Jump to content
Sign in to follow this  
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Recommended Posts

W temacie kryptowalut.

http://pclab.pl/news55811.html

Do czego to doszło, żeby w 2013 roku nie dało się praktycznie nigdzie w Polsce w sklepie dostać nowego radeona 280x/290, a nawet 290x. Jeśli jakiś sklep posiada to tylko pojedyncze sztuki i w dodatku w zaporowych cenach (przebitka o 200-400 zł względem cen z początku grudnia).

No i dogecoin dzisiaj przebił 40 zł za 10k (3 dni temu 10k kosztowało 7,50 zł) :] Pomijam już to co się dzieje na allegro, gdzie ludzie za 10k płacą ponad 70 zł Dołączona grafika

Edited by Lanc

Ja kopię na fast-pool.com. Nie wiem jak określić czy pool jest dobry, bo dopiero dzisiaj zainteresowałem się tematem. Przy 100 kH/s kopię około 100 doge na godzinę.

• Upvote 1

lecimy z dogami
dozbieram do 5mln i czekam na 5centow za 1doge :lol: :lol::lol:

Edited by Maniakalny

lecimy z dogami

dozbieram do 5mln i czekam na 5centow za 1doge Dołączona grafikaDołączona grafika:lol:

to dajesz ;)

DKyBYBzhidFzmwK9sp2SJU87G6pMrYwgby

a gdzie to pozniej przerobic na plny?

Co w tych dogecoinach takiego jest super?

ze kopiąc przez 3 dni mam 0,5BTC Dołączona grafika

przy kartach ktore są warte jakies 5,5BTC

Edited by Maniakalny

kazdy pool czasem nie dziala
ataki DDOS, przybywa kopiących itp

ja przełaczam miedzy wemineltc.com (LTC) - a fast-pool.com (DOGE), mam te same workery i passy wiec zmieniam tylko HOST w guiminerze

fast-pool juz hula

aktualnie okolo 6mhash

Dziwię się że jeszcze nie jest to na regale z Ikea ;]

Panowie z 6870 coś wyciągnę?

Jest sens w ogóle tym się interesować z tą kartą.

Hobbystycznie chciałem spróbować.

Edited by szpachla2

Sens jest, zysku dużego nie będzie ale wyjdziesz na plus. Kartą wykopiesz około 300-400 DOGE na godzinę, to daje w tej chwili ok. 60 groszy, ale pewnie jeszcze podrożeją.

Mam "luźny" pokój i nie chciało mi sie bawic w obudowy itp

Ale jesli price/diff bedzie stały i bedzie sie miało oplacac pol roku czy wiecej to trzeba bedzie cos z tym zrobic ;)

Jejku ile tego jest, ale aż mi się wieżyc nie chce...bo przy 350 khs to dziennie GLC mogę za 40$ wykopac...

edita. dobra jakis error byl czy co, teraz pokazuje 10$

Edited by HeatheN

Przepraszam, że się wtrącę, ale zawsze człowiek sie zainteresuje jak pieniądze leżą na ulicy. Jak to z tym wszystkim jest?Postawię takiego HD7870 na noc tj. od północy do 12 rano, zarobię 50K DogeCoinow i co, będę miał 200zl w kieszeni? Jakie trudności są z tym związane? Procz prądu oczywiście.Pobiera to dużo transferu z internetu czy jak przy grze w BF3?Bo to aż sie za łatwe wydaje, pobawie sie dwa dni z HD7870, sprzedam ja i będę miał kase na HD7970? Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

Wczesniej podałem link do obliczenia sobie ile mozna zarobic  200zł to zarobisz ale jakbys miał z 12sztuk 7970, przy jednej 7870 to jakeis 10zł dzien Dołączona grafika

Edited by Maniakalny

Przeczytaj dalsze posty tego uzytkownika, są na poprzedniej stronie.

Trudność wynosiła ~38, a na allegro była kilkukrotna przebitka za nie, więc wystarczyło sprzedać ich 50k.

teraz trudnosc jest 12x wieksza (438)

A są jakieś spekulacje nt. tej trudności? Tzn. Czy będzie ona spadać czy wzrastać?Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

jak sie przyjmie to wzrastac, jak nie to spadac. Generalnie przy takich shitowych walutach trudność dosyć mocno podąża za kursem.