Jump to content
Sign in to follow this  
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Recommended Posts

Czyli na chwile obecną nie jest tak kolorowo i lepiej poczekać na nową walutę?Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

• Downvote 1

Odpaliłem i wykopałem 50 piesełów.

Teraz czekam aż skoczy do poziomu bitcoina Dołączona grafika

edit: wygrzewa kartę lepiej niż furmark....

Edited by szpachla2

Walut na sha-256(m.in. BTC) nie opłacą się w ogóle kopać kartami graficznymi jakoś od kwietnia pomimo darmowego prądu(chyba, że ktoś lubi zarzynać sprzęt za kilka centów dziennie), w ostatnim miesiącu wyszło kilka alternatywnych walut, które umożliwiły szybkie pomnożenie kasy co zwabiło dużo osób, które czytają między wierszami co  tylko dobrze brzmi i padają pytania ile milionów mogą zarobić na zintegrowanym intelu HD...

Hej, mam darmowy prad i 2 maszyny ze zintegrowana grafika + procesor i7-3770T (8core). Ile szacunkowo moglbym z tego kasy wycisnac? Dołączona grafika. Sa to kwoty rzedu <1PLN/1PLN/10PLN i wiecej dziennie? Sprzet moze sobie lezec i kopac ile chce, nie uzywam go do niczego. Maszyna sa za proxy, ale to chyba nie problem?

Pozdrawiam.

PS, znalazlem ten link:
http://www.dustcoin.com/

jak oblicze hashrate mojej maszyny?

Edited by Faunuk

CPU da ci około 70-80 kH/s. Na integrze się kopać nie da. Tylko karty graficzne AMD. Tapatalk 4 @ SGS 3

Hej, mam darmowy prad i 2 maszyny ze zintegrowana grafika + procesor i7-3770T (8core). Ile szacunkowo moglbym z tego kasy wycisnac? Dołączona grafika. Sa to kwoty rzedu <1PLN/1PLN/10PLN i wiecej dziennie? Sprzet moze sobie lezec i kopac ile chce, nie uzywam go do niczego.

Mniej niż pól dolara miesiecznie.

Trochę się w tym gubię, a mianowicie:

http://www.xtrememiners.net/#!products/cngp

Kupując za 5800$ maszynkę o mocy 2,5 TH/s, kopiąc przez miesiąc (nie płace za prąd) wg kalkulatora: http://www.dustcoin.com/ wykopie jakieś 30 BTC, co da przy aktualnym kursie ponad 20000$.

Na pewno czegoś nie biorę pod uwagę bo wygląda to z byt pięknie :P

Tak jest, ale bierz pod uwagę dwie rzeczy:

Od ręki raczej jej nie dostaniesz, więc  nie możesz zakładać że:

-trudność jak i kurs będzie stały

To jest ryzyko:)

A tak z ciekawosci, to co tam siedzi w srodku, ze to ma taka wydajnosc ? Jakies karty graficzne, czy specjalne procesory pod kopanie ?

Nowe 28nm ASIC.

Jak tylko ludzie dostaną pierwsze sztuki w łapki, to trudność podskoczy bardzo szybko Dołączona grafika

Jasne, z tym się liczę, ale mimo to wygląda to dosyć zachęcająco.

Dlaczego tylko AMD?

Bo gtx 780 wyciąga 180 kH/s, a radeon r9 290 w tej samej cenie robi 850 kH/s.Tapatalk 4 @ SGS 3

raczej architektura.

ASIC w preorderach zazwyczaj się nigdy nie zwracają w BTC

Edited by Fidel

Ogólnie to lepiej handlować niż kopać.

Tak mi się przynajmniej wydaję.

Ps. skoro ktoś wypuszcza takie urządzenie na rynek

to pewnie sam ma już kilka sztuk które kopią

i pobijają difficulty Dołączona grafika

Edited by szpachla2

PODSUMOWUJĄC

Liczac sam prąd i to po wysokiej cenie (w domu - nie w firmie), przelicznik wg mining calculatorow (margines błędu +/-10%) przy LTC wychodzi tak ze za 25zł (prąd) mamy 1LTC (ktory obecnie kosztuje 75zł)
kopiąc DOGE/BBQ/DIGITAL czy tam inne ktore są na te chwile jakies 40-80% bardziej oplacalne tą roznice zwiększamy

kazdy sam oceni czy mu sie oplaca

Podpowiem tyle ze na dzien dzisiejszy kopiąc DOGE przy jednej karcie AMD R9 290 wychodzi się okolo 7$ na czysto dziennie

edit
na zachęte - dzis doszły posiłki :lol:
Dołączona grafika

Edited by Maniakalny

Widziałem koparki na USB za można powiedzieć śmieszne pieniądze. Deklarowana wydajność wg. Producenta szacowana jest na 336MH/s. Co o takim sprzęcie sądzicie? Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Edit: Maniakalny, widzę że opłaca się kopać ;p 

Edited by marcinq123

Takimi koparkami można kopać TYLKO btc. Żadnego Ltc czy innych walut opartych o skrypt. Tapatalk 4 @ SGS 3

Macie jakies sprawdzone poole?

Bo albo cos u mnie jest nie tak albo cos z poolami

GUIminer pokazuje mi caly czas connecting, cgminer 0 wydajnosc...

U mnie fast-pool dzisiaj coś nie idzie, podobnie slush's pool. CGminer rusza jedynie na wemineltc.com.

BTW. której wersji CGminera używacie? U mnie działa jedynie 3.7.2, bo nie mogę zmusić nowszych wersji do działania..

Tutaj masz na wszelki wypadek instrukcyje: http://dogecoins.pl/dogecoin-poradnik-jak-zaczac-kopac/

Mi fast-pool śmiga, jedynie w nocy jakieś problemy ze stroną były z tego co widziałem.... 

Co do programu .. jak teraz patrzę to śmigam na: GUIminer - scrypt alpha v0.04 Dołączona grafika

Edited by marcinq123