Jump to content
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Recommended Posts

Ta, ja kupiłem, ale nie wiedziałem do końca czy się udało. Dopiero po jakimś czasie strona się odświeżyła i okazało się, że jednak zaliczyło transakcje.

Ha, no i powót do kursu, pare groszy przybędzie ;].

Edited by OCM4n14k

czekam na stabilizacje :) zeby jeszcze bitomat normalnie dzialal...

ja caly czas obserwuje relacje Pol vs. Usa... zgodnosc jest bardzo duza :)

Edited by NeonPPC

@ Maniakalny Twój zawał był chyba jednak zbyt wczesny :P, odwołaj go jeśli masz jeszcze czas.

Tak to można żyć, pare minut i spora kasa do przodu ;]. Ciekawe jak się czuje osoba, która sprzedała przed chwilą tyle BTC w cenie promocyjnej ;).

@ Maniakalny Twój zawał był chyba jednak zbyt wczesny :P, odwołaj go jeśli masz jeszcze czas.

Tak to można żyć, pare minut i spora kasa do przodu ;]. Ciekawe jak się czuje osoba, która sprzedała przed chwilą tyle BTC w cenie promocyjnej ;).

Pewnie ta osoba kupila je za 1zł :) albo w ogole nie kupila tylko sfarmila i chciala miec zysk bo wiadomo ze po cenie 100zł za jednostke nikt nie kupi za 100 000 PLN :) a za 60-70zł juz tak :)

EDIT; szukujcie sie na kolejna fale obnizek :D Jak bitomat zaczyna lagowac to znak ze jakas duza transakcja zaraz bedzie :D

Edited by czullo

sprzedalem czesc po 80 ale duzo jeszcze zostalo

spanikowalem ale juz trudno

nie mam nerwow do tego

Edited by Maniakalny

Pewnie ta osoba kupila je za 1zł albo w ogole nie kupila tylko sfarmila i chciala miec zysk bo wiadomo ze po cenie 100zł za jednostke nikt nie kupi za 100 000 PLN a za 60-70zł juz tak

Tak, ale szczerze mówiąc ciężko byłoby mi na sercu patrząc jak inni zarabiają na tym co dopiero im sprzedałem :P.

Swoją drogą, oby jak najwięcej takich ludzi było ;].

Edited by OCM4n14k

Maniakalny nie dawaj sie czekamy do 200PLN za sztuke :P tylko pewnie wtedy ktos znowu zrobi promocje za 100zł i bedzie wielka wyprzedaz :)

pewnie ta strona stoi na jednym z tych kompow od farmy :P a tak powaznie to zabijaja ja boty :P

EDIT: znowu promocja za 65 brac poki jest :D

Edited by czullo

chyba od poniedzialku ma byc nowy serwer (mam nadzieje)

gdyby nie serwer nie spanikowałbym tak bardzo

zyje sie dalej

od tej pory nie sprzedaje btc

trzymam do konca roku :lol:

mysle ze jak serwer bedzie porzadnie dzialal to najwieksze zyski beda na malych transakcjach w ciagu jednego dnia. Sila spekulacji jest zajebiscie wielka w tym momencie.

Najwiekszy skok byl wczoraj przed 2 w nocy czasu polskiego.. ciekawe czy dzisiaj bedzie podobnie.

wylaczyli bitomat na godzine, niby nowy sprzet instaluja :P dobranoc i do jutra oby rano cena byla 300PLN :D

EDIT: no nie moge znowu po 65.5 a bitomat nie dziala ludzie :D

Edited by czullo

Najwiekszy skok byl wczoraj przed 2 w nocy czasu polskiego.. ciekawe czy dzisiaj bedzie podobnie.

Jak na razie to trzeba czekać, aż strona powstanie z martwych.

Jak na razie to trzeba czekać, aż strona powstanie z martwych.

ta... zdecydowanie ide spac :P

tak przegladam oferty sprzedazy na bitomacie i doszedlem do wniosku ze autor strony jawnie manipuluje kursem aby pozniej sprzedac/kupic na mtgox. bo czy ktos o zdrowych zmyslach wpakowal by 60 milionow PLN zeby kupic 0.06BTC ? aby oferta sie pojawila kasa musi byc fizycznie na koncie autora strony a watpie zeby ktos taka kase tam wplacil, jest to mozliwe tylko przez manipulacje autora strony.

Edited by czullo

Panowie spokojnie, tak jest na pierwszym lepszym rynku walutowym.

Jak dla kogoś bitomat to zbyt skomplikowana sprawa

Niech się ustawi na pary walutowe EUR/USD czy inne i kupuje/sprzedaje na forexie.... tam to chociaż można troszeczkę spekulacji poprzeć faktami (a to bankructwo firmy, a to atak terrorystyczny itd ) a przy BTC....wróżenie z fusów, co powoduje gwałtowne skoki:)

Zaskakujace jest to jak szybko po moim poscie maksymalna oferta kupna zmalala z 60 000 000 do zaledwie 10 500 :)

Wczoraj obroty byly tak ogromne na bitomacie ze dzis nie spodziewam sie aby cena przekroczyla 100zł za 1BTC bo kto chcial zarobic to robil to wczoraj... moze sie myle no ale zobaczymy :)

EDIT: dzis ladnie leci na leb na szyje juz po 80 PLN :) To co dzis w promocji po 50 PLN za 1 BTC ? :D

EDIT2: z 80 zrobilo sie juz 100 :) wystarczy klikac f5 i sprzedawac na bierzaco, 20% zarobku w kilka godzin :)

Edited by czullo

W USA juz prawie szczyt z poprzedniego dnia... polski rynek juz tak mocno nie reaguje, ciekawe...

Ludzie sie troche przestraszyli wiec niekoniecznie... ale tutaj nic nie da sie przewidziec, wiec... :)