Jump to content
Sign in to follow this  
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Recommended Posts

Powinniście wiedziećże  BTC jużod dawna nie nadaje się do  mikro i medium płatnośći.

LTC,VTC,DASH,DGB i kilka innych  ''chodzą''  znacznie szybciej a i koszrt  transakcji jest  20-30 krotnie niższy.

• Upvote 2
  • Downvote 3

Ej no, w końcu wirtualna waluta się na coś przyda - uratuje budżet państwa. Niech zamienią to w dobra materialne. W końcu okaże się ile to jest warte. Coś czuję, że znikną, wirtualni miliarderzy.

Edited by goral2099

Niezle lole z PO albo qwa Nowoczesnej  chyba tu sie pokazują  :)

kupić krypto chceta  to  googlujta

podpowiem że

Bitstamp , Kraken ,

• Upvote 1
  • Downvote 6

podpowiem że

Bitstamp , Kraken ,

Ty tak na serio bo ja nie tutejszy  :plom:

Kto nie skacze ten za PiSem hop hop hop!

A majteczki? To nie dla mnie, kolega prosił.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Czyżby Wilczek  lubiał  majteczki z brązową kreską ?

Co do  LTC  to  jak psu buda  tej walucie należy się kurs w przedziale 200-300$  .

Natomiast DASH który dziś  zaliczył  ATH ponad 820$  to  jak dla mnie  jest to obecnie najlepsza kryptowaluta na rynku

samo finansująca się poprzez procent z  wykopywanych  monet z którego utrzymywany jest  team  developerów,

Wierzę że  DASH w ciągu roku zaliczy  2000$.

Jak ktoś  zielony  a myśli o inwestowaniu  to proponuje zbadać  ETH,DASH,IOTA,NEO,SIA,VTC,   w/w  krypto waluty prawie na 100%  w przyszłym roku  zaliczą  minimum  200% wzrost  , te tańsze SIA,VTC oraz  IOTA   minimum 300-400%.

• Downvote 2

O___O

VTC VTC brzmi znajomo i wydaje mi sie  ze ja to kopałem chyba przez tydzien dla jaj w 2014 roku :E

kuuur
mogles nie wspominac bo chyba 1000sztuk mialem, a nie znajde juz portfela raczej

Edited by Maniakalny
  • Upvote 1

Czyżby Wilczek  lubiał  majteczki z brązową kreską ?

Jest popyt, więc można zapewnić podaż. Interes jest interes, eurogąbki czy brudne majtki, grunt żeby szekle się zgadzały, c'nie?

Jak ktoś  zielony  a myśli o inwestowaniu  to proponuje zbadać  ETH,DASH,IOTA,NEO,SIA,VTC,   w/w  krypto waluty prawie na 100%  w przyszłym roku  zaliczą  minimum  200% wzrost  , te tańsze SIA,VTC oraz  IOTA   minimum 300-400%.

Całkiem serio zastanawiam się, czy, ile i kto ci płaci za naganianie zielonych na te eurogąbki i dlaczego to wygląda na jakąś klasyczną piramidę finansową.

Jonas

A to żeś mnie wyczaił , koledzy z PO i Nowoczesnej prosili mnie żebym ludzi namawiał na topienie pieniądzów w tej eurogąbki.

A tak poważniej , to zobacz człowieku ile by można było zarobić gdyby tak posłuchać co pisałem kilka miesięcy temu , cofnij sie do moich postów i przelicz jak potrafisz to ogarnąć.

Nikogo nie namawiam i nie będę namawiał , Ja tylko wrzucam info co się dzieje w świecie krypto.

i żeby nie było to Nie jestem zarobiony w krypto , trzymam moje ostatnie 0,6 btc sprzedam jak będzie z tego na nowy samochód klasy średniej czyli gdzieś do końca przyszłego roku.

Edited by Mario2k
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Tak mnie zastanawia co by się stało gdyby nagle wysiedli wszyscy w jednym momencie? Ile procent po takiej wysiadce zostanie z niczym :D

Dla tych co nie wiedza na co wydac te swoje wirtualne pieniażki :D https://atlanta.craigslist.org/nat/cto/6418985023.html

problem w tym ze BTC w PL uznawane jest za prawa majątkowe/towar, wiec kupujac cokolwiek sprzedajesz bitcoiny wiec podatek 19% sie nalezy 

smiech na sali

• Upvote 3

Maniakalny

Ja jestem rezydentem podatkowym UK , tam mam mieszkanie które aktualnie wynajmuje bo mam sprawy w Polsce do załatwienia.

Na adres w UK mam wszystkie konta na giełdach wymiany krypto i tam sie rozliczam według znacznie bardziej atrakcyjniejszych zasad .

• Upvote 2
  • Downvote 3

no wlasnie
trzeba wyjechac do UK i sie zrzec PL obywatelstwa - wyjdzie taniej  :lol:

Edited by Maniakalny
  • Upvote 1

A to żeś mnie wyczaił , koledzy z PO i Nowoczesnej prosili mnie żebym ludzi namawiał na topienie pieniądzów w tej eurogąbki.

Wjechać z polityką do tematu o eurogąbkach i koparkach - doskonały strzał, milordzie.

A tak poważniej , to zobacz człowieku ile by można było zarobić gdyby tak posłuchać co pisałem kilka miesięcy temu , cofnij sie do moich postów i przelicz jak potrafisz to ogarnąć.

Pisałem już wcześniej - połowy z tego nie rozumiem, a jak czegoś nie rozumiem to się nie podejmuję. Tak jak na przykład neurochirurgii albo baletu. Dla mnie to ciekawostka przyrodnicza i abstrakcja, tak jak dla niektórych zarabianie na rigu u królowej.

i żeby nie było to Nie jestem zarobiony w krypto , trzymam moje ostatnie 0,6 btc sprzedam jak będzie z tego na nowy samochód klasy średniej czyli gdzieś do końca przyszłego roku.

No to będzie pite, gratulacje.

no wlasnie

trzeba wyjechac do UK i sie zrzec PL obywatelstwa - wyjdzie taniej  :lol:

Dlaczego się zrzekać Polskiego obywatelstwa ? Ja mam dwa i czuję się zajebiście w UK jestem ze względów ekonomicznych a Polakiem jestem z krwi i kości ,

i jak najbardziej planujemy powrót do Polski na stałe to kwestia max 2-3 lat.

• Downvote 3

no wlasnie

trzeba wyjechac do UK i sie zrzec PL obywatelstwa - wyjdzie taniej :lol:

Chodzi o rezydencję podatkową a nie obywatelstwo.

mialem 3 mln verctoinow - kopalem od DAY 1 - prawie przy zerowej trudnosci   :zonk:  :zonk:  :zonk: 

niestety wszystko wymienilem wtedy na USD albo LTC - juz nawet nie pamietam 

Edited by Maniakalny
  • Upvote 2

2 Tyg temu odkopałem stary Wallet VTC a w nim 110 VTC oczywiście ''księga kodów'' czyt:haseł też się znalazła .

VTC dziś jest wart około 10$ jak pójdzie dobrze do końca 2018 50-60 USD ,taniej niż za 45-50$ nie sprzedam.

Co do kopania przed laty to VTC miałem kilka tysięcy , LTC prawie 2tyś ,BTC ponad 150 sztuk , Jak bym nie słuchał Debili co złowróżą dzień i noc

to dziś bym był już na emeryturze .

• Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 3

znajomy kopał na jednej karcie, wykopał chyba 20 ltc, ale nie zapisał portfela i przepadło :O

a dzis 7000$ 

PS ubiq 3,20 :O

Edited by Maniakalny
  • Upvote 1

Faktycznie zapomniałem o  zdrajcach ojczyzny z  PO  i  homosexualach z  Nowoczesnej

niech im  spadnie  poparcie narodu do połowy to  Polska na tym zyska więcej niż przez oastatnie 25 lat.

Tymczasem zapowiedzi że  ETH i DASH zaliczą procentowo większe wzrosty niż BTC w ciągu najbliższych miesięca napawa optymizmem  .

• Upvote 4
  • Downvote 3

O, to jednak zbierasz te czerwone lajki? Jak sobie życzysz, klik klik klik.

Nie lekceważ tej kolekcji, nigdy nie wiadomo czy nie stanie się to kolejną eurogąbką, wartą bazylion dolarów za sztukę.

• Upvote 1
  • Downvote 1