Jump to content
Sign in to follow this  
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Recommended Posts

Godzinę temu, vandalek napisał:

Bitcoin leci na łeb na szyję ciekawe jak nisko spadnie 

Tu trzeba by zapytać naszego eksperta od jumania prądu z gniazdek królowej ;)

• Upvote 1
  • Downvote 1

Hejtujecie bo se nie ukopaliście na czas i teraz buldópki, c'nie?

Nie może spaść, przecież tutejsi prorocy wieszczyli otwarcie, że do końca roku będzie 9000k USD za jednego bitcenta.

W dniu 6.02.2018 o 19:23, B@nita napisał:

Ale je przynajmniej obejrze i zostaną w mojej pamięci.Po za tym film to produkt, który ktoś wyprodukował za namacalne pieniądze, także uwaga nie trafiona :)

Ja o filmie zapominam po 2 dniach, jak był dobry to po tygodniu. A na myśl o emocjach podczas wahania kursu bitkojna do teraz jeżą mi się włoski (tak, tam też).

• Downvote 1

W dniu 02/07/2018 o 02:23, B@nita napisał:

Ale je przynajmniej obejrze i zostaną w mojej pamięci.Po za tym film to produkt, który ktoś wyprodukował za namacalne pieniądze, także uwaga nie trafiona :)

A bitkojny tez zostaną w pamięci twojej i twojego komputera. Poza tym bitkojn to produkt, który ktoś wyprodukował za pomocą komputera i prądu kupionego za namacalne pieniądze. A nie czekaj, przecież mamy system rezerwy cząstkowej, realnych pieniędzy jest 5%, a reszta to cyferki na kontach, które banki centralne sobie regularnie dopisują, zwiększając podaż pieniądza. Taki EBC na przykład dodrukowuje sobie 60 mld euro miesięcznie, a dopisanie sobie kilku cyferek na bilansu na laptopie wymaga jedynie prądu za 50groszy i kilku minut roboty. Takze uwaga nietrafiona

18 godzin temu, vandalek napisał:

Bitcoin leci na łeb na szyję ciekawe jak nisko spadnie 

17% zysku za ostatnie 3 miesiace to całkiem przyzwoicie myślę.

Edited by Twój Pan
  • Upvote 1
  • Downvote 1

4 godziny temu, amanda99 napisał:

(tak, tam też).

włoszczowa w tym miejscu w tych czasach....?

Edited by B@nita

Ja tak się zastanawiam czy ktoś z was   przeanalizował posty z  Listopada/Grudnia  ???

Tak sobie poczytałem trochu i żałuję że tu wtedy nie zaglądałem bo można było trochę przyrobić tych żetonów.

równe pół roku mineło od odczytu licznika

nabiłem 23500kWh od wrzesnia 

Edited by Maniakalny
  • Downvote 1

wlasciciel mieszkania powiedział zebym dobrze odczytał licznik i pytał czy napewni 23500 a nie 2350 

poprostu mowie jak jest i z czym sie wiąze kopanie :E

kursy spadaja, niedlugo gpu bedzie mozna taniej kupic

Edited by Maniakalny

W dniu 27.02.2018 o 17:25, Bemx2k napisał:

Ja tak się zastanawiam czy ktoś z was   przeanalizował posty z  Listopada/Grudnia  ???

Tak sobie poczytałem trochu i żałuję że tu wtedy nie zaglądałem bo można było trochę przyrobić tych żetonów.

przecież zaglądałeś, nawet z tego konta ;-)

obraz.png.e1a0c6b030f87f8dcad99e3217b21432.png

Co tak Cicho ? dopiero co 2 dni temu można było skosić zyski rzędu 50-100% z zainwestowanych w Marcu  ETH .

• Downvote 2

kto kopie to kopie :D

PS
jacys elektrycy tutaj?

jesli w gniazdku mam równe 230V (230,0V) to przy zabezpieczeniu 25Ax3 (jesli obciąze FULL) nie licze przeciązen to max dzienne zuzycie licznik powinien pokazywac 414kWh ? (3x 25A x 230V x24h = 414)

czy w przypadku jesli dziennie nabiło 440kWh oznacza ze licznik jest uszkodzony?

Edited by Maniakalny

Kto ma zamiar sprzedać  ETH BTC jeszcze przed wakacjami to niech się zastanowi dwa razy , na większy kurs niż  8k USD za  BTC są słabe szanse  ,z ETH podobnie  max co widzę to 650 USD ale jest duża szansa na  spadek do  560USD

• Like 1
  • Downvote 1

Dnia 26.05.2018 o 14:17, Maniakalny napisał:

jesli w gniazdku mam równe 230V (230,0V) to przy zabezpieczeniu 25Ax3 (jesli obciąze FULL) nie licze przeciązen to max dzienne zuzycie licznik powinien pokazywac 414kWh ? (3x 25A x 230V x24h = 414)

czy w przypadku jesli dziennie nabiło 440kWh oznacza ze licznik jest uszkodzony?

Twoje obliczenia wydają się być OK (pobór 17250W i 24h to się uzbiera 414 kWh). Skąd dodatkowe kW ? Hmmm ... podobno liczniki cyfrowe, te od elektrowni, są tak niedoskonałe, że przy obciążeniu impulsowym potrafią zawyżać pobieraną ilość energii. ... ciekawe ile by zliczył stary analog. Także Twój sprzęt może pobierać mniej niż 17kW (gdyby pobierał na styk 17250W, to by pewnie loteryjnie wybijało bezpieczniki), a płacisz jakby pobierał np. 18,3 kW.

Edited by Kyle

był dzis zanik pradu wiec zmotywowalo mnie to do odlaczenia wszystkiego i zainstalowania licznikow
liczniki są na cewkach jak miernik cęgowy (tyle ze pełne wiec trzeba odkrecic żyłe od fazy)

jak ktos sie boi grzebac przy elektryce mozna kupic zamiast zwyklych cewek takie rozłaczane i wtedy bez inwazyjnie mozna mierzyć 

do tej pory mierzylem cęgowym ale dojscie bylo słabe i mnie to wkurzało

tn_img_5811g0jga.jpg

Edited by Maniakalny
  • Like 1
  • Upvote 1

Trzeba uchodźców nałapać i niech napie.... na rowerkach i będzie tanio i ekologicznie.

@Maniakalny, ile masz za kWh haraczu? U mnie przy dwu taryfowym wychodzi z 0.50 pln.

• Like 1
  • Downvote 1

58gr niestety

dom tylko wynajmuje, wiec nic tu zrobic nie moge

PS
przy nizszych temp pobor spada lekko 3-4W na karte i to sam pobor karty (nie licze wentylatora bo testowalem bez niego)

Edited by Maniakalny

Kupować  krypto w dołku nie pękać będzie górka za  4 miesiące  a jużza miesiąc minimum  1000 usd  zysku na każdym  BTC.

A tak naprawdę  to  Bitcoin  umrze  ,zdechnie  i wszysTcy  stracą  kasiore i pójdą pod most.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Sorry że tak po chamsku  post pod  postem

Zostało jeszcze jakieś  2 max 3 tygodnie  promocyjnych cen  dla przykładu  ETH ponizej  300usd  to  rodzynek inwestycyjny

nie namawiam nikogo na  branie pożyczki pod  zastaw domu  ale  10% oszczędności to  jak najbardziej dobra inwestycja.

Minimalny  wzrost w ciagu  3-5 miesięcy  to około 100%

wrócimy do tego posta  około  Listopada  to się porówna kto szerzy głupotę a kto potrafi dobrze doradzić

a tak przy  okazji  jestem za PiS'em   bo mam dosć kuwa  złodzieji , czyścicieli kamienic  i pedałów ubiegających się o adpocję dzieci.

• Upvote 1
  • Downvote 4

On 8/13/2018 at 8:34 AM, risk said:

Wujek google  Ci podpowie jak kopać  każdą  kryptowalutę ,tylko  dogecoin to średnia krypta do kopania  .  Kurs i kapitalizacja wzrosła tak gwałtownie  ponieważ duży kapitał odpłynoł z  ETH  BTC   to takie zagrywki  żeby oigłupić  maluczkich.

• Downvote 2

Szpece od crypto mówią że obecnie jesteśmy w ostatnie jfazie spadków   , tym samym  jest  tylko  2/10 że jeszcze ciut kurs spadnie

ale prawie napewno  pomału będziemy szli do góry. Na cuda jak w zeszłym roku proszę nie liczyć , zakładam że  kurs  BTC końcem roku to max 250% obecnego a  ETH max gdzieś w okolicach 800 USD

• Downvote 3

ciezko przewidziec kurs - wystarrczy ze jedna osoba/kopalnia rzuciłaby nagle 20-30k eth na rynek i kurs momentalnie spada 10%

a np dogecoin mimo ze wszystko spadalo to on rósł - 20 waluta pod wzgledem market cap (gdzie chyba na pocztku roku była w okolicy setnego miejsca)

jeden znajomy kupił troche eth 175 (max dołek był chyba 170-172)

akutalnie 50 usd na jednym do przodu - a roznica czasowa 4-5dni

Edited by Maniakalny
  • Like 1