Skocz do zawartości
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Rekomendowane odpowiedzi

Korea Południowa: "myśli" o opodatkowaniu inwestycji kryptowalutowych. Mało tego, Południowo-Koreańskie giełdy kryptowalut zostaną zobligowane do udostępnienia bankom danych użytkowników.                                                                                                                                              
Indie: Największe banki zawieszają rachunki giełd kryptowalutowych

PBOC - Bank Ludowy Chin - potajemnie wysłał notę do banków komercyjnych, że mają nie obsługiwać krypto klientów

itd itd trochę zamieszania się w krypto świecie zrobiło... będą duże korekty zwł dlatego, że Chiny wprowadzają bardzo restrykcyjne przepisy odnosnie kryptowalut a jak wiadomo - kraj ten przoduje jeżeli chodzi o transakcje krypto.

Czekamy na uspokojenie rynku... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście jak uciułałem z kopania pierwszą wypłatę to wartość bitcoina spada o 30% w ciągu kilku dni.

Edytowane przez Uncle_Adam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu ta wirtualna bańka musiała pierdnąć, a to pewno nie koniec.Jak można kupować coś, czego fizycznie nie ma?

• Upvote 1
  • Downvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, rynek akcji to szwindel przecież, co nie? Żydowski wynalazek.

GTFO

• Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Uncle_Adam napisał:

Dokładnie, rynek akcji to szwindel przecież, co nie? Żydowski wynalazek.

GTFO

Porównujesz akcje (papiery wartościowe fizycznie istniejących spółek) do krypto?

GTFO

Jeśli nie rozumiesz, dlatego twoje porównanie jest z tyłka, to tym bardziej GTFO i nie wypowiadaj się, robisz z siebie debila.

• Upvote 2
  • Downvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Donny napisał:

Wiele krajów wypuszcza obecnie własne kryptowaluty.

Są jelenie jest dojenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moge sie mylic ale nie opodatkowanie to glupota, i tak ta kasa gdzies wyjdzie ,a tak to przynajmniej panstwo by troche dostalo, a napewno wprowadzenie zmian nie byloby kosztowniejsze niz mysle pol roczny zysk

tak czy inaczej
ja nak.....m dalejzwrl5sq5.jpg

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 02/03/2018 o 16:04, B@nita napisał:

W końcu ta wirtualna bańka musiała pierdnąć, a to pewno nie koniec.Jak można kupować coś, czego fizycznie nie ma?

Za filmy w kinie też płacisz, chociaż ich nie dotkniesz. Uwaga na bańkę kinematograficzną!

• Upvote 1
  • Downvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Twój Pan napisał:

Za filmy w kinie też płacisz, chociaż ich nie dotkniesz. Uwaga na bańkę kinematograficzną!

Ale je przynajmniej obejrze i zostaną w mojej pamięci.Po za tym film to produkt, który ktoś wyprodukował za namacalne pieniądze, także uwaga nie trafiona :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Maniakalny napisał:

5b3shg.jpg11tsr7.jpg

No i mamy powód ocieplenia klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.02.2018 o 17:07, grzechotnik napisał:

Porównujesz akcje (papiery wartościowe fizycznie istniejących spółek) do krypto?

GTFO

Jeśli nie rozumiesz, dlatego twoje porównanie jest z tyłka, to tym bardziej GTFO i nie wypowiadaj się, robisz z siebie debila.

A pewnie, sprawdź sobie ile są warte papiery wartościowe PAŃSTWA (a nie jakiejś tam spółki) o nazwie II RP - odpowiedź brzmi 0 złotych 0 groszy.

Ew. sprawdź proszę ile warte są książeczki mieszkaniowe BANKU, na które ludzie składali po 20-30-40 LAT. Okolice 100zł przy dobrych wiatrach.

Handel walutą, papierami to zawsze była niematerialna sprawa, a dorabianie krypto jakiejś mordy bo "nic za tym nie stoi" to ponury żart.

EOT

Edytowane przez Uncle_Adam
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Uncle_Adam napisał:

Ew. sprawdź proszę ile warte są książeczki mieszkaniowe BANKU, na które ludzie składali po 20-30-40 LAT. Okolice 100zł przy dobrych wiatrach.

Nie wiem jak teraz, ale w 2007 kiedy likwidowałem swoją książeczkę mieszkaniową (babełe mi wpłacała tam szekle odkąd się bezczelnie urodziłem, ale przyszła transformacja, inflacja i dewaluacja, i książeczka trafiła do szuflady, a babełe na emeryturę i strumyczek wysechł), przyznano mi premię gwarancyjną w wysokości jeśli dobrze pamiętam 3000 lub 5000 zł. W nowych wspaniałych PLNach było tam przekalkulowane coś około 200 zł, rzeczywiście ponury żart jak na kilka lat odkładania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, jonas napisał:

Nie wiem jak teraz, ale w 2007 kiedy likwidowałem swoją książeczkę mieszkaniową (babełe mi wpłacała tam szekle odkąd się bezczelnie urodziłem, ale przyszła transformacja, inflacja i dewaluacja, i książeczka trafiła do szuflady, a babełe na emeryturę i strumyczek wysechł), przyznano mi premię gwarancyjną w wysokości jeśli dobrze pamiętam 3000 lub 5000 zł. W nowych wspaniałych PLNach było tam przekalkulowane coś około 200 zł, rzeczywiście ponury żart jak na kilka lat odkładania.

Miałem podobną sytuację kilka lat temu ale z porównywalnej kwoty startowej po przeliczeniu,  doliczeniu odsetek i czegoś tam jeszcze wyszło mi coś w przedziale 2-3k nowych pln. Tylko trochę mniej śmieszna kwota ale jakbym to wtedy bitkojny zainwestował to byłbym wirtualnym milionerem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bitcoin leci na łeb na szyję ciekawe jak nisko spadnie 

• Upvote 1
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, vandalek napisał:

Tu trzeba by zapytać naszego eksperta od jumania prądu z gniazdek królowej ;)

• Upvote 1
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejtujecie bo se nie ukopaliście na czas i teraz buldópki, c'nie?

Nie może spaść, przecież tutejsi prorocy wieszczyli otwarcie, że do końca roku będzie 9000k USD za jednego bitcenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.02.2018 o 19:23, B@nita napisał:

Ale je przynajmniej obejrze i zostaną w mojej pamięci.Po za tym film to produkt, który ktoś wyprodukował za namacalne pieniądze, także uwaga nie trafiona :)

Ja o filmie zapominam po 2 dniach, jak był dobry to po tygodniu. A na myśl o emocjach podczas wahania kursu bitkojna do teraz jeżą mi się włoski (tak, tam też).

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 02/07/2018 o 02:23, B@nita napisał:

A bitkojny tez zostaną w pamięci twojej i twojego komputera. Poza tym bitkojn to produkt, który ktoś wyprodukował za pomocą komputera i prądu kupionego za namacalne pieniądze. A nie czekaj, przecież mamy system rezerwy cząstkowej, realnych pieniędzy jest 5%, a reszta to cyferki na kontach, które banki centralne sobie regularnie dopisują, zwiększając podaż pieniądza. Taki EBC na przykład dodrukowuje sobie 60 mld euro miesięcznie, a dopisanie sobie kilku cyferek na bilansu na laptopie wymaga jedynie prądu za 50groszy i kilku minut roboty. Takze uwaga nietrafiona

18 godzin temu, vandalek napisał:

17% zysku za ostatnie 3 miesiace to całkiem przyzwoicie myślę.

Edytowane przez Twój Pan
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, amanda99 napisał:

(tak, tam też).

włoszczowa w tym miejscu w tych czasach....?

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wraca moda na vintage.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak się zastanawiam czy ktoś z was   przeanalizował posty z  Listopada/Grudnia  ???

Tak sobie poczytałem trochu i żałuję że tu wtedy nie zaglądałem bo można było trochę przyrobić tych żetonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

równe pół roku mineło od odczytu licznika

nabiłem 23500kWh od wrzesnia 

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pracodawca nie zauważył?

• Like 1
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlasciciel mieszkania powiedział zebym dobrze odczytał licznik i pytał czy napewni 23500 a nie 2350 

poprostu mowie jak jest i z czym sie wiąze kopanie :E

kursy spadaja, niedlugo gpu bedzie mozna taniej kupic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.02.2018 o 17:25, Bemx2k napisał:

Ja tak się zastanawiam czy ktoś z was   przeanalizował posty z  Listopada/Grudnia  ???

Tak sobie poczytałem trochu i żałuję że tu wtedy nie zaglądałem bo można było trochę przyrobić tych żetonów.

przecież zaglądałeś, nawet z tego konta ;-)

obraz.png.e1a0c6b030f87f8dcad99e3217b21432.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tak Cicho ? dopiero co 2 dni temu można było skosić zyski rzędu 50-100% z zainwestowanych w Marcu  ETH .

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kto kopie to kopie :D

PS
jacys elektrycy tutaj?

jesli w gniazdku mam równe 230V (230,0V) to przy zabezpieczeniu 25Ax3 (jesli obciąze FULL) nie licze przeciązen to max dzienne zuzycie licznik powinien pokazywac 414kWh ? (3x 25A x 230V x24h = 414)

czy w przypadku jesli dziennie nabiło 440kWh oznacza ze licznik jest uszkodzony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi