Jump to content
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Recommended Posts

jeszcze trzeba wziac pod uwage ze kopaczy przybywa a trudnosc bedzie caly czas rosla :P do tego sa jaja na mt gox bo nie mozna zrobic wyplaty gotowki :D

Akurat to żaden problem, trzeba kupic btc i przerzucić na bitomat. Przy prowizji mtgox (2%) nie opłaca się stamtąd wypłacać żadnej kasy, przynajmniej Polakom.

tak ale taki amerykaniec czy anglik nie przerzuci kasy na bitomat, a rynek na mt gox jest klikanscie razy wiekszy wiec jesli nie mozna uplynnic kasy to jest juz duza panika :)

I za moment magiczna bariera 20USD peknie :P

EDIT: 14,9 USD i ostry zjazd, zapnijcie pasy :D a na bitomacie nikt juz prawie nie chce kupowac :D nie zdziwil bym sie jakby w poniedzialek bylo ogloszone zamkniecie mt gox, bo grube ryby na pewno maja cynka wczesniej i wyprzedaja co moga :P

Edited by czullo

sprzedalem jeszcze po 55zł i wyplacilem wszystko :lol2:

edit: 40zł <_<

Edited by Maniakalny

juz 13.5USD chyba na powaznie maja zamknac tego mtgoxa :) dzis peknie pewnie 10$ a moze nawet i 5$ :D

EDIT, nie nadazam w edycji postow w takim tepie do poniedzialku 1BTC=0.1USD :D

Edited by czullo

nawet mnie nie osłabiajcie

Jak sie rzucą ludziki na sprzedaz 5870 na allegro to beda po 450zł :lol: a mam 14 sztuk :unsure:

No, pośrednim skutkiem tego wszystkiego będzie zrujnowanie rynku wtórnego kart graficznych :lol:

Ale myślę, że w poniedziałek jeszcze odbije, ciekawe tylko, do jakiego poziomu.

Edited by blasphemy

nawet mnie nie osłabiajcie

Jak sie rzucą ludziki na sprzedaz 5870 na allegro to beda po 450zł :lol: a mam 14 sztuk :unsure:

Biore jednego :lol:.

@up Szkoda bo już całą kasę przelałem na konto ;]. A mogłem brać hehe.

Edited by OCM4n14k

jak ktos kupil za 1000zł BTC jak byly po 40zł to w ciagu 20 minut zarobil 500zl :D i jak tu nie spekulowac :D

Kto kupil po 40PLN to troche zarobi :P

tyle ze malo kto kupił pewnie, a jesli juz to bardzo malo

jak ktos kupil za 1000zł BTC jak byly po 40zł to w ciagu 20 minut zarobil 500zl :D i jak tu nie spekulowac :D

Równie dobrze mogło lecieć na pysk do 20zł. Zwykły hazard. Spekulować mogą ci, którzy mają dużą kasę. Reszta gra w ruletkę.

ale na bitomacie to widac jak ludzie epekuluja 3-4 transakcje pod rzad na kwote kilku zlotych kazda wieksza od poprzedniej o kilka zlotych :D

Czyli ze co ?

mam juz pakowac te szesc Radkow 5850/5870 w pudelka i na Ebay puszczac za polowe ceny ;) ?

ide sie upic

kibel

Edited by Mario2k
  • Downvote 2

Kuzwa dalej leci w dol , do jutra rana bedzie polowa wczorajszego kursu :/

• Downvote 2

Teraz spadlo do 14 USD to Ja kuzwa na prad nie wyrobie :/

prawie 50 kWh na dzien

Zezreja mnie rachunki

• Downvote 2

Teraz spadlo do 14 USD to Ja kuzwa na prad nie wyrobie :/

prawie 50 kWh na dzien

Zezreja mnie rachunki

50kWh na dzien ale i tak sie oplaca kopac ;)

Na pocieszenie moge powiedziec ze ja zużywam 80kWH

Maniakalny

Domniemam ze twoje sprzeta juz przynajmniej po czesci sie zwrocily , Ja dopiero co zainwestowalem :/

padaka maxymalna

1 BTC = 10 USD :(

chyba sie bede wieszal

Edited by Mario2k
  • Downvote 2

Spokojnie, kurs odrobinę drgnął i zaraz znowu zacznie się spekulacja, zamkną Mt.gox to będzie nowa giełda itp. Ludzie zbyt dużo już w to zainwestowali by padło z dnia na dzień. Zasadniczo każdy kopacz powinien się teraz wstrzymać ze sprzedażą na dzień dwa i kurs napewno jeszcze wzrośnie.

Widoczne formacje świec potwierdzające/umacniające trend spadkowy....nadal podtrzymuję poziom 30zł.

Paść to nie padnie...

kiedys przy 25zl to wydawal sie szczyt szczytow a skoczylo na 120, teraz 30-20 moze wydawac sie minimum podczas gdy moze leciec na leb na szyje bo wezcie pod uwage ze ludzie ktorzy nakupili 10-20 radeonow i maja troche tych bitcoinow chca odzyskiwac kase wiec sprzedaja, a nie magazynuja, im wiecej ofert sprzedazy tym nizsza cena a ludzi chetnych na zakupy bitcoinow jest coraz mniej po artykulach o zamknieciu mtgox, bo spojrzmy prawdzie w oczy mtgox moze dzialac rownie dobrze przez pol roku, tydzien, lub zamkna go jutro (wlasciciel moze miec juz nakaz zakmniecie kantoru i powiadomil o tym waska grupe ludzi ktorzy masowo sprzedaja chcac odzyskać jakakolwiek kase), a moze go w ogole nie zamkna, ale tu chodzi o niepewnosc. Gdybyscie wrzucili w sprzet kilkanascie tysiecy pln wolelibyscie sprzedac 1000BTC za 20, 10zl czy nawet 5zl czy zostac z taka kwota bitcoinow w portfelu bez mozliwosci ich wymiany - EVER ? byly spadki o 50% owszem ale teraz spadek jest o 80% skoro byla zwyzka 7000% to rownie dobrze moze byc spadek na podobny poziom.

Edited by czullo

allegro ? skapiec.pl ? ceneo.pl ?

Swoja droga udalo mi sie dzis kupic pre bitcoinow za 40zl a sprzedac za 50zł :) przebitka nie zbyt duza ale zarobek jest :)

25% to niezbyt jak na kilka godzin? Nawet nie piszę jeden dzień, bo jest dopiero 13 :D