Jump to content
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Recommended Posts

Tak się  zastanawiam ile   Jeleni  i  Januszy na świecie    sponsoruje  ten oszukańczy szajs jakim jest   Lotto  ?

• Upvote 1
  • Downvote 3

Z jeleniowni.

2-3 lata to akurat, by wszyscy zapomnieli o co chodziło i wtedy można rozkręcać kolejne Amber Gold, aparthotele czy inne wcielenia starej dobrej piramidy finansowej.

LTC 60$ @ 95$

:O

ogolnie BCH poszlo 100% O_O

jakby jeszcze z 15-20% poszlo to wszedzie znowu beda pisac ze BTC za rok po milion dolarow U-S-A

Edited by Maniakalny

jak ja żałuje ze nie kupiłem BTC po 220 zł wtedy dawnymi czasy - dolożylem wtedy do 1800xt czy jakoś tak :) ech dawne czasy xd
Człowiek był młody i głupi :)

Mój znajomy zainwestował jakis czas temu w bit coina. I obecnie jest na minusie. Rozmawiałem z nim w ten weekend jak u niego byłem i powiedział mi , że obecnie ma 10% tego co zainwestował i ma nadzieję,ze się jeszcze cos ruszy. Ale on nie kupował bitcoina kilka lat temu ale kupował jak był bardzo drogi.

Sam się w takie sposoby inwestowania nie bawię. Nie jestem takim ryzykantem. 

• Like 1
  • Downvote 1

Bo inwestowanie czy chociażby taki zwykły handel polega generalnie na tym, żeby kupić tanio, opylić drożej, a roznice wsadzić do kieszeni. Trzeba być wyjątkowo naiwnym, żeby kupić aktywo które wzrosło w przeciągu roku o 1000% i jeszcze liczyć na fajny zysk.

On 4/15/2019 at 7:06 AM, Tomekwck said:

Mój znajomy zainwestował jakis czas temu w bit coina. I obecnie jest na minusie. Rozmawiałem z nim w ten weekend jak u niego byłem i powiedział mi , że obecnie ma 10% tego co zainwestował i ma nadzieję,ze się jeszcze cos ruszy. Ale on nie kupował bitcoina kilka lat temu ale kupował jak był bardzo drogi.

Jak kupił na górce to na zysk poczeka jeszcze z  2 lata ,  znam takich co złoto kupili na górce w 2012/2013  i do dziś są na minusie  czy złoto to też  scum biznes i przekręt ??? 

tu macie  hisotrie kursu złota : https://zloto.bullionvault.pl/wykres-cen-zlota.do#

BTC jeszcze będzie wart  minimum  30tyś  USD  ale pewnie nie wcześniej niż za 2 lata.

Mnie osobiście interesuje  LTC  ,  Binance coin , DASH   i   ETH      bo  z   nieco ponad jednym   BTC to  furrory nie zrobię

a tych innych jeszcze trochę zostało

Edited by Mario2k
aktualizacja

12 minut temu, Mario2k napisał:

czy złoto to też  scum biznes i przekręt ??? 

Nie, złoto to surowiec z którego da się coś zrobić w przeciwieństwie do bitcoina, który jest czymś, czego nie ma.

B@nita

Zgadza się , złoto jest namacalnym dobrem ale na nim też można chwilowo stracić zamrozić kapitał na wiele lat.

Nigdy bym nie  śmiał w pełni porównywać inwestowania w złoto i  kryptowaluty ,ale te drugie przy większym ryzyku oferują znacznie większe  zyski.    3.3tyś usd do  5.5 tyś usd w  2,5 miesisiąca  to chyba ładny zysk.