Jump to content
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Recommended Posts

Z jeleniowni.

2-3 lata to akurat, by wszyscy zapomnieli o co chodziło i wtedy można rozkręcać kolejne Amber Gold, aparthotele czy inne wcielenia starej dobrej piramidy finansowej.

LTC 60$ @ 95$

:O

ogolnie BCH poszlo 100% O_O

jakby jeszcze z 15-20% poszlo to wszedzie znowu beda pisac ze BTC za rok po milion dolarow U-S-A

Edited by Maniakalny

jak ja żałuje ze nie kupiłem BTC po 220 zł wtedy dawnymi czasy - dolożylem wtedy do 1800xt czy jakoś tak :) ech dawne czasy xd
Człowiek był młody i głupi :)

Mój znajomy zainwestował jakis czas temu w bit coina. I obecnie jest na minusie. Rozmawiałem z nim w ten weekend jak u niego byłem i powiedział mi , że obecnie ma 10% tego co zainwestował i ma nadzieję,ze się jeszcze cos ruszy. Ale on nie kupował bitcoina kilka lat temu ale kupował jak był bardzo drogi.

Sam się w takie sposoby inwestowania nie bawię. Nie jestem takim ryzykantem.  https://www.futurecapital.pl/w-co-i-gdzie-inwestowac-pieniadze

Edited by Tomekwck
  • Like 1
  • Downvote 1

Bo inwestowanie czy chociażby taki zwykły handel polega generalnie na tym, żeby kupić tanio, opylić drożej, a roznice wsadzić do kieszeni. Trzeba być wyjątkowo naiwnym, żeby kupić aktywo które wzrosło w przeciągu roku o 1000% i jeszcze liczyć na fajny zysk.

On 4/15/2019 at 7:06 AM, Tomekwck said:

Mój znajomy zainwestował jakis czas temu w bit coina. I obecnie jest na minusie. Rozmawiałem z nim w ten weekend jak u niego byłem i powiedział mi , że obecnie ma 10% tego co zainwestował i ma nadzieję,ze się jeszcze cos ruszy. Ale on nie kupował bitcoina kilka lat temu ale kupował jak był bardzo drogi.

Jak kupił na górce to na zysk poczeka jeszcze z  2 lata ,  znam takich co złoto kupili na górce w 2012/2013  i do dziś są na minusie  czy złoto to też  scum biznes i przekręt ??? 

tu macie  hisotrie kursu złota : https://zloto.bullionvault.pl/wykres-cen-zlota.do#

BTC jeszcze będzie wart  minimum  30tyś  USD  ale pewnie nie wcześniej niż za 2 lata.

Mnie osobiście interesuje  LTC  ,  Binance coin , DASH   i   ETH      bo  z   nieco ponad jednym   BTC to  furrory nie zrobię

a tych innych jeszcze trochę zostało

Edited by Mario2k
aktualizacja
  • Downvote 2

12 minut temu, Mario2k napisał:

czy złoto to też  scum biznes i przekręt ??? 

Nie, złoto to surowiec z którego da się coś zrobić w przeciwieństwie do bitcoina, który jest czymś, czego nie ma.

B@nita

Zgadza się , złoto jest namacalnym dobrem ale na nim też można chwilowo stracić zamrozić kapitał na wiele lat.

Nigdy bym nie  śmiał w pełni porównywać inwestowania w złoto i  kryptowaluty ,ale te drugie przy większym ryzyku oferują znacznie większe  zyski.    3.3tyś usd do  5.5 tyś usd w  2,5 miesisiąca  to chyba ładny zysk.

• Downvote 2

2 godziny temu, Mario2k napisał:

Wam to nawet jakby którys głupi kwity przedstawił z  giełdy  że  posiada  30 btc  to byście  tumany jedne buraki nei uwieżyli  :)

Więc po co  głupkowate pytania  burtactwo ?

Naucz się najpierw poprawnie pisać a dopiero później przekonuj innych o swojej zajebistości.

Te podwójne spacje, ten brak interpunkcji, te zbędne akapity.

Coś     pięknego ; -^)

7 godzin temu, Mario2k napisał:

Wam to nawet jakby którys głupi kwity przedstawił z  giełdy  że  posiada  30 btc  to byście  tumany jedne buraki nei uwieżyli  :)

Więc po co  głupkowate pytania  burtactwo ?

Oj przestań się dąsać, wtopiłeś trochę grajcarków na tych eurogąbkach to musisz z tym jakoś żyć. Raz na wozie, raz w radiowozie.

Edited by jonas

Na tym zmywaku w Londynie tak sie wyrobiłeś?? Ja słyszałem, że w pierwszej kolejności na wyspy pojechała patologia i bezrobotni, ale sądziłem że to tylko plotki ;)

• Upvote 1

Godzinę temu, Genocide napisał:

a jaki sens ma to przyrównanie?

Tobie ten pył  z sahary tak zaszkodził czy lekarz miał zły dzień ?

Edited by B@nita

14 minut temu, Mario2k napisał:

B@nita 

Na zmywaku to śmigała moja stara  jak była na oficjalnych wakacjach w Londynie.

Babe też tam zabrałeś...??

4 godziny temu, Mario2k napisał:

Ty jestś typowa beznadziejna popierdółka   naucz się  kuwa myśleć .

Uncle_Adam

W dupe se wsadź spacje i  interpunkcje   pewnie będzie cię to rajcowało bardziej niż moje  babole.

Ulala, czyli chyba wtopiłeś znacznie więcej niż "trochę" w te eurogąbki.

Jakim znów złodziejem, gra na giełdzie albo w kasynie z definicji na tym polega - ktoś traci, by ktoś inny zarobił. Nie ma co beczeć, tylko tak kombinować, by być po stronie zyskującej.

ale wg. Twojego myślenia - jestem złodziejem - bo zarabiam na kryptowalucie? no jeb ne chyba

Czy u Ciebie(bez obrazy) jest jakieś myślenie??

Gdzie ja to napisałem?? Ja piszę ogólnie o krypto, jak ktoś zarobił jego sprawa, szacun za to, że miał wyczucie i zwarte pory, nie interesuje mnie to.

Edited by B@nita

No nie chujowy dzień tylko całkiem przeciętny ,  Ja tu  tak dla jaj   wchodzę  od roku  bo to  Forum  już  dawno padło na Ryj i czasami  rzucę mięsem niech się  gady pocą nad klawiaturą  . To Forum już dawno zdechło i tylko te stare pryki tu zaglądają   wilczek i ten co ma  czarnego w  avatarze  :)

Na swój sposób inteligentne typy  ale  to taki  specyficzny niereformowalny  beton .

Dzida wam w dupska  tęczowe  chłopaki

• Downvote 2

45 minut temu, Aurora001 napisał:

Wszyscy maja chujowy dzien?

No u mnie wyjątkowo chujowo w robocie...

a Mario2k spina się jak gdyby mu co najmniej 500+ zabrali.

2 godziny temu, Mario2k napisał:

Dzida wam w dupska  tęczowe  chłopaki

Och ty słodziaku.

2 godziny temu, Aurora001 napisał:

Wszyscy maja chujowy dzien?

Wieje trochę, ale żeby zaraz "chujowy dzień"?

Wyczuwam ducha Testowego w tym wątku :D

9 godzin temu, Genocide napisał:

ale MISZCZU przyrównałeŚ to do jednego z najwiĘkszych - jak nie najwiekszego ( prywatnego ) wała RP - Amber Gold co ma jedno do drugiego?

Masz racje, mój błąd AG to był przy tym pikuś ;)

• Downvote 1

no ale po co kogos przekonywac?
jak ktos porownuje krypto to eurogabek czy amber goldow to tylko swiadczy o nim ze jest ograniczony i nawet nie zadał sobie trudu aby poczytac o co w tym wszsytkim chodzi, dlatego ma ogolne zdanie i nic tego nie zmieni, a jesli by przeczytał i nie zrozumiał - raczej nie pisałby pierdół w temacie (no chyba zeby tylko potrollowac)

Edited by Maniakalny
  • Upvote 2

Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem...

Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej!

Sam to wiesz najlepiej...

• Upvote 1
  • Downvote 2

8 godzin temu, Maniakalny napisał:

no ale po co kogos przekonywac?
jak ktos porownuje krypto to eurogabek czy amber goldow to tylko swiadczy o nim ze jest ograniczony i nawet nie zadał sobie trudu aby poczytac o co w tym wszsytkim chodzi, dlatego ma ogolne zdanie i nic tego nie zmieni, a jesli by przeczytał i nie zrozumiał - raczej nie pisałby pierdół w temacie (no chyba zeby tylko potrollowac)

Ależ to bardzo proste - chodzi o to, by na tym zarobić. Przy czym w jaki sposób i kto konkretnie zarabia, a kto traci, to już mocno względne. 

No i jak tam kurs, żeby nie było tak całkiem nie na temat?

2 hours ago, jonas said:

Ależ to bardzo proste - chodzi o to, by na tym zarobić. Przy czym w jaki sposób i kto konkretnie zarabia, a kto traci, to już mocno względne. 

No i jak tam kurs, żeby nie było tak całkiem nie na temat?

jak na wszystkim - mozesz spekulowac i zarabiac/tracic, mozesz wykorzystac krypto jako srodek platniczy to tak w duzym skrocie

najwiekszy dołek BTC - polowa grudnia 2018
jakos do kwietnia był mneij wiecej stabilny (wzrosty/spadki) okolica 3800-4100

ostatni miesiac to fala wzrostow - aktualnie kolo 6000$

moj znajomy jest w czepku urodzony bo miał 2 BTC i sprzedał je po okolo 16000$, a jak spadło to odkupił znowu, moze troche za wczesnie bo po 4500 (a spadlo na 3200 w grudniu) ale trzyma do dzis i znowu na plus wychodzi

Edited by Maniakalny
  • Upvote 2