Jump to content
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Recommended Posts

1 godzinę temu, Genocide napisał:

Pamiętaj - wiedza nie boli.

Ciebie boli chyba czytanie ze zrozumieniem.  Atakowałem sam kurs bitcoina a nie technologie.To nie to samo!

Gdy krytykuje kurs ropy to nie krytykuje systemu giełdowego, paniał??

Na moje pytanie dalej nie odpisałeś . Potrafisz korzystać z googli i to koniec. Takie teksty i artykuły to ja też bez problemów mogę znaleźć i to na pęczki.

Czy ta technologia przejdzie czy nie, czas pokaże. Świat się zmienia, to na pewno.

No i dalej robisz z siebie dzieciaka lajkując i to z konta fake które wczoraj założyłeś, rozumiem, że limity dzienne ci się wyczerpały...lol, czyli kolejne kłamstwa. Sobie plusika strzeliłeś....ja pier....pozostawię to bez komentarza...

Na marginesie, nie płaczę z tego powodu tylko wytykam twoją błazenade.

Edited by B@nita
  • Upvote 1
  • Downvote 3

16 minut temu, Genocide napisał:

ekhm... tylko że tam nie ma blockchain ... a jest kurs zależny od podaży/popytu/wydobycia - deczko inna filozofia i innymi regÓłami się kieruje.

A kurs bitcoina to od czego zależy????  Czy ty w ogóle ogarniasz czym jest blockchain? Czy klepiesz to co wygoglujesz na pałę bez zrozumienia??

Ja podałem przykład, którego też nie zrozumiałeś....

Masz to szczęście, że nie będziesz się pogrążął, bo niżej już nie da się upaść...

Edited by B@nita
  • Upvote 1
  • Downvote 3

3 minuty temu, Genocide napisał:

short news #4

Stan Waszyngton uchwalił przepisy chroniące status prawny zapisów elektronicznych

Stan Waszyngton w USA uchwalił ustawę, która uznaje i chroni status prawny zapisów elektronicznych dotyczących rozproszonych ksiąg, takich jak blockchainy. Nowa ustawa, zastępująca ustawę senacką numer 5638, została podpisana przez gubernatora stanu Jay’a Inslee 26 kwietnia.

https://cryptoprofit.pl/stan-waszyngton-uchwalil-przepisy-chroniace-status-prawny-zapisow-elektronicznych/

I znowu kopiuj-wklej bo coś wygoglowałeś....żebyś to jeszcze rozumiał....

• Upvote 2
  • Downvote 3

11 godzin temu, Genocide napisał:

życzę milej nocy ;) pozdrawiam

Tak myślałem. Nie masz nawet elementarnej wiedzy na ten temat, twoje wpisy ograniczają się wyłącznie do przeklejek cudzych artykułów znalezionych w sieci(których nie rozumiesz) oraz obrażania mnie i innych userów.

Szkoda czasu na dyskusje z kimś.....

• Downvote 3

Tymczasem   kurs  BTC   5300USD   a zakładam całkiem poważnie że do końca roku  10k usd

do tego czasu  ze  dwie  duże  korekty  tak  minimum  z  -1000 usd  co by  wyLeszczyć ''zielonych'' graczy.

• Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1

5300? gdzie?
6300 chyba

akutalnie dobija do 7k

dziwne to ze tylko btc leci tak do gory, wszystkie alty stoją praktycznie

• Upvote 2

Alty właśnei zaczeły  pomału reagować  , LTC   , ETH   to mnie cieszy .

b.t.w     tak trochę z polityki bo mnei krew zalewa

Niech się  któryś  spruje i przyzna jeśli ma jajca   : Kto jest za  wolnym miastem Gdańsk ?? 

Ponoć  te  pachołki  Berlina  z  Kaszebą na czele  już zaczeły procedurę wdrażać  , jakiś  chu... z  PO powiedział że to  Polacy  którzy byli w mniejszości w Gdańsku  rozpoczeli wojnę z  Niemcami  :) we Wrześniu  1939

• Upvote 3
  • Downvote 1

Ta, akurat gangsterka z Trójmiasta na to pozwoli, uważaj bo. Niby jak potem kręcić ogólnokrajowe wały jako autonomia? Bez sensu w ogóle.

• Upvote 1

Jonas

Może być  te zdradzieckie psy za niemieckie pinądze mogły  wejść w krypto po całości.

Ciekaw tylko jestem czy ty też do nich należysz przeca masz niemca w avatarze.

Tymczasem   wygląda na to ze  BTC  obroni  7k usd

• Upvote 1

Ale ja jestem z Wielkopolski, ze wszystkimi tego zaletami i wadami.

Jeśli jakikolwiek duży gracz typu poważny bank, turbokorporacja czy inny rząd czegoś tam dołączy do tych eurogąbek, to tylko w celu zamknięcia interesu od razu, bo kontrolować się tego nie da tak jak walut analogowych, a drobna spekulacja dużego gracza nie interesuje. To się nazywa wrogie przejęcie i zdarza się tu i ówdzie w różnych branżach.

• Upvote 2

On 5/13/2019 at 11:44 AM, jonas said:

Jeśli jakikolwiek duży gracz typu poważny bank, turbokorporacja czy inny rząd czegoś tam dołączy do tych eurogąbek, to tylko w celu zamknięcia interesu od razu, bo kontrolować się tego nie da tak jak walut analogowych, a drobna spekulacja dużego gracza nie interesuje. To się nazywa wrogie przejęcie i zdarza się tu i ówdzie w różnych branżach.

Prawda  ,  też sie tego obawiam

tymczasem  BTC obronił  kurs  8k  USD  jak  do  9,5k USD nie będzie  korekty  rzędu minus  2k USD

to znakiem tego coś się  kręci  grubszego.

• Like 1

Należy pamiętać że zbliżający się okres letni nie sprzyja wzrostom kursu  kryptowalut   aczkolwiek lato  2017  pokazało że nie jest to 100%  regułą .   Kurs  może bujać  w przedziale   5500-9500 $  do  późnej jesieni  , zimą   12-13k USD  będzie wysoce  prawdopodobne.  Liczę na to sromotnie bo zainwestowałem  trochę  w  btc na dołku .

• Upvote 1

W dniu 24.05.2019 o 00:48, Bemx2k napisał:

Należy pamiętać że zbliżający się okres letni nie sprzyja wzrostom kursu  kryptowalut   aczkolwiek lato  2017  pokazało że nie jest to 100%  regułą .   Kurs  może bujać  w przedziale   5500-9500 $  do  późnej jesieni  , zimą   12-13k USD  będzie wysoce  prawdopodobne.  Liczę na to sromotnie bo zainwestowałem  trochę  w  btc na dołku .

Absolutnie wszytsko się może zdażyć i Twoje chęci aby wskoczył na 13k i równie dobrze spadek na 3-4k. Historia pokazała, że nie ma co liczyc na zadne przwidywania analityczne, absolutnie na żadne :) To jest bardzo loteryjny temat, w mocnym stopniu uzależniony od prawdziwej bankowości czy kilki słów potężniejszych ryb. Trudno wyrokować co będzie za kilka miesięcy. 

• Upvote 1

On 5/24/2019 at 9:52 AM, Lisek bez nogi said:

Miałeś sen?

a co to za problem, przez  ost 3miesiace  btc podniosl sie z 4-5k na 8k, z 8k na 12 to tylko 50%, duzo zalezy co sie wydarzy, moze byc 2 jak i 20 wg mnie, zima krypto minela wg mnie  i cos sie dziac musi

• Like 1

Może jednak rzeczywiście złóż tego czarnego koguta w ofierze?

• Upvote 1

Godzinę temu, jonas napisał:

Może jednak rzeczywiście złóż tego czarnego koguta w ofierze?

Uuuu, zalatuje rasizmem.

W dniu 31.05.2019 o 12:49, toms83 napisał:

Pustaki trzymające piniondz na giełdzie? 

nie no w BEZPIECZNYCH bankach! i tylko tam!

a wracając do bitcoina... leci sobie ładnie do góry...ludziki zaczynają ufać takim walutom, czasami nawet bardziej niż dolarOM.

Wbrew pozorom - inwestycja w krypto wydaje się bezpieczniejsza niż w dolara.

Edited by Genocide_

1 minutę temu, Lisek bez nogi napisał:

Wróżka ci to powiedziała?

nie trzeba być wróżką - aby widzieć potencjał w czymś - co jest niemalże doskonałe

virtualny dolar - nie masz szans - z virtualnymi "krypto" walutami

Coinroom  to  taka  sobie  giełda  na  słupa chyba  zakładana.

Chcecie  poważne giełdy  to  te które są  powiązane  albo maja  dobre układy  z  bankami  Coinbase , Binance ,Kraken  , Bitstamp   ten  ostatni twardy jak skała  nadeje o swoich klientach  do wszystkich skarbówek w  E.U.

Jest co najmniej kilkadziesiąt  szemranych giełd  którym bym nei zaufał pincet złoty  a dopiero co  1 BTC.

Tymczasem  ciekaw jestem czy  BTC w przeciągu następnych  kilku  tygodni 

utrzyma kurs w  bezpiecznym  przedziale    6500$ - 8000$

No   LTC przed   halvingiem samo z  siebie powinno do  190 USD  dojść  ,jak w tym czasie   kurs BTC będzie rósł  to i LTC pogna wyżej niż  owe  190$ ,

''betonowi'' odpowiadam tak : Tak  miałem  sen  , tak jak  w  Styczniu  2017 gdy  kupiłem  trochę ETH po  18 $  mój  obecny sen  to  BTC po  13k-14k $  w  Październiku 2019 .   Niech sobie ''beton''  zapisze tego posta wrócimy  do neigo za 4 miesiące.

I kupisz sobie coś fajnego?

9 minutes ago, jonas said:

I kupisz sobie coś fajnego?

Ni chuja   , dam na  kościół.