Jump to content
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Recommended Posts

Zaraz   bitcoin  upadnie tysiące buraków zesra sie w portki

będą się  chamy zbuntowane wieszać na latarniach  bo  BTC  znowu  spadł  poniżej oczekiwań pospólstwa.

A tak na poważnie  to to się nazywa  korrekta ,  a w krypto świecie z powodu małego volumenu  jeden  grubas może zrzucić wystarczającą ilość  krypto żeby nastąpiła taka akcja .   Jak się   kurs  wybroni z  obecnych  12 500 USD   to za kilka dni znowu  idziemy do góry.   Bitcoin  już  spadał  gwałtownie ponad  10 razy  i zawsze  wracał na szczyty.

Naprawdę pomysł ze złożeniem w ofierze czarnego koguta czy barana albo chociaż jakiegoś polityka zaczyna wyglądać jak sensowna opcja.

• Like 1

Proponuje  ofiarę z cerwonego koguta  Tuska  albo  siwka  Schetynę . Po takiej ofierze  Bitcoin  napewno poszedłby na  19k $

• Upvote 4

Schetyna to ten leśny dziadek, który wygląda jak skacowany kierowca PKS relacji Grójec-Sochaczew i ma mniej więcej tyle samo do powiedzenia?

• Upvote 5

W dniu 22.06.2019 o 08:46, Mario2k napisał:

Mimo że sam tak kiedyś robiłem (postarałem się, a więc należy mi się nagroda) to odradzam takie "obdarowywanie się" bo na dłuższą metę coś takiego szkodzi. Nie chodzi o alko ale o cały ten mechanizm.

• Like 1

8 godzin temu, Genocide_ napisał:

czyli francuska arystokracja to plebs ... mój dziadek z tytułami żołnierskimi to plebs... no i moja matka, gustująca w Rioja - pedagog - to tez plebs zajebistą mam rodzinkę

Plebs

Część mojej dalekiej rodziny z  Katowic też walczyła w Wermachcie na froncie Zachodnim  ;)

ponoc mało strzelali a pilu dużo wina na krzywy ryj rzecz jasna bo władza nie płaci za trunki .

Wracając do tematu   widać że  kurs się broni  ,ciut ponizej moich oczekiwań ( 12,5k USD )   ale  jak do końca  wakacji utrzymamy  taki trend  to  jesień/zima  będzie  ostro w górę . Jak ktoś  chce jeszcze wejść  to  niech czeka na spadek w okolice  10,4k USD   i wchodzi śmiało  bo   planowany zysk do końca  roku  minimum  50%

• Upvote 1

10 hours ago, Lisek bez nogi said:

A gdzie to najlepiej kupić?

Jeżeli tego nie wiesz   to nie  kupuj bo to nie kartofle czy inne siano.  ;)

• Upvote 1

To tylko chwilowa korekta bez większego znaczenia, kurs idzie do góry i osiągnie over 9000k do września 2019. 

• Like 1

Siedzę w  temacie krypto od kilku lat  ,nigdy nie handlowałem na  żadnej Polskiej giełdzie ,

kiedyś przed laty wtopiłem  2 BTC na  MtGoxxie  potem  0.3BTC na   Bułgarsko-Ruskim  BTC-E

wiem , wiem  trefne te giełdy krypto ale co można zrobić jak się chce zarobić  ;)

z poważnych giełd polecam  Bitstamp , jako jedyna giełda na świecie spełnia wszystkie wymogi  Uni Europejskiej.

• Upvote 1

Co to za niezależna od wielkich banków alternatywna waluta, której giełdę trzeba regulować biurokratami z Unii Europejskiej, żeby się nie posypało w tydzień?

• Like 1

18 hours ago, jonas said:

Co to za niezależna od wielkich banków alternatywna waluta, której giełdę trzeba regulować biurokratami z Unii Europejskiej, żeby się nie posypało w tydzień?

Ważne  że  kurs  bujany  góra  dół  i można na tym zarobić , nie wnikam w  fundamenty  liczy się  tylko  zysk.

• Upvote 1

Godzinę temu, BezPompyNieMaFormy napisał:

Już prokuratura im wjechała i zaczęło się sprawdzanie czy to nie przekręt. 

Każda firma , w której jest duży niepotwierdzony dochód, przepływy pieniężne, albo przynajmniej duże transakcje pieniężne nie będąca spółką S.A i nie uczestniczącej na giełdzie jest podejrzana. Spółkę S.A nie da się od tak zlikwidować. Większość takich spółek z o. o jest zakładana na słupy i są to spółki , które można zakładać i likwidować do woli. A potem jeszcze się słyszy o takich rzeczach jak Karuzela VAT no i tak to generalnie wygląda.

Edited by marand97

Dlatego nie należy  grać  / handlować  kryptowalutami na  szemranych giełdach tylko na  tych największych  podpiętych/powiązanych z  bankami  Coinbase, Bitstamp  , Kraken  i pewnie parę innych  .

Nie dajcie się  kroić  Januszom.pl    , Nie dajcie się zwieść że wam oferują  tańsze transakacje.

• Upvote 1

Nie widzę tu żadnej różnicy między analogową giełdą papierów wartościowych i innych niemagicznych walut. Ot jeszcze jedna waluta do spekulacji, nie wiem gdzie ten niby przełom i odmienione oblicze świata.

• Like 1

Tyle że klasyczne giełdy papierów wartościowych mają pokrycie w wielu rzeczach - akcje przedsiębiorstw ( zarówno spółki państwowe jak i prywatne ) , dochody państw ( jak mowa o obligacjach skarbu państwa ) , także pokrycie w złocie czy innych metalach szlachetnych .

Giełdy coin-ów w większości nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości .

Albo w cebulkach tulipanów, Holendrzy już to przerabiali swego czasu.

Srogie piguły Sebastianie. Królowa nauk matematyka już dawno obaliła sens rozpylania czegokolwiek z samolotów, biologia już dawno wyjaśniła, że grzyb nie rozmnaża się z bakterii, a ślimaki ze zgniłych liści. 

Edited by jonas
  • Like 2

Teraz, Genocide_ napisał:

czyli co - to od 5g mnie głowa boli i mam katar?

5 gram srogich piguł może dawać takie objawy Sebastianie

• Like 2

2 godziny temu, Genocide_ napisał:

czyli co - to od internetów z antenów mnie głowa boli i mam katar?

Nie wiem, ale od smugi kondensacyjnej z samolotu ani od "bakterii grzyba" na pewno nie. 

• Like 1