Jump to content
Sign in to follow this  
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Recommended Posts

W dniu 16.07.2019 o 13:10, Genocide_ napisał:

są jakieś magiczne strony - w których opisuje się w którym miejscu i co - w jaki dzień jest zrzucane na ludzi w formie chemtrails?

dla przykładu Katowice 16.07.2019 godzina 2:35 - bakterie grzyba powodujące infekcje górnych drug oddechowych

dla przykładu Warszawa 16.07.2019 godzina 1:13 - bakterie grzyba powodujące brak koncentracji / osłabienie / alergie

Ktoś jeszcze wierzy w chemitralis? :D Kurde a myślałem, że tutaj poważne tematy są poruszane :D 

Tak, trafiłem na takie giełdy i straciłem 4000 $. Po takim incydencie zacząłem sprawdzać witryny, w których handluję. Najważniejsza dla mnie jest licencja i dokumenty, które umożliwiają ten biznes. Jednak handlowałem tutaj w ostatniej połowie roku https://whitebit.com. Tak, początkowo bałem się zainwestować duże sumy pieniędzy, ale po pewnym czasie zacząłem wpłacać coraz więcej pieniędzy. Przez pół roku nie było z nimi problemów.

Edited by Kristino

2 godziny temu, Kristino napisał:

Tak, trafiłem na takie giełdy

Boot tak do siebie rozmawia???

Tymczasem ciągle bujamy  w przedziale  9000 - 11000tys  USD  liczę  na wyjście górą z tego trendu w przeciągu  2 tygodni.

• Upvote 1

Co tam myślicie o kursie  BTC  ?  tyle czasu  widać że  temat zdechł

Dodam żę  na  czterech  ostatnich  skokach  pomiędzy  8000$ a  10800$  można było  zarobić  ogółem jakieś  80% zysku

• Downvote 1

Uwaga  na stronę  powyżej  , wysoce prawdopodobny  scam +  trojan

Naprawdę? Jak na to wpadłeś?

Gdzie można sprawdzić ile jeszcze osób siedzi dziennie na tym forum ? 

Bida z Nędzą się chyba zeszły że tu tak pusto.

• Like 1

Chyba nie ma takiej opcji, jedynie kto może mieć taka wiedze to marco lub romek.

Edited by orlontko

On 1/9/2020 at 3:17 PM, Mario2k said:

Gdzie można sprawdzić ile jeszcze osób siedzi dziennie na tym forum ? 

Bida z Nędzą się chyba zeszły że tu tak pusto.

jesli szukasz dobrej rozrywki polecam dedykowane fora, na forum btc niezle jaja czasami sie dzieja, rysują wykresiki, linie, tredny i nic z tego nie wynika

a co do ogolnie krypto to wszystko odbiło fajnie bo leci do gory do roku powoli, mysle ze dojdzie do 2/3 topu jaki był ostatnio i bedzie kolejna bańka - tym razem sprzedam wszystko do zera na max górce

Było  14k $ w  Czerwcu  to i może  jeszcze  przed  Majowym  halvingiem  zaliczymy  okolice  14k $  ?

Przyznam się że  bardziej mnie zależy żeby  ETH poszło  proporcjonalnie w górę  bo   gdy  BTC   osiągnął już ponad połowę  ATH     to  ethereum  dopiero  jakieś 15% czyli bida i nędza

no ja wogole btc nie mam tylko inne gowna po trochu - eth po 600 mnie zadowoli - moge czekac jeszcze

No to poleciało w piździec , szanse na  13-14k  znikome , jak tylko w te okolice wbijemy  80% do sprzedania  potem  bankowy  zakup przy  7-8k/btc

ETH 2.0   mam nadzieje że podbije cenę  o  50-100%  potrzebuje  hajsu na  10kW  paneli  Solar Edge

to jest minimum  33tys zł

Btc jeszcze powinien dobrze odbić jeszcze moim zdaniem. Dużo ludzi odsprzedaje, ale wydaje mi się, że to na dłuższą metę lepiej jeszcze trzymać.