Jump to content
Sign in to follow this  
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Recommended Posts

Ty naprawdę beton/tłumok czy tak tylko udajesz  ?

A to ja sprzedałem za 40% wartości?

Ty musisz być chyba stary i nie do końca  rozumny ?

Zapodam ci prosty przykład

Juzek   sprzedał BTC  jesienią po  11tys  USD pieniądze przepił

Marian  sprzedał BTC  jesienią po 11tys  USD  poczekał na spadek kursu  za 11k usd  odkupił  BTC  po 8tys usd

potem znowu sprzedał na mini górce  po 9tys  usd  żeby  odkupić na kolejnym spadku za całość po  7tys usd

Po kilku takich operacjach w skali roku  z  1 BTC    inwestycja urosła do  1.8BTC  owszem w chwili obecnej na dołku zysku prawie nie mamy  ale  z  1 BTC jesienią mamy  1.8 BTC  który na kolejnej górce sprzedamy za minimum 9k usd  tym samym zyskując ponad 80%.

Znam takich cwaniaków co weszli w Marcu 2019  z  2 BTC  i dziś po kilku operacjach w skali roku mają  5 BTC czyli przy kolejnej górce w okolicach 11-12k usd  będą mogli  podliczyć/spieniężyć  zysk na poziomie  250%

Uprzedzając pytanie , przy takich operacjach  ktoś kiedyś może stracić  gdy kurs nie poszybuje na nowe wyżyny

na razie w skali 10 lat  nonstop idzie do góry.

Idzie do góry, bo wartość i siła nabywcza dolara spadają na mordę coraz szybciej. Ale na pewno uwzględniłeś to w obliczeniach, no nie?

Tu sobie można polookać jak bujają kursem  góra dół

https://cryptowat.ch/markets/kraken/btc/usd/1d

Ja liczę na  9k usd do końca  Kwietnia , potem w Maju  zjazd  w okolice  5-6k usd  , jak taki albo podobny scenariusz wystąpi to znowu zarobię na waciki dla żony.  Mój plan do końca roku zarobić   minimum 1  BTC.

Od  kursu  8340$  zaczynam podliczać zyski  , jak pisałem w poprzednim poście do  9000$   będzie  fajny  plusik  rzecz jasna w  BTC bo to jest mój cel na najbliższe miesiące ,  następnie  w ciągu kilku dni max  2 tygodni  powinniśmy zaliczyć zjazd w okolice  6000$   wtedy  będzie czas  odkupić  z  40% zyskiem.

Dla potomnych

Wiem że słabo to wygląda pisać bez odzewu  ale muszę  się  pochwalić że moje przypuszczenia z początku Kwietnia potwierdziły się w 120%   .  Od przyszłego tygodnia  przewiduje  duużąą   korektę w  okolice   6500$

Teraz już nie ma znaczenia  czy będzie  top  9800$  czy  10800$

teraz się  czeka na  mega korektę i zysk w BTC na poziomie minimum  +45%

Edited by Mario2k

Jasne że ściema , Covid-19 też ściema  , na jednej ściemie zarabiają  korporacje  a  na innej nieliczni szarzy ludzi

Witajcie.

Mam pytanie - ale proszę bez hejtu i chamskich komentarzy.

Uzbierałem (na kranikach...) około 0,002 BTC - plus/minus chyba 18 USD.
Mam to na dwóch kontach.

Jak te wirtualne USD zamienić na prawdziwe złotówki póki fajny kurs USD ??

Jak kiedyś coś czytałem, to trzeba załozyć wirtualny portfel, w na tych portalach co zbierało się trzeba zrobić wypłać.
I co dalej ??

Mam to gdzieś tam wirtualnie, mam w pliku pdf jakiś klucz do tego konta (mnóstwo literek i cyferek).

Edited by pietach

Tam gdzie zbierałeś  te  kilkanaście zł tam też szukaj instrukcji jak to  przesłać do własnego  wallet'a  portfelu.

miejcie na uwadze to ze kopanie moze wrocic, tzn juz wraca - co sam zauwayzem bo jak obudowy/stelaze mi lezały 2 lata to teraz na pniu wykupują do tego wykupują zasilacze, wiec jak ktos ma wysokiej mocy to dobra okazja na sell

jak komus sie nie chce liczyc sprawdzac itp to na kopaniu  ETH na jednym poczciwym starym RX470 miesiecznie w przeiczeniu wychodzi 270z minus 40-45zł za prąd
czyli 220zł  na CZYSTO 😉

• Like 1
  • Upvote 1

Nowe  RTX 3080  ponoć mają osiągać 75-85 MH/s przy  230 Wattach  to jest czysty zysk jak ktoś posiada tańszy prąd .

W takim  stanie OHIO  płacą  ludzie  8 centów za  kWh  czyli około połowy tego co w  Polsce , o Ruskich Ukrainie i Chinach

gdzie płacą  po  4 centy z  kWh nie wspomnę .  Kopanie  nawet w Polsce jak ktoś  posiada  dużą  ( 10kWp ) instalację  PV też może być  całkiem dobrze opłacalne .Insert other media

jak ktos ma tani prąd to bardziej mu sie oplaca kupic stare RX 8GB (3x szt po 500zł) - gdzie bedze miał 90mhash 330W wiec te 90W niewiele zmieną, a 3 stare karty wyjdą 2x taniej niz ten rtxy 

a nawet mozna lepiej zrobic bo kupic 1660 super ktore kopią 30-31 przy 75W wiiec w tych 230-240W masz 90mhash lekko - i dalej w nizszej cenie - co prawda 3 karty - ale mysle ze te supery za rok niestracą tyle co jeden duzy 3080

• Upvote 1

11 minut temu, Maniakalny napisał:

prawie listopad a ja jeszcze pieca w domu nie musiałem właczac 😉

trochę obudowy i zamiast kominka mozna rozprowadzić ciepło po pokojach 😉 

[a co to tam za bebechy siedza?]

Edited by rajtrasink

na foto jest 8x gtx1660 super - 645W z gniazdka (wymieniajac na bieżaco jeszcze do przodu wychodze okolo 400zł miesiecznie na dzien dzisiejszy)

mimo ze salon mam z kuchną i przedpokojem połaczony (brak drzwi) (lacznie z 50metrow kw)  to takie 645W spokojnie lekko podnosi temperature na jesien, na mrozy takie cos nie wydoli - ale karty skupuje caly czas i 26 kart spokojnie daloby rade (2100W) + jeszcze od znajomego wezme 650W (placi za prad) wiec praktycznie ogrzewanie free

Edited by Maniakalny
  • Like 1

i jak tam nastroje ?

ja sobie złozyłem grzejnik 970Watowy i nie musze grzac w domu piecem

img_62749ijxq.jpg

Edited by Maniakalny
  • Like 1
  • Upvote 1

Maniakalny

Zima do tego kopanie na  plusie ,do tego  nadwyżka z  fotowoltaiki kupionej za krypto rok temu

jak w takim wypadku można nie kopać ?   skromnie  jadę na  3x  RTX 3080  ( kuzyn pracuje w  X komie ) więc pomógł karty załatwić , osiągi przyzwoite  , max  101MH/s   average  97MH/s   

3 karty  płyta   cpu ram  biorą  770watt przy średnim  292MH/s    zysk ponad  40zł dziennie

• Like 1