Jump to content
Siarczysta

Bitcoin to najniebezpieczniejszy projekt

Recommended Posts

allegro ? skapiec.pl ? ceneo.pl ?

Swoja droga udalo mi sie dzis kupic pre bitcoinow za 40zl a sprzedac za 50zł :) przebitka nie zbyt duza ale zarobek jest :)

Myślisz że gdyby były to bym pytał ? (ofert > 800 nie biorę pod uwagę).

Chyba, że mówisz o pudełku na sprzedaż ATI Radeon HD5970 Sapphire: akcesoria, pudełko etc (1662892884) - Aukcje internetowe Allegro

Myślisz że gdyby były to bym pytał ? (ofert > 800 nie biorę pod uwagę).

Chyba, że mówisz o pudełku na sprzedaż ATI Radeon HD5970 Sapphire: akcesoria, pudełko etc (1662892884) - Aukcje internetowe Allegro

lepiej kupic drozej i liczyc odrazu bo sie jeszcze oplaca niz tydzien szukac i oszczedzic 60zł

Za 8 stówek masz 6950 1GB więc to przy aktualnych cenach najlepsza oferta.

Taaa,nawet po modzie (jeśli się w ogóle uda) to wydajność na poziomie 2x tańszego hd5830

Taaa,nawet po modzie (jeśli się w ogóle uda) to wydajność na poziomie 2x tańszego hd5830

360 vs (w porywach) 230 MHash/s to wg Ciebie to samo?

Bariera 25 dolarów przekroczona, bitcoin wstaje z popiołów :D

360 vs (w porywach) 230 MHash/s to wg Ciebie to samo?

Bariera 25 dolarów przekroczona, bitcoin wstaje z popiołów :D

Jeżeli porównujesz hd6850@hd6870 (po udanym modzie ofc., nie wiem jak wygląda trafienie na taką kartę obecnie) to nawet przy taktach 1075mhz na gpu karta osiąga jedne 330mh/s, a porównałeś do hd5830, którym non OC osiąga 240mh/s. Po lekkim OC (bez zmiany napięcia GPU leci 980mhz i osiąga się ~305mh/s). Oczywiście jeżeli karty nie da się zmodować to po OC w granicach 1ghz osiągnie tyle co non OC hd5830 ;). Jedyny plus takiej karty to mniejszy pobór prądu.

Edited by carek

Jeżeli porównujesz hd6850@hd6870 (po udanym modzie ofc., nie wiem jak wygląda trafienie na taką kartę obecnie) to nawet przy taktach 1075mhz na gpu karta osiąga jedne 330mh/s, a porównałeś do hd5830, którym non OC osiąga 240mh/s. Po lekkim OC (bez zmiany napięcia GPU leci 980mhz i osiąga się ~305mh/s). Oczywiście jeżeli karty nie da się zmodować to po OC w granicach 1ghz osiągnie tyle co non OC hd5830 ;). Jedyny plus takiej karty to mniejszy pobór prądu.

W jaki sposób osiągasz 240 MHash na 5830 bez OC skoro ja na tej karcie przy rdzeniu na 900MHz mam 220Mhash/s w gui miner?

DZięki za link, po zmianie flag teraz jest 270 ;) super

to kicha z tym 5830 bo akurat kupilem i jutro bedą a marny 5770 po oc lekkim daje 210

A gdzie można kupić 5970 ? ;)

5870 w cenie 800 zł chyba słabo się opłaca, lepiej kupić 5830 za 400 (biorąc pod uwagę krótki termin inwestycji :P)

Też uważam, że przy "amatorskim" kopaniu w perspektywie max. kilku miesięcy za 800zł 2x5830 sprawdzi się lepiej niż 1x5870. Dodatkowe 200Mhps spokojnie zarobi na różnicę w zużyciu prądu. Oczywiście trochę się zmienia jeśli mówimy o zorganizowanej farmie i >20 sztukach kart, bo wówczas koszty reszty sprzętu zaczynają grać na korzyść 5870.

Edited by LordFury

2x5830 sprawdzi się lepiej niż 1x5870

Ale już 4x5830 sprawi się gorzej niż 2x5870. Nie trzeba 2-3 razy droższej płyty z 4x pcie, nie trzeba zasilacza 800-1000W, tylko 500-600W, nie trzeba kombinowac z chlodzeniem czterech gpu etc.

5970: http://allegro.pl/ati-radeon-hd-5970-hd5970-warszawa-i1642278580.html

Edited by MaSell

Całość zjawiska coraz bardziej mnie zagina...

Warto spróbować wykopek z Q9450, 4GB RAMu i 2xHD4850? :)

Edited by AragornPL

Jak podkręcisz i nie będziesz używał kompa do innych rzeczy to może 5usd/24h będzie. Odlicz prąd i weź pod uwagę że pewnie już w tym tygodniu trudność znowu podskoczy = zyski spadną.

4850 po OC robi jekieś ~84Mh/s (trzeba obniżyć taktowanie pamięci do jakiś 200Mhz). Niska opłacalność tego biznesu na takich kartach w obecnej sytuacji, ale można próbować.

Edited by OCM4n14k

Tak swoją drogą ciekawe o ile procent wzrosła sprzedaż kard AMD przez ostatni miesiąc :wink:

Bardzo żałuję, że nie wszedłem w to w sobotę po 40zł :-(, ale nie miałem nawet wtedy jak :-( . Ja piernicze jaka spekulacja, trochę ryzykowne to wszystko, ale perspektywa zysku kusi. Liczę po cichu na kolejny duży spadek.

Hmm, zastanawiam sie czy brać 5830 po 400 czy 5870 po 800 :/

Cztery takie czy cztery takie ? :P Te 5830 teoretycznie 1200 Mhashy, a te 5870 1600.

Edited by tyszek21432

Jak bedziesz się tyle czasu zastanawiał to wszystkie btc już wykopią :) . Chcesz cztery w jednym kompie?

BTW Kupiłem wczoraj po 46, a dziś się pozbyłem po 75 :D

Dołączona grafika

:lol:

• Upvote 1
  • Downvote 1

Koledzy jestem w potrzebie , nakopalem juz cale 7 BTC :)

i chcialbym je zamienic na Funty Brytyjskie , kurna nie ogarniam calego dego procederu

niby na MtGox mozna toto przeprowadzic ale jak narazie leb mam nabity na maxa

Prosba do tych co znaja temat i ewentualnie sprzedawali BTC za Funty

ewentualnie jakis link do tutoriala jak opylic i nic nei spieprzyc ;)

dzieki

b.t.w

Jaki bezpieczny Portfel polecacie na przechowywanie BTC

Edited by Mario2k
  • Downvote 2

W ile czasu tyle nakopałeś?

Ponad tydzien , przyczym rowne siedem bede mial dzis w nocy ;)

• Downvote 2