Skocz do zawartości
Andiw

Stacja robocza na płycie SUPERMICRO X8DAH+-F

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Składam właśnie stacje roboczą na wyżej wymienionej płycie i zastanawia mnie jakie pamięci mogę do niej wsadzić (tak czytałem na stronie jakie pamięci obsługuje). Czy wsadzenie na taką płytę np Corsair DOMINATOR GT 3x4GB ma szanse śmigać ?

 

Z góry dziękuje za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to większego znaczenia w tym przypadku jaki program będzie używany, i tak na każdym wypuszczając render (nawet poglądowy) korzystasz z wielu rdzeni. Wracając do pytania. Czy będzie to poprawnie działać ? Czy może zna ktoś już sprawdzone pamięci na tej płycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominator'ów tam na pewno nie wepchniesz. Płyta obsługuję serwerowe pamięci z ECC, więc raczej prędkość 1333 i dość spore opóźnienia :wink: pzdr

 

System Memory

 

Memory Capacity 18x 240-pin DIMM sockets

Supports up to 288 GB 1333 / 1066 / 800MHz DDR3 ECC Registered memory

Supports up to 48 GB 1333 / 1066 / 800MHz DDR3 ECC / Non ECC Unbuffered memory

Memory Mirroring supported

Memory Type 1333 / 1066 / 800MHz ECC Registered / ECC or Non ECC Unbuffered DDR3 SDRAM 72-bit, 240-pin gold-plated DIMMs

DIMM Sizes 1GB, 2GB, 4GB , 8GB , 16GB

Memory Voltage 1.5 V / 1.35V

 

jesteś pewny ? :> Edytowane przez Andiw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...