Skocz do zawartości
DMS

Hostowanie gier w Warcraft 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś działało. Z nowym kompem już nie chce. Mam multimedię (motorola modem podpięty do routera netgear). Komp połączony jest z routerem przez kabel. Port forwarding włączony na 6112. Nic to jednak nie daję, bo nadal nie mogę hostować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec firewall w systemie

 

Wyłączony. Cała sytuacja wyglądała tak: miałem wcześniej laptopa i łączyłem się z routerem po wifi. Teraz mam kompa i łącze się po kablu. Moje ip przydzielone dla kompa to 1.2. Takie samo mam ustawione w port forwarding w opcjach routera. Wcześniej działało. Teraz nie. System ten sam (7).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączony. Cała sytuacja wyglądała tak: miałem wcześniej laptopa i łączyłem się z routerem po wifi. Teraz mam kompa i łącze się po kablu. Moje ip przydzielone dla kompa to 1.2. Takie samo mam ustawione w port forwarding w opcjach routera. Wcześniej działało. Teraz nie. System ten sam (7).

 

Profil sieci? Prywatna, publiczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% firewall wyłączony? Może UPnP masz włączone i ono coś miesza Tobie w przekierowywanych portach?

 

Firewall wyłączony. Próbowałem nawet wyłączyć na routerze firewall. Też nic nie daje. UPnP wyłączone. Już nie wiem co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze gra uzywa innego portu niz wspomniany

 

ale wcześniej to działało! 6112-6119 na 100%. Wszystkiego już próbowałem i nie wiem o kiego tu chodzi.

 

 

EDIT:

 

Ok. Zrobiłem test w utorrencie i jednak port 6112 jest odblokowany. Hostować gier jednak nie mogę.

Edytowane przez DMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We are going to show you how to forward port 6112 TCP, which is the only port that must be forwarded for Warcraft III. You can change the port that Warcraft III uses for hosting on the Options/Gameplay screen.

sprawdz jaki masz port ustawiony w opcjach i typ portu w przekierowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Już zrobiłem. To znaczy, sam nie specjalnie wiele zmieniłem, ale po ustawieniu routera i modemu od nowa nagle wszystko zaczęło działać. Nie rozumiem, o co w tym chodziło, ale sprzęt komputerowy chyba już tak ma. Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...