Skocz do zawartości
Met

po wymianie grafiki karta sieciowa zniknęła

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem kartę 8800 GT na GTX 560 Ti (Gainward Phantom)

Grafika działa, ale za to karta sieciowa zintegrowana na płycie jakby zniknęła. W BIOSie jest włączona, po wciśnięciu kabla zapala się dioda, ale system (Win7 oraz Linux) w ogóle jej nie rozpoznaje, jakby nie istniała. lspci pod fedorą też jej nie listuje.

 

Poprzednio ani z grafiką, ani z sieciówką nie było żadnych problemów. Ostatni bios do płyty jest sprzed roku, czyli jeszcze sprzed fermi, ale jak mówię grafika działa.

 

Próbowałem wyłączyć i włączyć sieciówkę w biosie. Powyłączałem też wszytkie dyskietki, firewire, porty szeregowe, ale nie pomogło.

 

Sprzęt jak ten pierwszy w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uaktualnienie sterownika najlepiej zrobić to po wendorze to jedyne co przychodzi mi do głowy bo raczej nie kompatybilność płyty z kartą grqfiki bym odrzucił dodadkowo proponuje wymienić sieciówke w celu sprawdzenia, mam jakąś jedną ale w kwestii dotyczącej karty ethernet to na PW najlepiej :).

Edytowane przez extraplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone. Sieciówka padła na amen. Trochę dziwne, bo niby jakim cudem wymiana karty ją uszkodziła?

Edytowane przez Met

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...