Skocz do zawartości
St.Anger

18 Trakerskie spotkania w Karkowie 4-5 Czerwca

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem wreszcie wybrać się na jakiś zlot ciężarówek, bo zawsze chciałem, ale zawsze były jakieś przeszkody :) . Czy może ktoś z forumowiczów ma podobne zainteresowania (oczywiście zaraz po komputerach) i wybiera się na imprezę? Fajnie byłoby przy okazji spotkać kogoś, kogo na co dzień zna się tylko z nicka i awatara :) . Z tego co się orientowałem impreza od jakiegoś czasu trochę schodzi na psy, ale postanowiłem dać jej szansę. Z resztą to też dobra okazja, by zobaczyć sam Kraków. Gdy wrócę postaram się wstawić parę fotek fajnych maszyn.

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie odpowiedział w temacie, choć po ilości odsłon wnioskuję, że jednak jest na forum parę osób interesujących się ciężarówkami :) . Co do samej imprezy: będąc szczerym spodziewałem się czegoś większego. Było parę fajnych maszyn, trochę straganów z truckerskimi gadżetami (choć z drugiej strony cały asortyment tych stoisk dostaniemy na allegro, nie trzeba jechać na zlot by je kupić) i kilka konkursów, ale ogólnie wiało nudą. Być może w niedzielę zlot się rozkręcił, miał być konwój przez miasto, konkursy modelarskie itp. Byłem tylko w sobotę i w ten dzień niewiele się działo. Był wprawdzie konkurs dla super młodych wilków, gdzie np 13 latek bez praktycznie żadnego doświadczenia w prowadzeniu choćby samochodu osobowego musiał pokonać zestawem tor przeszkód - wyglądało to miejscami nawet zabawnie, gdy młody kręcił kółkiem bez opamiętania i naczepa zaczęła zachowywać się jak wahadło :) . Iveco, którym poruszali się młodzi adepci zawodu kierowcy miało automat, co według mnie nie jest dobrym pomysłem. Samochody już same parkują, same hamują, same trzymają się pasa, same włączają światła.... Niedługo prowadzenie samochodu zacznie przypominać podróż autobusem jako pasażer.... Młodzi powinni się uczyć na starych samochodach. Osobiście wyznaję zasadę: jest 16 biegów, jest impreza :D . Poza tym co to za przyjemność z jazdy, kiedy wszystko samo się włącza. Inną ciekawą rzeczą na zlocie było Volvo Mean Grean - hybrydowa ciężarówka wyścigowa - jakkolwiek by to idiotycznie brzmiało. Sprzęt miał ciekawe parametry, łącznie ok 2100 km, jakieś 6500 Nm, waga niecałe 5 ton i Vmax = 270 km/h. Gość nawet go odpalił, dźwięk intrygujący :) . Ale dość tych refleksji, pora na kilka fotek. Znajdziecie je pod tym adresem KLIK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Hmm, umknął mi ten temat, a szkoda, bo impreza była 20 minut piechotą od mojego domu, więc bym sie wybrał. Chyba nawet słyszałem wtedy jakieś trąbienie głośne.

 

Event zresztą miał miejsce tam gdzie zawsze jest Małopolski Piknik Lotniczy, na który sie wybieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Reaktiv

Ten Kenworth również był na zlocie z naczepą Stop Cafe Orlenu jeśli dobrze pamiętam, numery te same.

 

@Harry

Za rok będzie kolejne Trackerskie Spotkanie :) . Miejsce jest fajne, obok duży parking i centrum handlowe, nawet nie trzeba brać ze sobą niczego do jedzenia, wszystko pod ręką. A i na krakowską starówkę niedaleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...