Skocz do zawartości
Elliopoul

Myszka A4tech x7 - naprawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ostatnio myszka dość często przerywała i zdiagnozowałem że powodem tego jest kabel, a dokładnie to miejsce zaraz przy wyjściu kabla z myszki. Od ,,ciągnięcia'' za kabel pewnie to się stało. Mój gryzoń wygląda tak A4tech x7 2500dpi. Teraz myszka przestała już całkiem działać. Chciałbym ją naprawić... Kabel zastosowany w tej myszce nie jest mi znany (napisze jak LAMER ale to jest kilka naprawdę cienkich, kolorowych kabelków i nie mam pojęcia co to za typ :D) i chciałem się zapytać - czy istnieje możliwość wycięcia ,,wadliwego'' odcinka kabla a następnie zlutowaniu tych kabelków? :) z góry dzięki za wszelką pomoc. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko nie pomylisz kabelków to powinno działać. Zresztą skoro mysz nie działa nie masz nic do stracenia. Najtrudniejsze może być stwierdzenie na którym odcinku kabel jest uszkodzony, oraz jego porządne zlutowanie aby podczas pracy zaraz nie puściły luty. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo w swoim A4tech'u , skrócenie i przylutowanie kabla jest banalne i myszka oczywiście działa po dziś dzień. U mnie kabel był pęknięty w miejscu w którym jest wzmocnienie (osłonka)przy obudowie myszki ,odciąłem tylko ten kawałek ma odcinku 1,5 cm i połączyłem kabelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam model X-748K. Od jakiegoś czasu zaczyna szwankować rolka. Podczas przewijania jak i klikania. Miał ktoś problemy z rolką w tym modelu?

 

Ja miałem problem z rolką, przeskakiwała, ciężko było np do góry stronę przewinąć bo raz szła w dół a raz w góre:). Myszkę oddałem na gwarancji i już od ponad pół roku użytkowania nie ma żadnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...