Skocz do zawartości
Carmamir

Socom: Special Forces / Sily Specjalne

Rekomendowane odpowiedzi

Po becie jestem zdecydowany na kupno, teraz w dodatku gra ładnie staniała i można wyrwać nówkę na Allegro za ~100zł. Z tego co pamiętam 32 osoby w multi, rozgrywka bardziej taktyczna, zwłaszcza gdy gra się w trybie z jednym życiem. Singiel podobno średni, natomiast SOCOM zawsze stał multiplayerem i na to raczej nie ma co narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest straszna. kiepsko spolszczona. slynne sztywne głosy. nijak majace sie do akcji. nudne misje. w zasadzie ich mechanika ciagle jest taka sama. zmienia sie tylko cel i otoczenie. na poczatku moze robic wrazenie, ale pozniej juz tylko nuda i schematy. nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem singla więc mogę sie wypowiedzieć. Jako że słyszałem niepochlebne opinie o spolszczeniu, zdecydowałem się na zakup angielskiej wersji za całe 100zł z przesyłką (nówka), tutaj głosy są poprawne.

Odnośnie misji to nie wiem co jeszcze miałoby w nich być, gra celuje w bardziej realistyczną rozgrywkę więc ciężko tu wrzucać akcje prosto z CoD. Misje jak to w każdej strzelance polegają na strzelaniu, nie ma tu jeżdżenia skuterem, wspinania się po skałach czy też ucieczek z więzienia - to nie ten typ gier. Poza standardowymi misjami jest jeszcze parę skradankowych, gdzie trzeba działać po cichu. SI przeciwnika jest całkiem poprawne, nie widzi wszystkiego jakby był dzień, zareaguje jeśli znajdzie ciało swojeg, lub jeśli w pobliżu niego zabijemy wroga (zarówno dźwięk jak i obraz).

Nie rozumiem też narzekania na grafikę, która wg mnie jest ładna bez oczojebnych efektów, schludna ale z gustem. Delikatne spadki fps widziałem może ze dwa razy, poza tym bez problemów.

Grę skończyłem a to już sukces, bo leży u mnie na półce parę pozycji do przejścia ;) także w skali 1-5 daję grze 3+. Niestety albo i stety gra jest z kategorii strzelanek taktycznych, które w dzisiejszych czasach są już delikatnym przeżytkiem, w dodatku na konsolach. Dla mnie granie w nią dostarczyło mi tyle samo frajdy co np. stary Ghost Recon na PC, wystarczyło odpalić tryb hard + Move i prawie 14h singla poszło.

Wadą na pewno jest brak możliwości zmiany kamery na drugie ramię, czy też jak w Confrontation wyśrodkować nad postacią. Zwłaszcza przy graniu z Move jest to wkurzające, bo wtedy traktujemy jedynie połowę ekranu jako cel, co często wprowadza w błąd gdy myślimy że jesteśmy niewidoczni dla wroga. Poza tym nadal nie załatany bug z wracającym granatem z bety, balans broni w mp też jeszcze do poprawki, tak samo jak SI naszych mogłoby być lepsze bo często wpychają się pod lufę czy to naszą, czy przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...