Skocz do zawartości
andrew777

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, zobaczymy co bedzie miala do powiedzenia nowa fifa ;) Lipne animacje w kopance sa jak "brak pier.olniecia w fps'ie", jakkolwiek cala reszta bylaby dobra to i tak gra nie bedzie miala tego czegos. Ja juz sie uzaleznilem od kocich ruchow w fifie i teraz z trudem patrze na to sie dzieje w pesie.

ps fajnie ze w koncu zawodnik po przyjeciu pilki zbiera sie momentalnie do biegu a nie jak pociag towarowy ruszajacy z miejsca (jak to bylo wczesniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz nie jestem rozczarowany demkiem PES'a. Na 100% kupuje tą grę. Pierwszy mecz wygrany i wiele frajdy..... Warto zaopatrzyć się w ekran dużych rozmiarów o dobrej rozdzielczości i parę piwek i kolegów... Super zabawa będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie po podaniu zawodnik nie staje w miejscu lecz dalej uczestniczy w akcji. Top bardzo, al;e to bardzo duży plus. Niby szczegół a całkowicie zmienia grę. Gra w obronie jest bardzo interesująca. Czasami nie wiadomo co się dzieje od kogoś odbije się piłka w polu karnym i zaczyna się szał. Każdy (komputer vs. gracz) stara się kopnąć piłkę, a nie jest to łatwe, gdyż PES 2012 został stworzony, aby cieszyć. Szkoda, że ponownie nie ma przycisku, który by wypuszczał zawodników na pozycję. Robią to w miarę automatycznie, ale brakuje mi takich typowych wyjść co były możliwe w PES6.

 

PS. Tylko szkoda, że na poziomie TOP PLAYER po rozegraniu trzech meczy wygrywam 4:0 grając AC Milanem przeciwko Manchester United. Mam nadzieję, że poziom trudności będzie wyższy.

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..Szkoda, że ponownie nie ma przycisku, który by wypuszczał zawodników na pozycję. Robią to w miarę automatycznie, ale brakuje mi takich typowych wyjść co były możliwe w PES6....

 

Żartujesz sobie? Zajrzyj do command list bo jest tyle nowych zagrań, że głowa boli. Oczywiście, że możesz zmusić zawodnika aby wybiegł Ci w każdą stronę. Służy do tego prawa gałka, najpierw kierunkiem wybierasz zawodnika bez piłki, później wciskasz gałkę (R3), jeżeli ją zaraz puścisz to zawodnik będzie wybiegał, jeżeli przytrzymasz to kontrolujesz zawodnika bez piłki prawą gałką podczas gdy lewą kontrolujesz zawodnika z piłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z przedmowcami. gra niczego sobie. nareszcie radosc z ciezko zdobytego gola a nie ciagle podirytowanie niedopracowaniem gry. lepsza animacja postaci, jakby ich ruchy byly bardziej naturalne. lepsza wspolpraca miedzy zawodnikami. wychodzenie na pozycje lub manualne sterowanie drugim zawodnikiem tez na plus :D

trzeba przyznac ze wiele poprawili wzgledem jedenastki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy wielkim fanem pesa nie byłem ale co odrazu mi się rzuciło w oczy to :

- lepsza kontrola zawodnika bez piłki- czy to przed otrzymaniem piłki czy przy stałych fragmentach gry

- poprawione podania górą - te "zwykłe" jak i te na dobieg

- gra wydaje się szybsza,ciekawsza i ogólnie gra sprawia ZNACZNIE więcej przyjemności niż 2011

- AI chyba tez lepiej kryje,przesuwa się w obronie itp

- sporo nowych animacji np gdy jeden zawodnik wbiega w drugiego

- szkoda że faktycznie "top player" jest dość łatwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOP PLAYER jest bardzo łatwy. Więc nie ma innej opcji jak gra w internecie z innymi użytkownikami, a z komputerem można sobie tylko potrenować. PES zawsze byłby łatwy, gdyby nie poprawili tego podawania (zawodnik już nie staje). Duży i to bardzo duży plus lecz niestety komputer mógłby się bardziej postarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności znacznie wyższy, ale niestety gra w obronie (człowiek) jest trudniejsza, gdyż niemalże każda walka dwoma obrońcami przeciwko jednemu to faul dla komputera (nie wykonując wślizgu). To strasznie psuje grę, nie było tego w pierwszej odsłonie DEMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w fifie takiego super? oprócz spartolonego sterowania? braku lana? brak możliwości gry we 2 w karierze? Poprzednie fify były fajne przez pierwsze 60minut, potem co zagranie widać kolejny błąd. A może po prostu zbyt wymagający jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafwlkp dziękuję - pomogło.

DEMO 2 jest znacznie na wyższym poziomie trudności niż pierwsze demo. Zapowiada się ciekawie grając słabeuszami przeciwko znanym, dobrym zespołom. Już nie mogę się doczekać pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem demo v2...Już jestem pewien, że kolejny rok spędzę przy PES'ie. Całkowicie inna gra niż ta zaprezentowana miesiąc temu. Jeśli full będzie jeszcze delikatnie poprawiony, nie będe chyba nawet instalować żadnych patchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co grac w pesa jak jest fifa? :razz:

 

A próbowałeś w ogóle nowej fify ? Czy grasz w pes, bo tak ? :]

 

Skoro tak zachwalaliscie produkt EA to skuszony sciagnalem sobie demko. I co? Wielkie rozczarowanie. Ta gra jest dla mnie "plastikowa", po prostu sztuczna, a do tego brak jej plynnosci. Wiem mam leciwy sprzet, lecz nowy PES ktory chodzi u mnie plynnie w 1080p i graficznie jest imo ladniejszy, a Fifa tnie sie i musze ostro zjezdzac z detalami. Podstawowy zarzut jaki mam do Fify to brak po prostu fun'u podczas gry. Juz nie chodzi mi o to, ze zawodnicy biegaja z miotlami w [gluteus maximus], pilka gdzies tam znika za linia boiska, przeciwnikowi odebrac pilke wslizgiem to rzecz niewykonalna itp. Najwiekszy zarzut mam do strzalow. Nowy PES tez nie jest bez wad (bramkarze, system kolizji itd), tylko PES ma to o czym Fifa moze pomarzyc, a mianowicie soczystosc strzalow. Wreszcie strzaly sa takie jak byc powinny, jednym slowem piekne jak w PES6 :)

Huknac "bombe" z 30m... bezcenne. :)

Edytowane przez Santi
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak zachwalaliscie produkt EA to skuszony sciagnalm sobie demko. I co? Wielkie rozczarowanie. Ta gra jest dla mnie "plastikowa", po prostu szcztuczna, a do tego brak jej plynnosci. Wiem mam leciwy sprzet, lecz nowy PES ktory chodzi u mnie plynnie w 1080p i graficznie jest imo ladniejszy, a Fifa tnie sie i musze ostro zjezdzac w detalami. Podstawowy zarzut jaki mam do Fify to brak po prostu fun'u podczas gry. Juz nie chodzi mi o to, ze zawodnicy biegaja z miotlami w [gluteus maximus], pilka gdzies tam znika za linia boiska, przeciwnikowi odebrac pilke wslizgiem to rzecz niewykonalna itp. Najwiekszy zarzut mam do strzalow. Nowy PES tez nie jest bez wad (bramkarze, system kolizji itd), tylko PES ma to o czym Fifa moze pomarzyc, a mianowicie soczystosc strzalow. Wreszcie strzaly sa takie jak byc powinny, jednym slowem piekne jak w PES6 :)

Huknac "bombe" z 30m... bezcenne. :)

Fifa to symulator i tyle :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak zachwalaliscie produkt EA to skuszony sciagnalem sobie demko. I co? Wielkie rozczarowanie. Ta gra jest dla mnie "plastikowa", po prostu sztuczna, a do tego brak jej plynnosci. Wiem mam leciwy sprzet, lecz nowy PES ktory chodzi u mnie plynnie w 1080p i graficznie jest imo ladniejszy, a Fifa tnie sie i musze ostro zjezdzac z detalami. Podstawowy zarzut jaki mam do Fify to brak po prostu fun'u podczas gry. Juz nie chodzi mi o to, ze zawodnicy biegaja z miotlami w [gluteus maximus], pilka gdzies tam znika za linia boiska, przeciwnikowi odebrac pilke wslizgiem to rzecz niewykonalna itp. Najwiekszy zarzut mam do strzalow. Nowy PES tez nie jest bez wad (bramkarze, system kolizji itd), tylko PES ma to o czym Fifa moze pomarzyc, a mianowicie soczystosc strzalow. Wreszcie strzaly sa takie jak byc powinny, jednym slowem piekne jak w PES6 :)Huknac "bombe" z 30m... bezcenne. :)

 

Heh, w fife zeby oddac soczysty strzal to trzeba sobie wypracowac pozycje do oddania takiego strzalu, no i uzyc odpowiedniej kombinacji przyciskow. W fife soczystych strzalow nie brakuje, no chyba ze ktos kaleczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, w fife zeby oddac soczysty strzal to trzeba sobie wypracowac pozycje do oddania takiego strzalu, no i uzyc odpowiedniej kombinacji przyciskow. W fife soczystych strzalow nie brakuje, no chyba ze ktos kaleczy ;)

 

Nie twierdze, ze jestem jakims pro graczem, moze kalecze.:P Jednak nawet majac nie wiem jak duzego skilla, majac w promieniu 20m wolnego miejsca, uzywajac kombinacji kombosow rodem z Tekkena nie uzyskam tego:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=sIeJsuaXn3ghttp-~~-//www.youtube.com/watch?v=YhNBlfhYxrw

I to wlasnie imo robi roznice. Rozumiesz teraz o co mi chodzi? :) Czuc moc, ktorej Fifa moim zdaniem jest pozbawiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...