Skocz do zawartości
andrew777

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem napisać to samo, ale pomyślałem sobie, że nie będę wszczynał flame'u. :D

Ale w sumie chyba każdy (nawet zaciekły fan pes) przyzna, że w tym roku jest knock-out jeśli chodzi o starcie fifa vs pes oczywiście na korzyść tego pierwszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten PES to niestety kupa. Na top Player pilkarze biegają jak cyborgi, akcja toczy się niesamowicie szybko od bramki do bramki, pozatym mam dziwne uczucie że statystyki w tej grze są tylko dla picu bo każdy piłkarz porusza się tak samo i jest tak samo zwinny. Z kolei obrońcy to zwykłe pionki i nawet jak bym postawił w obronie napastnika to bym nie odczuł różnicy. Jednak w Fife 2012 gra mi się dużo lepiej-przynajmniej można spokojne konstruować akcję, a nie zapierdalać jak pociach!y w PESie(ciekawe dlaczego ci goście się wogóle nie męczą i mogą zapiepszać na pełnym sprincie od bramki do bramki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wreszcie konkretny PES jest spora poprawa w stosunku do wersji 11 , co do poziomu trudności to wreszcie jest ciężko i to jest piękne że cały mecz trzeba grać w maksymalnym skupieniu, mowa o top player - w starszych wersjach narzekali ludzie że na najwyższym poziomie jest za łatwo a teraz że jest za ciężko myślę że rzeczywiście dla nich fifa jest odpowiednią grą . Co się tyczy bramkarzy już jest pacz 1.01 który ponoć to naprawia i jest sporo lepiej ( info z niemieckiego forum), bo aktualnie jest rzeczywiście z tym kiepsko. Co do zmian to wreszcie są porządne strzały, możliwość ustawienia asyst na podania, już na 2 stopniu gra to wyzwanie ! także każdy wedle uznania może sobie utrudnić życie - i każdy gol daje tyle radości że fifka sie chowa - nic nie ujmując fifce

:). Nie żebym był ślepo zapatrzony w tą grę i nie widział wad - jedną z nich jest zbyt częsty "pingpong" piłka odbija sie od zawodników jak od drzew czasem przy strzałach , no i to rozmycie nie wiem kto to wymyślił (ale myślę że na to rada niedługo będzie na pc gorzej z konsolami) . Sam gameplay jest usprawniony gra na szybkości 0 jest szybsza niż w 11 , gra w obronie to teraz spore wyzwanie ciężko się odbiera piłkę , czy trochę nie za ciężko ? myślę że to kwestia wprawy . No nic czekamy na 14 na premierę w PL i jedziemy Onlajn gdzie Pes bije fife na głowę może nie technicznie gdzie fifa spisuje się lepiej mniej lagów, ale chodzi mi o turnieje ! W Pesie tego masa było a w Fifie 11 tylko Mecz Twarzą w twarz i jakieś śmieszne rozgrywki w paru graczy - w 12 ponoć doszła liga i też można turnieje tworzyć ? zobaczymy ..

 

Pozdro

 

ps. jest już konkretny pacz PES 2012 Patch - Download PES 2012 Patch,PES2012 Demo,PES 2011 Patch,PES 2010 Patchs,PES 12,PES Parche,PES2011 Update,PES Patch,PES Edit,Option File,DLC,PS3 of,PES PC. - PES Patch,PES 2012 Patch,PES2012 Demo,PES 2011 Patch,PES Parche, PES Edit,Patch Update Pro Evolution Soccer 12 wszystko orginalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś z rana otrzymałem swój egzemplarz PESa i jestem świeżo po testowaniu trybów onlajn i jestem w lekkim szoku - w stosunku do 11 jest spory postęp techniczny - ZERO LAGÓW !! gra się jak by offline - aż chce się grać - wiadomo że dużo zależy od łącza w moim przypadku 12/2 MB i mimo ze często miga ikonka o słabym łączu to grało się bezproblemowo .. także POLECAM .. a jeżeli chodz o tryby to - rankingowe mecze, masa turniejów , liga master league, swoje turnieje swoje ligi wszystko to w onlajn FIFA może sie schować .... choc sporo zerżneła w tym roku .. POZDRO

Edytowane przez tooom19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska premiera przesunięta na 27 październik z powodu polonizacji instrukcji .

 

Wszyscy Ci, którzy oczekiwali na konkurencyjną dla produkcji EA piłkę nożną - Pro Evolution Soccer 2012 będą musieli poczekać dwa tygodnie więcej. Bowiem jak donosi Galapagos Interactive, nowy wydawca gier Konami, nowa data wydania to 27 października 2011 roku...

 

Poniżej oficjalna informacja prasowa wysłana nam przez firmę Galapagos Interactive:

 

Premiera na platformę PC, PlayStation3, Xbox360, PlayStation2 oraz PlayStationPortable odbędzie się 27 października 2011. Wersja na 3DS oraz Wii ukaże się 1 grudnia 2011. Wersja PC będzie posiadała polską okładkę i instrukcję, a wersja na PlayStation3 i Xbox360 polskie opakowanie.

 

Poproszę o wyjątkową wyrozumiałość odnośnie przesunięcia daty premiery PES 2012 w Polsce. Każdy następny tytuł Konami będzie wydawany na równi z premierą europejską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam takie pytanko odnośnie PES-a 2012 (wersja PS3, jeśli to w ogóle ma jakieś znaczenie). W poprzednich wersjach było takie cuś jak Master League. Jakoś nie mogę się tego dopatrzeć i zagrałem w League i już się zdziwiłem na wejściu bo za dużo opcji to nie było do wyboru. Po jednym skończonym sezonie nawet nie było możliwości jakiegoś transferu tylko hop siup i od razu nowy sezon :) LOL. Możecie mi nakierunkować gdzie jest Master League lub coś podobnego gdzie normalnie można grać sezon razem z transferami itp ?? bo ja nie mogę się tego dopatrzeć. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...