Skocz do zawartości
timmon24

samoistne rozłanczanie się internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z samoistnie rozłanczającym się internetem .Mój dostawca do internetia 4mb .Co ciekawe z początku podejrzewałem że wina leży po stronie operatora ale jednak nie .

np dzisiaj internet pochodzi 2 godzi samoistnie się rozłączy a na pasku info brak łączności z internetem reset komputera i internet wraca

 

-komputer był skanowany więc wirusów nie mam

-firewalla nie używam

-tryb oszczędzania energii w menad rzeże urządzeń został wyłączony gdyż tak radzili na innych forach .

 

co może być powodem

aha system WIN XP z service pack 3 więc wszystkie aktualizacje mam

wczesniej ten problem nie występował

 

 

Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem dyskietke na ktorej sa dolaczone sterowniki do mojej sieciowki ale mam pytanie Czy nie jest tak ze win xp sam znajduje odpowiednie sterowniki automatycznie wyszukujac polaczenie sieciowe ? Myslalem ze win xp juz znalazl co potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś ręcznej konfiguracji sieci? Albo chociaż sprawdzić czy wszystko jest tak jak powinno. Czasami mały błąd powoduje rozłączanie się internetu. Ewentualnie możesz zrobić skana combofixem i wstawić tu log żeby się upewnić co do braku obecności wirusa w komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...