Skocz do zawartości
Nessay

Jakie pamięci do kręcenia?

Rekomendowane odpowiedzi

CO krecic?!!! Przeciez wystarczy kupic firmowe 400 i starczy na jakis roczek, no chyba ze ktos ma kase na bartka na fsb200:) I tak nikt nie wykreci obecnych antkow ponad fsb210 a to wytrzyma kazda firmowa kosc pc3200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO krecic?!!! Przeciez wystarczy kupic firmowe 400 i starczy na jakis roczek, no chyba ze ktos ma kase na bartka na fsb200:) I tak nikt nie wykreci obecnych antkow ponad fsb210 a to wytrzyma kazda firmowa kosc pc3200

A co powiesz na moje FSB 230Mhz???? :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.tweak.pl 

Tam masz testy pamieci..Geile i corsarze rulez :!:  :!:  :!:

moze te geile 2700 sa ok ale te 3200 chodza ledwo ponad swoja specyfikacje (az wymienialem bo nie wierzylem ze ponad 208 nie ida)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> nie odchodzcie od dyskusji nie interesuja mnie Geil, Corsair poniewaz nie mam kasy, chcem tanie, dobre pamieci

Heh, to jak madra, piekna, inteligentna i oszczedna blondynka :D :D Idealy nieistnieja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiątki TwinMOS na kośćiach Elixira

 

What ????????????????? 8O

Czy ja cos przeoczylem ?

Czy to wlasnie Elixir robi na roznych kosciach ? (moje stare sa na Winbondach)

 

4 Quest :

Zasysaj TwinMOSy na M-Tecach ! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie teraz niedawno PC2700 TwinMOS zaczol robic na Elixirach! co jest zlym roziwazaniem IMO :( , nie ma to jak stare PC2700 Mtec z 2424 ,ktore niestety juz nie dostepne sa w sklepach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie teraz niedawno PC2700 TwinMOS zaczol robic na Elixirach! co jest zlym roziwazaniem IMO :( , nie ma to jak stare PC2700 Mtec z 2424 ,ktore niestety juz nie dostepne sa w sklepach :(

Jezeli tak, to niezly ToToLotek :lol:

Mozna miec szczescie i zassac calkiem fajne kosci, Elixir nieraz zapodawal bardzo pozadne kostki.

Ale to i tak loteria. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie teraz niedawno PC2700 TwinMOS zaczol robic na Elixirach! co jest zlym roziwazaniem IMO :( , nie ma to jak stare PC2700 Mtec z 2424 ,ktore niestety juz nie dostepne sa w sklepach :(

Jezeli tak, to niezly ToToLotek :lol:

Mozna miec szczescie i zassac calkiem fajne kosci, Elixir nieraz zapodawal bardzo pozadne kostki.

Ale to i tak loteria. :?

reed ale masz fajną dziarę, czy to Twoje foto oryginalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

reed ale masz fajną dziarę, czy to Twoje foto oryginalne ?

Tak, to oryginal, czy Twoja fota tez jest oryginalem ? :wink:

No pewnie, jestem fotomodelką i kompy mnie bardzo rajcują :).

No to wklej tu swoje overclockerskie zdjecia:) Prosimy:)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak z tymi TwonMosami 333, sąsiad kupił 2 kości 256 6ns - te cholery nie chcą poprawnie pracować nawet na nominalnych ustawieniach (166) (timingi wówczs 7 3 3 2,5) i napięciu nawet 2.8V. W miare poprawna praca na magistrali poniżej 160 Mhz 8O - szlag może trafić.

Trza wymienić ale naco ?

Zaostrzenie timingów jeszcze pogarsza sprawę - nawet winda nie wstaje. Testy na dwóch płytach ASUSA A7N8X Delux. Zwyczajne Seiteci chodzą stabilnie na 180 Mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak z tymi TwonMosami 333, sąsiad kupił 2 kości  256 6ns - te cholery nie chcą poprawnie pracować nawet na nominalnych ustawieniach (166) (timingi wówczs 7 3 3 2,5) i napięciu nawet 2.8V. W miare poprawna praca na magistrali poniżej 160 Mhz  8O - szlag może trafić.

Trza wymienić ale naco ?

Zaostrzenie timingów jeszcze pogarsza sprawę - nawet winda nie wstaje. Testy na dwóch płytach ASUSA A7N8X Delux. Zwyczajne Seiteci chodzą stabilnie na 180 Mhz.

Na seiteci lepiej nie narzekaj bo można naprawdę super sztuki trafić. U np. Vipa na225 biegają, moje na cl2 2-5-3-2 spokojnie robią 205-208, więc czasem warto poszukać tanich pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...