Skocz do zawartości
Simonn

Gry na LAN - party ;- )

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, szukam propozycji fajnych gier, ale takich które chodziły by na lanie :). Bardzo prosze o propozycje. :)

chodzi o coś poza:

 

Carmageddon TDR 2000

NFS-ami (UD2, MW)

Counter Strickiem Source i 1.6

Battlefield-em 2

Unreal Tournament (1999, 2004)

Soldatem,

 

Track Manią

Ghost Recon

Edytowane przez Simonn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że genialny jest Serious Sam Pierwsze jak i Drugie Starcie zarówno w wersjach klasycznych jak i HD do pogrania w coopie na poziomie "Poważny". Jak dla mnie cód, miód i orzeszki :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Painkiller -chyba nie trzeba przedstawiać?

Mobile Forces -nie wiem czemu ta gra nie zdobyła popularności, naprawdę fajna multiplayerówka szczególnie do Lan Party[do przyjemnej gry wystarczy doświadczenie z dowolnego fps-a, gra nie ma jakiś odkrywczych ambicji]

Left for Dead -tryb kontra i co-op przy mniejszej liczbie osób

 

Do dwóch pierwszych wystarczy komputer pokroju P3/512MB/GF4Ti co jest niewątpliwą zaletą na LP (ludzie z laptopami, lub nie chcący przynieść swojej "głównej" maszyny)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja - jako stary wyga polecę ci Blood 2 - The Chosen - w sieci po LANie gra się naprawdę zarąbiście - wiem, bo sami w to rżnęliśmy ładnych parę lat temu - a Blood 2 jak to Blood 2 - graficznie nie ma tragedii jeszcze:D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze może Worms'y ? Nawet te któreś z nowszych spokojnie powinny pójść na tańszym sprzęcie. No i stary dobry D3D. Nawet w Remak'u (eDuke32 + HRP ) to też przednia zabawa. :) Podaje starsze tytuły w które niegdyś grałem po kablu z kumplami lub na jednej klawiaturze. W każdym przypadku zabawa była przednia. Chociaż najwięcej czasu i tak spędziłem na wspomnianym wcześniej Q3 i Call Of Duty 2/4

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ET, Q3 itd znane ale jak ktoś wspomniał: Mobile Forces - bardzo fajna ale stara strzelanka MP (na engine UT99) ;). Przyjmenie się w to grało ale zawsze było małe zainteresowanie. Gdzieś pełna wersja była w CD ACTION.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobile Forces - bardzo fajna ale stara strzelanka MP (na engine UT99) ;). Przyjmenie się w to grało ale zawsze było małe zainteresowanie. Gdzieś pełna wersja była w CD ACTION.

 

Aktualnie do zakupienia na GOG. W sumie nadaje się tylko na LP. Nie ma za bardzo już serwerów, żeby po necie z ludźmi grać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Painkiller na P3 i GF4TI? Ta gra zabiłaby ten sprzęt :P.

 

Zależy jaki P3 bo między katmai 450MHz, a tualatinem PIII-S 1.4@1.6 jest przeogromna różnica(teraz to potrzeba chyba kilka generacji procków żeby taki kop wydajności osiągnąć). PIII-S (wydajność przy zbliżonym zegarze jak A XP) daje sobie rade z prawie każdą grą do 2004r. a i z paroma nowszymi także, np cod2 w kilka osób - nie ma problemu.

 

Ja tam od siebie dodam :

Age of Empires 1 i 2

Carmageddon 1 (do tego trzeba paru ludzi)

ezQuake(czyli quake 1 w opengl, po necie też się da grać, ale masakra tam jest - maniaki)

Zdaemon(czyli Doom1/2/Heretic/masa map dodatkowych jak brit10, brit11, exec, itd po necie grywam prawie codziennie)

NFS2SE(fajnie się grało tyle że na windowsach nowszych niż 9X/ME nie da się połączyć z innymi, chyba że jest na to jakiś fix)

Twisted Metal 2(z tym że ta sama uwaga co przy nfs2se)

GTA 1 i 2

Edytowane przez DJH83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki P3 bo między katmai 450MHz, a tualatinem PIII-S 1.4@1.6 jest przeogromna różnica(teraz to potrzeba chyba kilka generacji procków żeby taki kop wydajności osiągnąć). PIII-S (wydajność przy zbliżonym zegarze jak A XP) daje sobie rade z prawie każdą grą do 2004r. a i z paroma nowszymi także, np cod2 w kilka osób - nie ma problemu.

 

 

Ja tam nie wiem jak płynnie jest na P3 i GF4TI, ale na single na kompie z Sempronem 2800+@2200Mhz, 512MB RAM i 9550 gpu500mhz/mem550mhz gra potrafiła przyciąć przy maksymalnych detalach. W multi nie grałem.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem jak płynnie jest na P3 i GF4TI, ale single na kompie z Sempronem 2800+@2200Mhz, 512MB RAM i 9550 gpu500mhz/mem550mhz gra potrafiła przyciąć przy maksymalnych detalach. W multi nie grałem.

 

W multi jednak nie ma "hord" przeciwników, a między maksymalnymi i minimalnymi jest dość duża różnica.

Osobiście śmigałem na Tulipanie 1,4Ghz

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...