Skocz do zawartości
radiergummi

AMD Radeon HD7900 Series

Rekomendowane odpowiedzi

a) mowa o trzech, a nie dwóch

b) pobór energii mi w tym przypadku nie przeszkadza, a to że do karty za 2k od zielonych nie podłącze nadal tych 3 ekranów, a nawet jeśli skołuję MDT czy innego dziwaka to jest problem z 3xfHD i działa gorzej w wysokich rozdzielczościach od radka

 

Do 3dvision musi mieć dwie karty i masz trzy monitory , nawet jedna 7970 nie ciągnie większości gier w eyefinity. Także i tak większość kończy na dwóch kartach , jak się chce pograć w eyefinity. A ten wynalazek od galaxy nie daje się do grania.

 

Jak pisałem problem z zarządzaniem energii przy pracy z wieloma monitorami na nv jest poprawiony i jak ktoś ma nadal z tym problem ustawia sobie opcje w nv inspectorze i problem znika na stałe , przy amd jest to samo co było. Przy nv spokojnie można edytować bios i wywalić pośredni tryb , w trakcie oglądania filmu hd karta będzie pracować w trybie 2d. W przypadku amd też da się to i owo pokombinować poprzez att.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda juz ktos zapodal info o obnizce ale to jest po polsku

 

Portal PPC ma bardzo liberalny regulamin w tej kwestii i jak kolega zapewne zauważył sam nawet na tej samej stronie podawałem tabelę z testu PCLaba, ale linkowanie do newsa, który od dawna jest na PurePC jest nie na miejscu i w mojej ocenie to z lekka chamstwo i ignorancja. Proszę :wink:

 

@down

Spoko. W takim razie zachęcam do częstego zaglądania na portal :razz:

Edytowane przez romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portal PPC ma bardzo liberalny regulamin w tej kwestii i jak kolega zapewne zauważył sam nawet na tej samej stronie podawałem tabelę z testu PCLaba, ale linkowanie do newsa, który od dawna jest na PurePC jest nie na miejscu i w mojej ocenie to z lekka chamstwo i ignorancja. Proszę :wink:

 

Na PurePC nie wchodzilem, po prostu ktos zapodal po angielsku info o tej obnizce i chcialem dobrze wiec zapodalem info z innego serwisu, sorry :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z takimi cenami to niech się ciach!lą, taka ostania modą że co nowa generacja kart to ceny topowych modeli wyższe, oj chyba jeszcze długo będę miał gtx480 w swoim kompie, czekamy na keplera nvidi może amd trochę odpuści z cenami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech NVidia cos zacznie oglaszac odnosnie wydajnosci Keplera niech cos zaczna pokazywac inaczej te chore ceny radeonow 7970 nie pojda w dol :/

Na moj gust referent 7970 powinien koszcic max 380Funtow , takie info bylo przed swietami na forum overclockers.co.uk

tym samym topowe 6970 powinny spasc do max 290 funtow , jak widac nikomu nie w smak obnizac cen :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna wersja jak nic będzie £550 :D pzdr

 

 

No Nie , bez przesadyzmu , referencyjne karty maja byc po okolo 410Funtow wersje OC z extra chlodzeniem cos okolo 500Funtow

cos mnie sie zdaje ze oni duzo nie sprzedadza tych kart wa takich cenach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oni nie chca sprzedac ich duzo ;) Cena musi byc na tyle zaporowa by nie zabraklo ukladow z TSMC :lol2:

 

 

Tu sie z toba zgadzam , cos jest na rzeczy te ceny i caly szum , pewnei najblizsze kilka miesiecy beda sprzedawac na sztuki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oni nie chca sprzedac ich duzo ;) Cena musi byc na tyle zaporowa by nie zabraklo ukladow z TSMC :lol2:

 

Jak ktoś zamierza kupić 7970 to czy będzie to 2.7tys czy 3.3 to mu różnicy nie zrobi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

topowe 6970 powinny spasc do max 290 funtow , jak widac nikomu nie w smak obnizac cen :/

 

Juz kupisz za £250

 

Ja i tak Radoslawa 7xxx nie kupie bo lubie zielonych, dlatego czekam na nowe klocki od nich.Z reszta bez sensu byloby teraz sie przsiadac z mojej karty na nowego Radka.

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

8800 ultra 3579zł to była wersja podobna do referneta tylko ubudowa za miast plastikowa byla z aluminium

zawsze amd kotnkurowało z nvidia niższa ceną a nvidia była krytykowana że ma wysoką cene poniwaz ma najwydajniejszą karte wtedy 8800ultra.. Teraz jest odwrotnie :( premiery nowych generacji gpu powinny być w tym samym czasie co u konkurencji bo wtedy była by wojna cenowa ale na naszą korzyść

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykresow na necie jest masa... Kazdy znajdzie cos dla siebie ;)

A tak serio, to jak ma sie sprawowac? Przeciez to najlepsza jednordzeniowa karta z mega zapasem OC (nawet na AC). Czego chciec wiecej? :wink:

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...