Skocz do zawartości
Promil

Kręcenie GF4 Titanium 4200

Rekomendowane odpowiedzi

Podajcie swoje wyniki podkręcania, 3d marków przed i po kręceniu kart, jakie mieliście zmiany w chłodzeniu.

 

Ja kupiłem wczoraj Albatrona GF4 Tit 4280 250/513 64MB AGP 8x http://www.albatron.com.tw/english/it/vga/...w.asp?pro_id=41

Podkręciłem ją na 285/600. Co jest dla mnie dziwne karta ma radiarotki miedziane ale bez kręcenia są one gorące juz po 30 minutach gry. Wynik bez kręcenia to 6986 a z kręceniem 7138.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zaduzo zes nie wycisnał.

Ja jak krecilem moja rive TNT2 to wycistalem na p3 700 o 100-140 punktow wiecej.

 

A na Athlonie 2040Mhz jak podkrecilem Gf3 Ti200 to wycisnolem o 1000 punktow wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zaduzo zes nie wycisnał.

Ja jak krecilem moja rive TNT2 to wycistalem na p3 700 o 100-140 punktow wiecej.

 

A na Athlonie 2040Mhz jak podkrecilem Gf3 Ti200 to wycisnolem o 1000 punktow wiecej.

ja na swojej pirdolonyj rivce jak krecilem to mialem przebicie punktow o 100%

 

110/120 590 pnkt (3dm2k1) ana 145/180 1333 albo 1444 juz nie pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim kupiłem Albatrona to miałem nVidia Vanta 16 LT. Ją kręciłem z 100/125 na 145/175 dalej sie nie dało. 16 mb ( 7ns ). na niej miałem wynik 1993 na 640x480 16 bitów bo wyzej sie nie dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj slabiutko ci sie ten Albatronek kreci :( Ja na Leadteku wyciagalem 325/635 bez problemow. Moze zmien chlodzenie lub zapodaj jakis wentyl 8cm zeby wial na pamieci. Ewentualnie mozesz przesmarowac GPU pasta na srebrze bo nigdy nie wiadomo czego tam producent naladowal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie nic nie bede zmieniał bo i tak mi wszystkie gry chodzą bez broblemów. Wolał bym zmienić radiatorki . aktualnie mam miedziane 3 mm grubości i chyba g*ó*w*n*o dają bo przy 620 lub 640 dokładnie nie pamiętam bo mój brat sie nią bawił i na 3d marku wyskakiwały p*i*e*r*d*o*ł*y lub zaczynał myślec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój prolink 4 Ti posiada domyślnie 250/500 i bez żadnego podkręcania pamiątki samsunga 4 ns są nawet bardzo gorace i nie posiadają żadnych radiatorków. Ale to chyba nic nie przeszkadza co nie ?? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój prolink 4 Ti posiada domyślnie 250/500 i bez żadnego podkręcania pamiątki samsunga 4 ns są nawet bardzo gorace i nie posiadają żadnych radiatorków. Ale to chyba nic nie przeszkadza co nie ?? :roll:

a mojprolink max wykreca sie na 615/315 na standardowym chlodzeniu.... dalej bede testowal jak poprawie chlozenie i ew zrobie v-moda :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie 322/660  0 śmieci  15300pkt w 3dm2001SE  Podskoczy ktoś????

na jakiej karcie to zrobiłeś bo tit4200 nie ciągnie tak wysoko (z moich obserwacji na necie) jakiej firmy masz pamięci :?: lub jakiej wielkości masz chłodzenie na karcie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mi powie dlaczego Gainward 4Ti4200 tak słabo się kręci :evil:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=32174&highlight=

Bo słabiutkie pamięci. Wprawdzie 3.5ns ale firmy EtronTech. SŁABIZNA. Mam GF4 na takich pamiątkach, to wiem co mówię.

Jeżeli masz dwa regulatory napięcia (dla GPU i MEM) to zrób sobie vmodzika- ja zostałem pozbawiony regulatora dla MEM (nie wiem- może to zasada przy memorkach tej firmy). Zmierzyłem sobie napięcie jakie jest na nie podawane- dużo poniżej normy! To właśnie jest przyczyną słabej ich podkręcalności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie 322/660  0 śmieci  15300pkt w 3dm2001SE  Podskoczy ktoś????

na jakiej karcie to zrobiłeś bo tit4200 nie ciągnie tak wysoko (z moich obserwacji na necie) jakiej firmy masz pamięci :?: lub jakiej wielkości masz chłodzenie na karcie :?:

To chyba coś słabo szukałeś. Moja karta to Gainward GF4 PP! Ultra/650-8X XP GS Limitowana edycja z pamięciami BGA 3.3ns Samsung. Chłodzenie standardowe na pamięciach (radiatorki) i WC na GPU. Założe się o 100zł że jakbym zmienił radiatory na wyższe (te mają z 0.5cm) to wycisnął bym z 20mhz więcej. Ale karta i tak idzie do sprzedania więc nie ma sensu tego robić. Aż strach pomyśleć co by było po VCore i VMem modzie :twisted: Jeśli jesteś zainteresowany tą kartą to wal na priva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie 322/660  0 śmieci  15300pkt w 3dm2001SE  Podskoczy ktoś????

na jakiej karcie to zrobiłeś bo tit4200 nie ciągnie tak wysoko (z moich obserwacji na necie) jakiej firmy masz pamięci :?: lub jakiej wielkości masz chłodzenie na karcie :?:

faaaaacet tosz to twoja karta to MUŁ orzy moim GF3ti200 od Leadteka

moj rekord w 3dm2k1 to 10857 lub cos takiego - bez zadnych smieci - w tym wygodniu robie wodne chlodzenie na nia , Vmoda i moze dojde do 11500 pkt :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...