Skocz do zawartości
maziboss

POLSKA W UNI EUROPEJSKIEJ !!! :)

Rekomendowane odpowiedzi

To juz nie bede nic pisal i zasmiecal forum :D

Cieszyl sie bede dopiero, jak zobacze ze jest lepiej. Narazie sie wstrzymuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że Polacy nie dali plamy i poszli do urn (w odpowiedniej ilości). Obawiałem się o frekwencje. Cieszę się z wyniku referendum, chociaż patrzę w przyszłość z lekką obawą. Zobaczymy jak na będzie w UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będe musiał placic za pączka 3 zeta to pojade do Wawy i <span style="color:red;">[ciach!]</span>lne Millera w gar.

 

Brzmi prostacko, ale wszyscy tak zachwalają tą Unię, a zobaczycie ze na początku nic sie niezmieni, a moze i będzie nawet gorzej ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będe musiał placic za pączka 3 zeta to pojade do Wawy i <font color="#FF0000">[ciach!]</font> Millera w gar.

 

Brzmi prostacko, ale wszyscy tak zachwalają tą Unię, a zobaczycie ze na początku nic sie niezmieni, a moze i będzie nawet gorzej ....

no ale moze wresczie ty i twoje rodzice bedziecie zarabiac 3 razy wiecej niz teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obudzisz sie pierwszego maja 2004. Ulice beda tak samo szare i pelne dresow, do restauracji sie juz nie wybierzesz, pizza kosztuje 10 euro.

obudzisz sie pierwszego maja 2008. Ulice beda tak samo szare i pelne dresow. Papiez zmarl, zaloba w kraju.

Obudzisz sie pierwszego maja 2056. W porannym dzienniku, beda mowili o tym, ze polska gospodarka powoli zaczyna dorownywac greckiej, euforia w kraju.

 

I tak niestety bedzie. A jesli ma byc inaczej, to bez uni tez by tak bylo.

 

Ps.

2062 murzyn papiezem. Sekta nostradamusa zdobywa popularnosc ;)

ale to wyzej, to powaznie mowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będe musiał placic za pączka 3 zeta to pojade do Wawy i <font color="#FF0000">[ciach!]</font> Millera w gar.

 

Brzmi prostacko, ale wszyscy tak zachwalają tą Unię, a zobaczycie ze na początku nic sie niezmieni, a moze i będzie nawet gorzej ....

no ale moze wresczie ty i twoje rodzice bedziecie zarabiac 3 razy wiecej niz teraz

mazenie scietej glowy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obudzisz sie pierwszego maja 2004. Ulice beda tak samo szare i pelne dresow, do restauracji sie juz nie wybierzesz, pizza kosztuje 10 euro.

obudzisz sie pierwszego maja 2008. Ulice beda tak samo szare i pelne dresow. Papiez zmarl, zaloba w kraju.

Obudzisz sie pierwszego maja 2056. W porannym dzienniku, beda mowili o tym, ze polska gospodarka powoli zaczyna dorownywac greckiej, euforia w kraju.

 

I tak niestety bedzie. A jesli ma byc inaczej, to bez uni tez by tak bylo.

nie bardzo was rozumie

we wzrost cen z dnia na dzien to potraficie uwierzyc ale we wzrost plac to juz nie gdzie tu logika

jak dla mnie takie rzeczy nie odbeda sie w ciagu roku to jest sprawa na lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje, ze sie cos zmieni, ale nie wiem czy wiecie, ale w naszym traktacie unijnym jest zapis którego nie ma w żadnym innym kraju, tylko w Polsce, a mianowicie UE może nam w każdej chwili zabronić eksportu do krajów UE bez podawania konkretnyh przyczyn!

To już nie brzmi za ciekawie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem kto i z czego nam wiecej zaplaci...

stary nie jestem ekonomista ale jesli nawet chleb ma kosztowac 6 zlotych to niech kosztuje przeciez ta nadwyzke nie bedziemy wplacac do Brukseli ani nasze wspaniale rzady sobie do wlasnej kieszeni tego nie podbiora te pieniadze dostanie najpierw rolnik, piekarz pozniej dostawca a na koncu sprzedawca taka jest moja logika, moze ekonomisci mnie wysmieja ale ja to tak rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cały czas myśle, że trzeba było coś ruszyć w Polsce, bo nasz system jest już ustawiony na upadek, i jeśli nic się nie zmieni to u nas bedzie jak w Chinach, albo Azerbejdżanie. Poprostu system jest tak ułożony od strony prawnej, że nawet jakby ktoś chciał naprawde dobrze, to nie ma szans nic zdziałać, nawet na najniższym szczeblu, wiem to bo mój ojciec kandydował na radnego powiatowego. Ten kraj jest chory!

Acha! No i jak nawet ktoś znajdzie luke żeby coś naprawić to przeciwnik da komuś "premie uznaniową" i już po sprawie! :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem krotko ja sie bardzo ciesze wierze ze w Polsce cos sie zmieni na lepsze nie bedzie latwo ale czy w naszym pieknym kraju bylo kiedys latwo gorzej na pewno nie bedzie

a wszystkim giertychom, lepperom, jankowskim, rydzykom, pekom, i tym ktorzy nie chca do UE proponuje opusczenie naszych stron i udanie sie na Bialorus oni nie maja takich aspiracji jak my

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A juz tracilem wiare gdy podano frekwencje z soboty. Ale jednak Polacy to madry (stosunkowo i w pewnej czesci ;)) narod!

 

Znow jestem dumny z mojej bialo-czerwonej koszulki. Ide sie w niej przejsc po wall street :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swoim liczeniu niestety sie przeliczysz....

poziom twojej wypowiedzi jest delkatnie mowiac mierny i mizerny jesli nie potrafisz sie ustosunkowac do mojej wypowiedzi to nie pisz nic moja smieszna teoria ma przynajmniej rece i nogi ty nawet nie potrafisz jej zanegowac podajac jakiejkolwiek przyczyny

BTW na ekonomii sie nie znam moze znajdzie sie jakis tweakowicz ekonom ktory by nam ta sprawe wyjasnil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem kto i z czego nam wiecej zaplaci...

stary nie jestem ekonomista ale jesli nawet chleb ma kosztowac 6 zlotych to niech kosztuje przeciez ta nadwyzke nie bedziemy wplacac do Brukseli ani nasze wspaniale rzady sobie do wlasnej kieszeni tego nie podbiora te pieniadze dostanie najpierw rolnik, piekarz pozniej dostawca a na koncu sprzedawca taka jest moja logika, moze ekonomisci mnie wysmieja ale ja to tak rozumiem

No niestety, tak nie bedzie :? Jesli wzroslyby, jak piszesz (i dopiero po akcesji) ceny np. chleba to oczywiste jest, ze byloby to spowodowane przyczynami pozakosztowymi. Ergo- to nie rolnik, piekarz itd. zarobia na takiej podwyzce (bo gdyby tak bylo to juz dawno chleb by tyle kosztowal :roll: ) tylko rzad. A ten z kolei przeje to (biuuurokracja) zamiast inwestowac.

 

Jedak, IMHO (a z ekonomia "cos tam" wspolnego mam :wink: ) takiej sytuacji nie bedzie i na szczescie wybralismy UE... byleby tylko takiej szansy nie zaprzepascic :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wszystkim giertychom, lepperom, jankowskim, rydzykom, pekom, i tym ktorzy nie chca do UE proponuje opusczenie naszych stron i udanie sie na Bialorus oni nie maja takich aspiracji jak my

 

poziom twojej wypowiedzi jest delkatnie mowiac mierny i mizerny

Mysle, ze sam sobie odpowiedziales.

 

Nie wiem czyj poziom wypowiedzi jest mierny i mizerny, napewno biektywnie mowiac, to co zacytowalem, nei prezentuje soba jakiejkolwiek wartosci. Spac mi sie sie, wiec nei jestem w stanie napisac zadnych ladnych madrych zdan, jednak generalizacja przeciwnikow UE, identyfikowanie ich z idiotami z LPR i S oraz nakazywanie opuszczenia kraju, raczej nie udowadnia kultury. Nie mamy o czym dyskutowac, bo albo tak jak i mi, chce ci sie spac, albo cos wypiles, albo naprawde jestes tak glupi i calkowicie sie poddales propagandzie, nienawisci wobec "nie unijnych". Bo gadke o Bialorusi w zadnej konstruktywnej dyskusji nie uswiadczysz.

 

Co do wzrostu plac. No a powiedz mi z jakiej racji mialyby wzrosnac ? Ot tak sobie bo wstapimy do UE ? Raczej nie. Pracodawcy maja malo kasy, a wiecej jej raczej miec nie beda niezaleznie od tego czy wstapimy do UE czy nie (o pomocy mozna zapomniec, tyle papierkow do wypelniania, tyle zachodu z tym, ze juz lepiej kredyt ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> - wiem co mowie), zalezy to od polityki panstwa.

 

Jesli poziom twoich wypowiedzi wynika z zaspania, to mzoe jutro podyskutujemy

W przeciwnym razie, nie mam zamiaru uzerac sie z euroentuzjasta pelna geba, operujacego tylko i wylacznie demagogia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wszystkim giertychom, lepperom, jankowskim, rydzykom, pekom, i tym ktorzy nie chca do UE proponuje opusczenie naszych stron i udanie sie na Bialorus oni nie maja takich aspiracji jak my

 

poziom twojej wypowiedzi jest delkatnie mowiac mierny i mizerny

Mysle, ze sam sobie odpowiedziales.

 

Nie wiem czyj poziom wypowiedzi jest mierny i mizerny, napewno biektywnie mowiac, to co zacytowalem, nei prezentuje soba jakiejkolwiek wartosci. Spac mi sie sie, wiec nei jestem w stanie napisac zadnych ladnych madrych zdan, jednak generalizacja przeciwnikow UE, identyfikowanie ich z idiotami z LPR i S oraz nakazywanie opuszczenia kraju, raczej nie udowadnia kultury. Nie mamy o czym dyskutowac, bo albo tak jak i mi, chce ci sie spac, albo cos wypiles, albo naprawde jestes tak glupi i calkowicie sie poddales propagandzie, nienawisci wobec "nie unijnych". Bo gadke o Bialorusi w zadnej konstruktywnej dyskusji nie uswiadczysz.

 

Co do wzrostu plac. No a powiedz mi z jakiej racji mialyby wzrosnac ? Ot tak sobie bo wstapimy do UE ? Raczej nie. Pracodawcy maja malo kasy, a wiecej jej raczej miec nie beda niezaleznie od tego czy wstapimy do UE czy nie (o pomocy mozna zapomniec, tyle papierkow do wypelniania, tyle zachodu z tym, ze juz lepiej kredyt ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> - wiem co mowie), zalezy to od polityki panstwa.

 

Jesli poziom twoich wypowiedzi wynika z zaspania, to mzoe jutro podyskutujemy

W przeciwnym razie, nie mam zamiaru uzerac sie z euroentuzjasta pelna geba, operujacego tylko i wylacznie demagogia.

ja w przeciwienstwie do ciebie nie jestem zaspany wlasnie szykuje sie do swietowania wynikow referndum jesli poczules sie obrazony moja wypowiedzia to pszepraszam nie to bylo moim celem, co do propagandy to o niej slyszalem tylko z ust dwoch liderow panow z opozycji domysl jakie to byly dwie partie :)

moja teoria penie zostanie szybko obalona wcale nie twierdze ze jest sluszna tylko po prostu oczekiwalem bardziej obszernych wyjasnien a nie bo nie, nikogo z Polski nie chce wyganiac tylko niedobrze mi sie robi jak ludzie tak narzekaja jak im sie tak nie podoba moga wyemigrowac, czekam na opinie eksperta jesli chodzi o sprawe cen ale jednego jestem pewien nie ma co nimi nas straszyc przeciez one nie wzrosna z dnia na dzien to jest dla mnie nieprawdobodobne to sie stanie na przestrzeni lat dlatego tez jestem w stanie uwierzyc ze nasze zarobki przez ten czas wzrosna o tyle co ceny a nawet wiecej

a kto da wiecej zarobic to oczywiste bedziemy pracowac tam gdzie beda lepsze place i to wcale niekoniecznie w Polsce pozdrawiam i zycze dobrego snu koniec klotni dzisiaj jest nasz wielki dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LPR nie śpi :lol: :!: :lol:

Wrzodak... nazwisko mówi samo za siebie, nic tu dodawać nie trzeba. Lepper miał też "pisma", że Talibowie lądowali w Polsce helikopterem - czy coś w tym rodzaju - ciekawe, że cisza wyborcza żeczywiście była złamana - ale przez kogo - tych co byli przeciw... - no comment...

 

Widzę, że zaroiło się u nas od proroków - mówią jak to będzie fatalnie, okropnie, w ogóle wszyscy za 5 lat będziemy żebrać pod kościołami. Jak dotąd w krajach, które weszły do Unii się poprawiło - w Polsce się pogorszy - a jak, co bedziemy od innych odgapiać... No cóż, ale skoro u nas podatek liniowy przyniósłby straty (dlatego go nie wprowadzono - a wszędzie stosuje się ten zabieg dla ratowania gospodarki), to równie dobrze wejście do Unii nie przyniesie korzyści.

 

Poczekamy zobaczymy - na razie cieszmy się z wejscia do Unii. Nikt nie jest wstanie przewidzieć co to przyniesie, a gadać, że będzie źle to każdy potrafi - jest to zwłaszcza domeną Polaków.

 

Dlatego w Polsce jest takie <span style="color:red;">[ciach!]</span>o, bo jest wiele takich osób, które ciągle narzekają i wszystko im sie nie podoba - pełno jest ludzi szukających dziury w całym - jak by na to spojżeć, to nic się nie da zrobić, bo zawsze znajdzie sie banda debili, którzy będa się sprzeciwiać.

 

Każdy ma prawo być przeciwko Unii - po to jest demokracja, ale twierdzenie, że będzie źle nie mając jakichkolwiek dowodów na to - przykładów innych krajów - jest bez sensu. To jest jak mówienie - "będzie źle, bo ja tak mówię". Dla mnie to jest grupa ludzi, którym zawsze będzie źle - nawet jak będa dostawać za darmo 10tys. na miesiąc to i tak będą narzekać - taka natura.

 

Ale mnie wzięło na pisanie - ale po prostu niektórzy ludzie mnie wkurzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...