Skocz do zawartości
maziboss

POLSKA W UNI EUROPEJSKIEJ !!! :)

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie mam zdania..h.u.j jeden wie co na tysiącach tego traktatu jest napisane...może napisane jest na 100 stronach wszystko na korzyść Polski,a na 876 stronie na dole małym druczkiem jest errata że wszystko do strony 100 jest ważne pod warunkiem że papierzem zostanie kosmita.... :wink: ..co ja gadam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i luz- wchodzimy w 2004 roku do UE- a takie oszołomy jak LPR i Samoobrona niech sp....na drzewo. Tego Giertycha to już wogóle powinni zamknąć w rezerwacie. Oglądałem wieczór wyborczy wczoraj- widać było wyraźnie- Giertych/Lepper to ludzie z prowincjii, niedouczeni, podrzegacze i zwyczajni kretyni ( zgnił z nich nawet prezenter :P).

 

Tylko teraz się zastanawiam- co dalej? Pierwsze co będą zwykli ludzie robić to głosować na nowy rząd. Ale na kogo tu głosować?! Lewica dała d....., na prawicę nigdy nie zagłosuję ( nie ma nic gorszego), a LPR( Stawarzyszenie Anonimowych Pedofili) i Samoobrona nie wchodzi w grę. Więc kurde na co?!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że będzie chociaż troche więcej na nie ale sami zobaczycie co sie teraz stanie "unia potrzebuje nas my nie potrzebujemu uni" wole polityke pro-amerykańską (ale busz przegioł z tymi dzwonami w krakowie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No.....właściwie Jacek ma rację- większość Polaków i tak była/jest za UE, ale gdyby nie było frekwencjii, to by SLD + PIS + PO przegłosowali większością w sejmie wejście do UE.

 

PS-finalcell- kimkolwiek jesteś i jakie masz poglądy, teraz jest już po fakcie i się dostosuj ;) A polityka Pro-Amerykańska na dłuższą metę nie jest za dobra- żyjemy w środku Europy, a nie w którejś z Ameryk. Ale wcale bym się nie obraził, żeby przeciętny Polak zaczął jeździć Chevroletem czy innym Doge-em ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D:D:D:D:D:D

no, to teras jak już jesteśmy w uni, to trza sie wreszczie skończyć opi.erda.lać i zabrac do roboty!!!

bo unia to nie bogactwo-od-zaraz, ale potencjalna możliwość szybszego rozwoju społeczno-gospodarczego i właśnie tak należy to traktować!!!

 

ps. ameryka, ameryką, ale leci się do niej ładnych kilka godzin, a do brukseli - dwie i należy pamiętać, że żyjemy w europie a nie w ameryce...

choc z drugiej strony, usa powinno czuć, że w europie to właśnie my im sprzyjamy najwięcej i to na nas moszna polegać... francuzy i niemce juz pokazali twarze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może załóżmy swoją partię ?:)

very good idea partia tweak albo partia overclokerow

Hmmm...nie no, trzeba by było wymyślić coś innego. bo na Partię Krętaczy raczej nikt nie zagłosuje :) Co powiecie na Partie Antychrysta? :P NIe chodzi o to, żeby tworzyć jak najbardziej pozytywnywny wizerunek, ale "żerować" na pewnej grupie, która nie głosuje na żadną z dzisiejszych partii, albo nie podziela choćby części ich poglądów- taki Lepper czy Giertych mają swoich oszołomów w Polsce i dzięki temu są w sejmie. Pomysł z nazwą partii jest oczywiście dyskusyjny ;) - na pewno do wymiany, ale chodzi o to, żeby znaleźć te 6 % głosujących, żeby wejść do rządu- potem stopniowo zyskiwać na popularności i przejmować wpływy. 8)

 

PS- jak widać, bawić się w politykę może byle głupi- właściwie czemu by nie spróbować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obudzisz sie pierwszego maja 2004. Ulice beda tak samo szare i pelne dresow, do restauracji sie juz nie wybierzesz, pizza kosztuje 10 euro.

obudzisz sie pierwszego maja 2008. Ulice beda tak samo szare i pelne dresow. Papiez zmarl, zaloba w kraju.

Obudzisz sie pierwszego maja 2056. W porannym dzienniku, beda mowili o tym, ze polska gospodarka powoli zaczyna dorownywac greckiej, euforia w kraju.

 

I tak niestety bedzie. A jesli ma byc inaczej, to bez uni tez by tak bylo.

 

Ps.

2062 murzyn papiezem. Sekta nostradamusa zdobywa popularnosc ;)  

ale to wyzej, to powaznie mowie.

Prorok się znalazł :x miałeś jakiś sen albo widzenie :lol: :lol: :evil:

(...)Ale na kogo tu głosować?! Lewica dała d....., na prawicę nigdy nie zagłosuję ( nie ma nic gorszego)(...)

Cyżby nie było? jest lewica (LSD) i niemal równe jej poziomowi lpeery i lepery. Ale narazie cieszmy się że referendum wypadło dobrze i naród jednak potrafił się zjednoczyć - wszak chwila dziejowa.

a ja myślałem że będzie chociaż troche więcej na nie ale sami zobaczycie co sie teraz stanie "unia potrzebuje nas my nie potrzebujemu uni" wole polityke pro-amerykańską (ale busz przegioł z tymi dzwonami w krakowie)

Przecież UE nie jest wrogie USA, więc w czym problem, możemy(będzemy :) ) być człąkiem UE i jednocześnie mieć dobre stosunki z Ameryką. Sam Dzordz Dablju (president moron) tak powiedzał. Wszystko będze ok.

 

A to jak będze nam się układać w UE zależy od nas samych, czy wykorzystamy szanse jakie teraz będzemy mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...