Skocz do zawartości
xpektor

Wymiana karty graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ze względu na wymianę monitora na coś większego, planuję przy okazji wymienić moją obecną kartę graficzną ( dostanę za nią w rozliczeniu z 200 zł ). Wspomagając się forumowym poradnikiem celuje w coś takiego: Vertex3D Radeon HD6950 2GB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/2xDP [471250502-7487] - 899zł : Esc.pl

 

Pytanie zasadnicze - czy reszta podzespołów uciągnie tego typu kartę? Najbardziej obawiam się o zasiłkę. Wiem że procek trochę słaby, ale nie chce mi się wymieniać połowy kompa.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośność karty nie jest dla mnie priorytetem - aktualny palit też daje się we znaki przy ostrzejszym graniu i letniej aurze. Zawsze jak gram mam słuchawki na uszach, więc hałas raczej nie dociera. No chyba że buczy jak odkurzacz - w takim wypadku polećcie mi coś innego.

Procek jest podkręcony, ale umiarkowanie, na OEMowym chłodzeniu.

 

Czego szukać w zalinkowanym temacie? Lepiej poszukać innego sklepu niż esc ? Kupiłem tam 3 komputery i masę innych sprzętów i jak dotąd nie było z nimi żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli głośność nie jest dla Ciebie priorytetem to możesz brać tego Vertexa lub po prostu referenta z 2GB pamięci (zależnie od tego, co będzie taniej). Mimo wszystko lepiej wziąć referenta, część daje się jeszcze zmodować na HD6970. Ewentualnie jest jeszcze cichutki Sapphire Radeon HD6950 1GB, który również daje się zmodować. W esc.pl mimo wszystko lepiej nie kupuj, sprawdź morele.net lub techplanet.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...