Skocz do zawartości
Nick126

Win7 - laptop - recovery - inst. czystego systemu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam laptop Asusa, nie otrzyałem żadnych płytek a co za tym idzie mam recovery disk. Chciałbym zrobić formata i zainstalować czysty system bez tego całego badziewia co jest na recovery - jak to zrobić by zrobić to dobrze? :) Skąd wziąć instalkę windowsa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam laptop co Ty, niedawno kupiony z preinstalowanym windowsem 7 Home Premium x64...i też bym chciał zrobić formata, żeby pozbyć się tego badziewia od Asusa a następnie postawić czysty Win i samodzielnie wgrać sterowniki ;) jest na to jakiś sposób? Czy jak sobie wypale na płytę obraz ściągnięty z neta i aktywuje za pomocą klucza, co mam na spodzie laptopa, to będę miał legalnego Win?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam laptop co Ty, niedawno kupiony z preinstalowanym windowsem 7 Home Premium x64...i też bym chciał zrobić formata, żeby pozbyć się tego badziewia od Asusa a następnie postawić czysty Win i samodzielnie wgrać sterowniki ;) jest na to jakiś sposób? Czy jak sobie wypale na płytę obraz ściągnięty z neta i aktywuje za pomocą klucza, co mam na spodzie laptopa, to będę miał legalnego Win?

 

Winda zostanie aktywowana i będzie w pełni legalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...