Skocz do zawartości
rim

Opinie nt. karty graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

co sądzicie na temat tej karty?

czy jej praca jest cicha?

czy jest znacznie lepsza od ASUS RADEON HD 2600 PRO?

ogólne informacje na jej temat, no i za ile warto kupić używaną taką kartę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy rozdzielczościach w okolicach 1440x900 czy 1280x1024 powinno się dać jeszcze pograć na tej karcie. Do 1680x1050 i nowszych gier już średnio zasadny zakup.

Co do ceny to ok 250zł można za nią dać lub odpowiednik innej firmy z niereferencyjnym chłodzeniem.

 

Wszystko rozbija się resztę sprzętu. Wskazany minimum c2d lub PDC @3GHz lub Athlon II/Phenom II. Przy jednordzeniowym cpu lub c2d czy PDC w okolicach 2GHz bez możliwości oc taka karta nie wiele wniesie.

Oczywiście odpowiedni zasilacz. Żadne Tracery, Codegeny i im podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!. Test z benchmark.pl są g ó w n o warte

2. Nawet jak by to była prawda to można w spoczynku zmniejszyć obroty na 25% a nie jak w "teście" niby 50%.

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy tak ale chodzi tutaj o głośność i niemożność regulacji jednego z wentylatorów który generuje spory hałas, jedyna rada to ingerencja w kartę i skręcenie wiatraka samodzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadałem tego Palita w starym sprzęcie. Z samej karty byłem zadowolony, jednak poziom hałasu wentylatorów jak dla mnie był za głośny. Mniejszego wentylatora nie da się regulować. Po odpięciu go z zasilania karta jest przyzwoicie cicha. Wymiana na Accelero przyniosła zadowalający rezultat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki sprzęt:

zasilacz CHIEFTEC GPS 400W

procesor c2d E8200 2,66 Ghz

pamieć 3 GB

płyta głowna: GA-P35-DS3

Obecna karta GAINWARD GeForce 9600GT

I chcę kupić kartę Radeon 6790 HIS 1GB

Proszę o:

1. Opinie na temat katy którą chcę kupić, może polecicie mi coś innego w cenie 500zł, czy ta karta ogólnie jest dobra

2. Czy Ty na moim miejscu kupiłbyś tą kartę, dlaczego?

3. Czy to dobry wybór w stosunku do mojego obecnego sprzętu (mogę podkręcić procesor)

4. czy uciągnie to mój zasilacz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego nie zrobiłeś tego do tej pory ?? :blink:

 

po co miałbym podkręcać procesor, skoro jeśli coś było za słabe do gier to była to karta?

pomyśl zanim coś napiszesz, a poza tym nie udzieliłeś odpowiedz na pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO:

 

1. GTX 460 768 , HD6850 tudzież HD5850 czaić na allegro z gwarą. Te karty są po prostu wydajniejsze w tej cenie.

2. Kupiłbym j.w.

3. Twój sprzęt prosi się o OC tudzież o upgrade. Sprzedaj klamoty (~500zł)i kup se np. x3+płytka_am3+ram+zasilator (~700zł)

4. Da rade ale po OC może być różnie. OC = wincyj prundu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co miałbym podkręcać procesor, skoro jeśli coś było za słabe do gier to była to karta?

pomyśl zanim coś napiszesz, a poza tym nie udzieliłeś odpowiedz na pytanie

 

Jeśli coś było słabe do gier to własnie procesor, karta również. Szukaj na allegro gtx460.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...