Skocz do zawartości
PolandMET

Szukam - 2mm gąbka, mata, pianka zobacz fotke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam takiego czegos. Na gąbkę za twarde, na mate za gęste, na pianke tez. Nie wiem co to jest ale by mi sie przydalo a nie umiem tego znalezc.

Taka fajna pianka ktorą można cos wykleic, cos wygluszyc czy zniwelowac drgania.

Moze to jakis neopren ? Ma ktos pojęcie co to jest ? Walizki aluminiowe np. z Castoramy są tym wyłożone.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka różnych walizek z wyprofilowanymi miejscami na różności w nich przechowywane.

Mam wrażenie, że za każdym razem jest to poliuretan tylko w procesie produkcji różnie spieniony lub sprasowany dla uzyskania odpowiedniej gęstości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zizzy ta co podałeś to jest polietylenowa.

Ona jest dosyć delikatna i łatwo się drze. (mam taką tyle, że 1mm.)

To raczej nie jest to o co pytał w pierwszym poście.

 

EDIT:

to raczej coś w tym stylu. KLIK

Edytowane przez klami85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest to, tylko wiesz jaki jest problem ?

Ja sie pytam o 2mm a oni mnie odsylaja do galerii i pokazuja gąbeczke 5cm. Gostek z jednej firmy robiacej walizki nawet mi przyznal racje ze czasem by sie przydala taka cienka gabka ale takiej jeszcze nie widzial. To ja sie zastanawiam czym oni wykanczaja walizki w srodku jesli klient bedzie chcial pustą, a nie z wypelnieniem pod jakies urządzenie. No i na to nie dostalem juz odpowiedzi :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest to, tylko wiesz jaki jest problem ?

Ja sie pytam o 2mm a oni mnie odsylaja do galerii i pokazuja gąbeczke 5cm. Gostek z jednej firmy robiacej walizki nawet mi przyznal racje ze czasem by sie przydala taka cienka gabka ale takiej jeszcze nie widzial. To ja sie zastanawiam czym oni wykanczaja walizki w srodku jesli klient bedzie chcial pustą, a nie z wypelnieniem pod jakies urządzenie. No i na to nie dostalem juz odpowiedzi :)))

 

Najcieńsza jaką spotkałem miała 5mm grubości.

Może być ciężko bo jakoś nie widzę zastosowań dla takiej cienkiej gąbki, żeby ją produkować na przemysłową skalę. Zwykle się jej używa w budownictwie i tapicerstwie.

 

Mogę podpytać znajomego tapicera.

Edytowane przez klami85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wyżej, że mam takie walizki i jak dla mnie to jest to samo co gąbka, czyli "mata" z poliuretanu.

Z tym, że ma większą gęstość (mniej napompowana powietrzem od środka) i przez to jest twardsza i sztywniejsza od zwykłej gąbki (ciężko ją zgnieść), ale w dotyku to jest to samo.

 

Ciachałem kiedyś dla klienta elementy z takiej twardej pianki (gąbki), ale cieńszej od 5mm nie widziałem.

Całkiem nieźle się wycina ploterem termicznym (drut oporowy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...