Skocz do zawartości
MrMatikm

Problem z programem Profesor Henry 6.0 Słownictwo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z w/w programem. Otóż program uruchamia się normalnie, lecz podczas próby wejścia na konto użytkownika pojawia się komunikat: This "Portable Network Graphics" image is not valid because it contains invalid pieces of data (crc error) Gdy na komunikacie kliknę "OK" to komunikat znika, ale równocześnie pojawia się drugi - taki sam i tak w kółko. Problem pojawił się, gdy w stworzonej przeze mnie bazie usunąłem jedno słówko. Próbowałem już:

-reinstalować program,

-spróbować wrzucić powtórki do innego konta,

-ręcznie (w pliku .txt) z powrotem dodać słówko, które usunąłem.

Niestety nic nie zadziałało. Wydaje mi się jednak, że problem tkwi nie w bazie słówek, ale w powtórkach, bo jak utworze nowe konto to bez problemu mogę wejść na tą moją bazę.

Bardzo proszę o pomoc ponieważ ręcznie wklepałem już tam około 800 słów i uczę się od kilku miesięcy. Nie chcę stracić moich powtórek.

 

Pozdrawiam

 

EDIT: Metodą prób i błędów (po kolei usuwałem i wklejałem każdy plik) ustaliłem, że plik, który wywołuje błąd to plik w folderze z moim profilem (z powtórkami) o rozszerzeniu .p (notatnikiem niestety nie da się tego otworzyć). Niestety jak plik się usunie to program daje się w pełni uruchomić, ale mówi, że w powtórkach wystąpił błąd, więc trzeba znaleźć inny sposób bez usuwania tego pliku. Proszę pomóżcie.

 

EDIT2: Problem udało mi się samemu rozwiązać. Zamieniłem tylko jedną cyfrę w pliku z bazą słówek. Temat można zamknąć.

Edytowane przez MrMatikm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem z programem do niemieckiego (Profesor Klaus). Próbowałam podobnych sztuczek do tych, które u Ciebie nie działały. Też bardzo nie chciałabym stracić swoich zapisanych powtórek, ale nie wiem, który to jest plik z bazą słówek i co tam trzeba zmienić. Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam,

 

A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...