Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Także mam nadzieję, że jednak zdążą wydać wersję PC pod koniec tego roku. Jeśli to faktycznie będzie 2013 rok to minie naprawdę sporo czasu od wyjścia wersji na konsolę a dodatkowo mieli by więcej czasu na optymalizację.

 

 

Podobne porówanie tylko, że z GTA 4 Porównanie grafiki GTA IV i GTA V | Polskie Centrum Grand Theft Auto V

 

Według mnie mnie to może być najlepsza część tuż po San Andreas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Według mnie mnie to może być najlepsza część tuż po San Andreas.

 

Też mam taką nadzieję. Również liczę na nazwiązania do starych części, a nie do IV, no i oby było sporo znajomych lokacji, bo Liberty City w III i IV to praktycznie kompletnie inne miasta.

 

 

Fajnie jakby gra na konsole wyszła w tym roku, bo wole gry fabularne jesienią i zimą, ale raczej w to wątpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zachwyca powrót samolotów, ileż ja godzin wylatałem Hydrą - Harrierem w San Andreas . ;) Tylko tak na chłopski rozum, jeśli fizyka będzie zachowana tak jak w IV , go niby gdzie ja polatam tym odrzutowcem ? 10 sekund lotu po najdłuższym boku ? No dobra, 15s po przekątnej. :lol:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym żeby był rower, spadochron, kafejki z automatami do gry w wyścigi konne (zarobiłem tam miliony), jetpack, kilka samolotów, harier, tuning samochodów, motocross plus jakieś nowe rzeczy których nie było w san andreas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urywać to ta gra może co najwyżej klatki przez źle zoptymalizowany port na PC. Graficznie nie ma co liczyć na duży przeskok w żadnej grze która wychodzi również na PS3 (no pomijając jakieś kosmetyczne mody i obsługę DX11). To tak jakby kupić sobię malucha (PS3) i chcieć co miesiąc wyciągać nim o 10km/h więcej.

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak GTA V ma wyglądać tak jak Max Payne 3 to jestem 100% na tak, chodzi mi tutaj o te momenty gdzie w Maxie 3 mieliśmy taką jakby swobodę momentami i chodziliśmy po fawelach zwiedzając, oglądając jak ludzie żyją itd. Ta gra wtedy by zniszczyła wszystko, jeżeli dałoby się wejść do większości budynków, ludzie zachowywaliby się tak jak w Max Payne 3 i do tego klimat gangsterki/ poważniejszy (mi to wisi osobiście) to gra jest hitem i tyle. Grafika jak będzie taka jak w max payne 3 to i tak super z tymi elementami co wymieniłem wyżej, ta gra i tak mogła by mieć strasznie wysokie wymagania. Wydaje mi się że gra wyjdzie dopiero na next geny, Rockstar mówiło, że zaskoczą wszystkich tym co zrobią z grą i wydaje mi się że to będzie właśnie na wzór max payne 3 i dlatego tak długo nic nie pokazują :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra tak czy inaczej będzie hitem. Każde gta było hitem z skaszanioną optymalizacją, ale i tak mimo wszystko hitem, bo siła tej gry tkwi w sandboxie, z czasami gorszą, czasami lepszą fabułą (najlepsza według mnie była w vice city i IV) więc niech nikt tu nie mówi tekstów w stylu "jeśli zrobią to" lub "jeśli nie zrobią tego... to gra będzie hitem". Ta gra już jest hitem gdy jeszcze nawet nie wyszła ;-)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak GTA V ma wyglądać tak jak Max Payne 3 to jestem 100% na tak, chodzi mi tutaj o te momenty gdzie w Maxie 3 mieliśmy taką jakby swobodę momentami i chodziliśmy po fawelach zwiedzając, oglądając jak ludzie żyją itd. Ta gra wtedy by zniszczyła wszystko, jeżeli dałoby się wejść do większości budynków, ludzie zachowywaliby się tak jak w Max Payne 3 i do tego klimat gangsterki/ poważniejszy (mi to wisi osobiście) to gra jest hitem i tyle. Grafika jak będzie taka jak w max payne 3 to i tak super z tymi elementami co wymieniłem wyżej, ta gra i tak mogła by mieć strasznie wysokie wymagania. Wydaje mi się że gra wyjdzie dopiero na next geny, Rockstar mówiło, że zaskoczą wszystkich tym co zrobią z grą i wydaje mi się że to będzie właśnie na wzór max payne 3 i dlatego tak długo nic nie pokazują Dołączona grafika

 

Coś słabo zorientowany jesteś, wiadomo już jak wygląda gra i na które konsole (gen) wyjdzie. Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A gdzieś niby potwierdzili platformy? Bo logiczne że wyjdzie na obecne, ale oficjalnej informacji chyba nie było.

 

 

A to że będzie hit to oczywista oczywistość. GotY praktycznie od ręki, chyba że Bethesda wyskoczy z Fallout 4 w tym samym roku, jak w 2008.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alcatraz, widać że to Ty jesteś mało zorientowany, poczytaj najpierw co ja napisałem, na obecne generacje nie wyjdzie nie ma szans na to. Nie chodzi o grafikę ale o fizykę itd, wielkość świata. Każda nowa część wychodzi na next geny, chodzi o nowy numerek tak więc to raczej kolejny argument że Ty jesteś mało zorientowany w sytuacji :) Gdyby było na obecne generacje to myślisz, że by nie podali ich już dawno ? Pomyśl trochę, na next geny nie mogą zapowiedzieć przed oficjalnymi zapowiedziami Sony jak i Microsoftu że wychodzi ich nowa maszyna to chyba logiczne, dlatego tak długo z tym zwlekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG przecież silnik graficzny nie został pokazany na żadnym gameplayu, trailer był pokazany bardzo dawno temu i do tego czasu zapewne dużo zmienili. Poza tym GTA IV na najwyższych wymaganiach z pc nie ruszy na obecnych generacjach a co dopiero GTA V z lepszą grafiką, fizyką i większym światem ? Większych bzdur to ja nie czytałem niż te które napisałeś. Wiesz że grafika to nie wszysztko ? Zeby była lepsza fizyka choćby to już muszą być nowe generacje bo obecne na 256 ramach za dużo nie zdziałają, tak więc pomyślcie trochę i poczekajcie na gameplay zanim napiszecie coś o grafice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To jest fakt. W RDR nie było tyle fizyki, a i ta gra potrafiła przymulić. Do tego była masa cięć detali (cienie, LoD).

 

W GTA jest przecież masa ludzi i samochodów, do tego w mieście jest o wiele więcej detali niż poza nim. GTA IV baaardzo odstawała na konsolach względem wersji PC, a takze chodziła słabo. 30 FPS to tam rzadko było, a potrafiło strasznie zamulić.

 

Trailer V poza aliasingiem wygląda zajebiście, te screeny jak dla mnie też super. Nie ma opcji żeby to tak wyglądało na obecnych konsolach. Ja mam jedną nadzieję - że wyjdzie albo na next-geny, albo na wszystkie konsole. Jakoś sobie nie wyobrażam sytuacji aby na next-genach znowu nie było GTA przez pierwsze 4-5 lat. San Andreas wyszła tuż przed premierą 360-tki, i porta niestety nie zrobili (a zrobili np. Bully po dwóch latach). Oby tutaj nie było tej samej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt oficjalnie nie zapowiedzial kiedy nowe konsole beda mialy premiere. Ponoc gry powstaja na nie. Ja obstawiam ograniczona grafike i fizyke a potem remastered na nowe konsole. Sony to juz w ogole nie bedzie sie spieszyc z nowa konsola i bedzie jeszcze chcialo z niej nieco wycisnac. Ze mnie osobiscie GTA tak nie jara to mi to obojetne jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tego też nie potwierdzili. Ale na pewno jest to ich autorski silnik, bo widać po designie, tylko skoro nie potwierdzili, to być może jest to jego nowa wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...