Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co zauważyłem to w Max Payne 3 jest również silnik RAGE czyli ten z GTA IV tylko, że troszkę ulepszony, dopracowany. No i nie zapominajmy że GTA IV to nie są zamknięte lokację jak w Codzie czy innych FPS, to otwarty świat, tak więc nie oczekujcie hiper mega wypaśionej grafiki dla otwartego świata bo do tego to nawet next geny nie podołają ani mocarne kompy. Jeżeli niektórym się wydaje że w GTA V miałaby być grafika next genowa z rodu tego BF 3 to współczuję, bo do tego potrzeba nieziemskiego sprzętu a do tego jeszcze fizyka dochodzi to już w ogóle. Dlatego uważam że na 99.9% ogłoszą na next geny. Wydawanie gry w przyszłym roku, gdzie tuż za rogiem czają się next geny (gry są już robione, więc prędzej czy później to nastąpi, w granicach 2 lat pewnie) to dla mnie nieporozumienie, bo co potem mają wydać DLC na next geny jak już pojawią się nowe konsole ? Robić remastered to też moim zdaniem bez sensowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedną nadzieję - że wyjdzie albo na next-geny, albo na wszystkie konsole. Jakoś sobie nie wyobrażam sytuacji aby na next-genach znowu nie było GTA przez pierwsze 4-5 lat.

 

Gdyby twórcy 3rd party (w tym Rockstar) dostali w swoje łapska dev kity z next gen to na pewno wyciekło by jakieś info, dlatego uważam że żadnych dev kitów nie ma, a pewnie i architektura tych konsol jest jeszcze w powijakach (xbox 360 powstał w niecałe 2 lata). GTA V powstaje na obecne konsole.

Jedyny next gen jaki widzieliśmy do tej pory to demka technologiczne puszczane na E3 na mocnych PC'tach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Debilem oczywiście kupujący, sprzedawca najwyżej juchem.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy hit.

Może swoje GTA 5 zrobił i wypuszcza przed Rockstarem?

Dołączona grafika

 

edit: w euro też mają:

http://www.euro.com.pl/gry-pc/rockstar-games-grand-theft-auto-v-pc.bhtml?from=nokaut&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-07&utm_content=421971#nclid=c10229930d5c3b12f1ee7d29d22b9d79

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

149.. Ja rozumiem ze dla wiekszosci to bedzie must have (nie dla mnie, bo GTA mnie nie wciaga zbytnio), ale te ceny obecnie za wersje PC sa lekko przesadzone. Tylko 70 zl mniej, a wymagania i tak bedzie mial dosc spore, wiec kupno zestawwu PC zamiast konsoli + gra wychodzi i tak drozej. No ale z drugiej strony zyskujemy wiekszy FPS i lepsza grafike. Cos za cos. Cena IMO nie powinna przekraczac 110-120 zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Za taką grę się płaci każde pieniądze. Ja za San Andreas dałem dobrze ponad dwie stówy na premierze, edycje z grubą książką (nie wiem nawet czy była inna wtedy). Żałuje tylko że ją wtedy po przejściu sprzedałem z braku kasy (czasy szkolne), musze kiedyś odzyskać tą edycję.

 

Ja przy grze na setki godzin na cenę nie patrzę nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe, skąd EURO ma info na temat daty premiery i ceny ;>

Myślałem, że w w piątkę zagram za rok, w okolicach jesieni. Ale nie będę narzekać, może być i w tym roku! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

generalnie ekstra, mam tylko nadzieję, że na pc grafa będzie troche lepsza niż to co widać tu :s (mam na mysli screena z kortem tenisowym - słabe cienie, tekstury i drzewa)

Edytowane przez Jacka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ten screen ze spadochronem to masakra. I nie ważne nawet czy to tak bedzie wyglądało chociaż na PC czy next-genach, ale po prostu ta lokacja to epicka epickość.

 

W GTA IV o wiele rzeczy można było mieć pretensje, ale ta gra to naprawdę musi być majstersztyk. Wiedziałem to po pierwszych materiałach z RDR, wiem i teraz.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale graficznie i tak jest bez szału. Tekstury były dość słabe w GTA IV i tu też będą. To tylko oświetlenie, paleta barw i cieniowanie robią takie wrażenie na tym screenie ze spadochronem. Pamiętam pierwsze screeny z GTA 4, a potem jak to zobaczyłem na żywo w wersji na PC.

 

To nigdy nie był kiler graficzny. Po prostu wyglądał przyzwoicie. Oczywiście że są mody, ale oryginał GTA 4 na PC nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. Jedynie wielkość miasta i sama gra, ale do czasu aż mi się nie znudziła. Niestety, ale Sandbox'y mnie szybko nudzą jak trzeba jeździć za misjami cały czas. Liniowość też jest zła. Dla większości nawet bardzo. Dla mnie jak jest dobrze rozplamowana to nie narzekam. Z takich gier podobała mi się jedynia Mafia za świetny klimat. Ale ona jest akurat liniowa i do SandBox'ów się nie zalicza. GTA 3 mnie jeszcze wciągnał, VC troskze pograłem, ale szału ta seria nigdy jakoś na mnie nie zrobiła. To tylko moja opinia.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie, większe wrażenia od czwórki daje choćby Just Cause 2, tam jednak znów fabularnie jest bidnie ;>

Tak czy owak, jakby GTA V nie wyglądało, to i tak w końcu w nie zagram, choć raczej poczekam, aż pojawi się w jakieś promocji ;> Mam tylko nadzieję,że tym razem nie będzie zababolone i da się to w ogóle odpalić - pecetowe L.A Noire i Max Payne 3 wyszło im nieźle, więc może i tutaj się przyłożą, co nie? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Devil, to po co w kółko się udzielasz i powtarzasz że seria nie zrobiła na tobie szału? Widzisz moje podobne posty w tematach o Half-Life?

 

Grafika nie ma znaczenia. To nie ma wyglądać jak Crysis czy Bóg wie co. Niech mi dadzą świat równie zajebisty co w San Andreas, i będę w siódmym niebie. I po screenach widać że dokładnie na to mogę liczyć. I to komentowałem w temacie screenów, a nie grafikę która tu nie ma żadnego znaczenia.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale graficznie i tak jest bez szału. Tekstury były dość słabe w GTA IV i tu też będą. To tylko oświetlenie, paleta barw i cieniowanie robią takie wrażenie na tym screenie ze spadochronem. Pamiętam pierwsze screeny z GTA 4, a potem jak to zobaczyłem na żywo w wersji na PC.

 

To nigdy nie był kiler graficzny. Po prostu wyglądał przyzwoicie. Oczywiście że są mody, ale oryginał GTA 4 na PC nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. Jedynie wielkość miasta i sama gra, ale do czasu aż mi się nie znudziła. Niestety, ale Sandbox'y mnie szybko nudzą jak trzeba jeździć za misjami cały czas. Liniowość też jest zła. Dla większości nawet bardzo. Dla mnie jak jest dobrze rozplamowana to nie narzekam. Z takich gier podobała mi się jedynia Mafia za świetny klimat. Ale ona jest akurat liniowa i do SandBox'ów się nie zalicza. GTA 3 mnie jeszcze wciągnał, VC troskze pograłem, ale szału ta seria nigdy jakoś na mnie nie zrobiła. To tylko moja opinia.

 

No zastanawia mnie po co grasz w sandboxy skoro Cie nudza.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil, to po co w kółko się udzielasz i powtarzasz że seria nie zrobiła na tobie szału? Widzisz moje podobne posty w tematach o Half-Life?

 

Grafika nie ma znaczenia. To nie ma wyglądać jak Crysis czy Bóg wie co. Niech mi dadzą świat równie zajebisty co w San Andreas, i będę w siódmym niebie. I po screenach widać że dokładnie na to mogę liczyć. I to komentowałem w temacie screenów, a nie grafikę która tu nie ma żadnego znaczenia.

 

A gdzie ja napisałem że grafika jest najważniejsza. Tylko jarasz się tym GTA pisząc że któryś tem screen to poezja, a grafika wg. mnie jest średnia. Wyraziłem tylko swoja opinie i podejście do GTA, które też nie musi być taki majstesztyk. Że to nie dla mnie gatunek. Gdyby gra była bardziej liniowa i w nieco innych czasach niż współczesne (przejadły mi się ) to pewnie bym miał inne zdanie o tej grze. Nie wiem czemu. Ale GTA 3 był dla mnie wtedy tym czym taki Half Life czy Max Payne. Potem już tak mniej mi się to spodobało. Może za dużo ciekaszych gier (dla mnie) wtedy się pojawiło i GTA VC już nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. A przecież to wtedy był hit. Cóż widać nie dla mnie Sandbox'y i nawet na 5 kasy nie wydam, bo mi szkoda po prostu. Mnie to też dziwi, bo kupując wcześniej X360 robiłem to z myślą o GTA 4 właśnie. Pograłem przeszedłem ok 30% i jakoś emocje opadły :|

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo do sandboxow podchodzi sie inaczej niz do tradycyjnych gierek. Jak ktos nie lubi eksplorowac swiata gry, eksperymantowac czy po prostu cieszyc sie swoboda dzialania to nie polubi gta, just cause, crysisa czy nawet swiezego sleeping dogs. Ja przy tych grach spedzilem dziesiatki godzin i to jest wlasnie najfajniejsze w tym gatunku gier. W porownaniu do obecnych liniowek przy, ktorych zabawa sie konczy po 6-7h z czego 1/4 tego czasu to durne qte czy masa cutscenek to naprawde mase zabawy oferuja sandboxy. Ja czekam na 5tke z niecierpliwoscia a poki co magluje sleeping dogs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cutscenkach to się zgodzę. Bo to często połowa spędzonego czasu przy liniowych grach Ja po prostu wychowałem się na FPS'ach, TPP, i przygodówkach/zręcznościówkach. GTA jak napisałeś jest czymś innym. Nie dla każdego jak widać. Z mojej strony EOT. Cieszcie się grą. Rockstar i tak ma u mnie sporego plusa za Max Payne.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wrzucal to ja wrzuce. Ta lokacja z tym samolotem to naprawde jest epickosc. Niewazne jaka grafika bo na to nigdy nie patrze ale tutaj to majstersztyk. Bedzie tam niezla zabawa, a jeszcze wodospad tam bedzie to juz w ogole.... :D

post-134323-0-68045000-1345815926_thumb.jpgpost-134323-0-24338400-1345815925_thumb.jpgpost-134323-0-08476600-1345815923_thumb.jpgpost-134323-0-51082000-1345815921_thumb.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...