Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Kelner jeszcze raz to samo.... Jak zapowiedzą na pieca to się przyjrzę bliżej. A jak nie będą chcieli mojej kasy, to kij im w oko. W weekend kupiłem Max Payne'a 3 w promo na Steamie i myślałem że zjem klawę, gdy wyskoczyło mi okno logowania social club. DRM w DRM, po prostu brawo, czy ja w Matrixie żyję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Social Club, Games for Windows Live, Steam, Origin, Uplay, Battle.net 2.0... Kiedyś instalacja gry nie wiązała się z instalacją niepotrzebnego i dodatkowego chłamu. Zwariować od tego można. A samo GTA V będzie wymagało Social Club i gra może wyjdzie na PCty rok po premierze na konsole. Na GTA 4 czekaliśmy sporo czasu przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to do Sandbox;ów podchodzę dość obojętnie. Zwłaszcza że ileż można to samo. Pościgi, strzelaniny etc. Jest klimat dużego miasta ok. Jest grywalność no ok. Poza głównymi misjami to dla mnie w IV była lekka nuda. Tu na plus mamy większe miasto zdaje się. Lepsza grafika to z pewnością, No i niezłe auta.  No i czy ja tam widziałem napad na bank ? Może i będzie ciekawie. Co do Social Club to trzeba się przyzwyczajać. Bo będzie jeszcze gorzej. Pełna integracja z internetem. Dla przykładu PS4 ma ponoć być zintegrowany z fejsikiem. X720 z kolei będzie wymagał stałego dostępu do netu żeby odpalić grę. Koniec z wędrówkami z konsolą  w plecaku i odpalaniu tam gdzie się da. Zwariować można.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Devil

 

Jeżeli zacząłeś grać od IV części to zgadzam się z twoją opinią.

Czwórka była nudna i wykastrowana.

 

Ja gram do dzisiaj w GTA San Andreas.

Jest nawet wersja MMO bo można grać w 500 osób online na jednej mapie :)

Są mody, nowe mapy itd.

 

 

Kręgle, bilard, jednoręki bandyta, wyścigi konne, skoki na spadochronie, wyścig downhill na rowerze, 

harier, jetpack, różnego rodzaju mini misje (ciężarówki, taxi).... jest jeszcze sporo ale ciężko wszystko wymienić.

 

To właśnie sprawiało że w świecie GTA:SA nigdy nie było nudno i można było krążyć całymi dniami

ciesząc się na każdym kroku jakimś "smaczkiem".

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

San Andreas nawet nie porównuje. Nie wspominając o Vice City, które było IMO najlepszą częścią. A IV była  dla mnie jaka była. To tylko moja własna opinia. Zobaczymy co będzie w  5 części. Zwiastuny ciekawe przyznam, ale często bywa tak, że umieszczają w nich tylko te najlepsze momenty (misje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję czemu wszyscy tak kochają VC? Właśnie znowu zacząłem grać. Mapa mała, miasto puste (przeważnie po 3 auta i 5 osób na raz na ulicy) główny bohater równie dobrze mógby być manekinem, bo nie ma prawie żadnej osobowości, fabuła przewidywalna, jedyne plusy imo to klimat miami i muzyka w dechę. SA FTW

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na trailerze, gdzieś tam przyciski typowo w psowym stylu się przewalały u góry ekranu.

Zapowiada się grubo, ciekawe kiedy na pc zawita i jaka maszyna to uciągnie na rozsądnych detalach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to bedzie  wygladac jak nalezy na  nextgenach , Ja bym nie byl taki pewien ze te  filmy sa  z  wersji  PS3

aczkolwiek w temacie  konsol jestem cienki bolek  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję czemu wszyscy tak kochają VC? Właśnie znowu zacząłem grać. Mapa mała, miasto puste (przeważnie po 3 auta i 5 osób na raz na ulicy) główny bohater równie dobrze mógby być manekinem, bo nie ma prawie żadnej osobowości, fabuła przewidywalna, jedyne plusy imo to klimat miami i muzyka w dechę. SA FTW

I to jest to! Nie mam nic do SA (nawet trzymam na dysku ze zmodyfikowanymi furami), wszak w porównaniu z VC była to prawdziwa kobyła i najlepsze GTA od strony zawartości, ale jest coś szczególnego w klimacie VC. Prawdziwy Rock'n'Roll Dołączona grafika

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja PS3 przecież. Ja tam nie widzę niczego co by było za ładne na PS3. Wystarczy popatrzeć na Uncharted 3 lub The Last of Us. Co do Nextgenów to owszem można się spodziewać nieco podrasowanej grafiki. Głównie wyższa rozdzielczość, AA i może nieco lepsze tekstury.  Większy framerate to też podstawa. Ale nie spodziewałbym się ogromnego skoku jakości względem wersji PS3/X360.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...