Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

http://instagram.com/p/eLJddeQyzk/

 

Komentarz "I'm Little Disaponted :/" jest adekwatny... Co to za wybuchająca fura w 2 sekundy ? 

Z tego co widziałem na innym filmiku, jak jakiś koleś jeździł czarną furą, którą rozbił pociąg, to mogę powiedzieć(napisać), że model zniszczeń jest rewelacyjny.

Szkoda że nie mam konsoli Dołączona grafika

 

edit: po oglądnięciu innych filmików mój entuzjazm osłabł, jest średnio ;/

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do PC, ja tam mam bardzo prosty przelicznik, jeśli gra jest mi w stanie zaoferować godzinę gry za 1zł to z pewnością ją kupię. GTA zawsze dawało mi solidne godziny grania (i to bez trybu multi!), więc w sumie ... byłbym w stanie dać nawet 199zł za wersję PC. Z pewnością kupuję ją z miejsca w dniu premiery na PC, jeśli będzie, a pewnie będzie, bo port na nowe konsole będzie jednocześnie portem na PC. Tylko to czekanie ... :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irracjonalne byłoby niewydanie na PC. Toż to żyła złota i wie o tym każdy kto cokolwiek słyszał o GTA. Także o to, nie ma co się martwić. Bardziej interesująca kwestia to taka, jakiej jakości będzie ten port i kiedy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich ciekawostek Dołączona grafika :

https://www.change.org/en-CA/petitions/rockstar-games-dont-make-a-pc-version-of-gta-v

 

Polecam poczytać niektóre "głosy". Dołączona grafika

Co za debile z tą petycją... Może załóżmy taką żeby nie portować nowego Wieśka na konsole Dołączona grafika

 

 

Moje 2 ulubione :P

 

Mike Hunt EDINBURG, TX

I am a 10 year mental retard who isnt even old enough to play gta like everyone else who signed this.

 

A Faggot FAGTOWN, NORWAY

This is important to me because I'm a raging homosexual.

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwny jest model zniszczeń samochodów, trzeba zaliczyć mnóstwo czołowych zderzeń i wjechać pod pociąg żeby zniszczyć auto. Pewnie na pc będą mody które to zmieniają.

Troche dziwny jest model regeneracji zdrowia w FPSach samo sie odnawia :) NIe oczekujmy od gier realizmu, one maja dostarczac rozrywki :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem troche zawiedziony modelem jazdy. Patrze na te filmiki co wyciekły i wydaje mi się, że jest gorszy niż w GTA IV. Samochód jakoś dziwnie szybko skręca, jedzie jak przyklejony. Szkoda bo zaopatrzyłem się w ps3 z nadzieją, że pogram. No nic zaczekam do wtorku i przekonam się osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak uważam, ze niestety ale masz racje, model jazdy cofnęli do arcade. W gta 4 byl taki w pól arcade, w pól realny. Moim zdaniem byl super. Bo dawali wrażenie ciężkości auta. Myślę, ze chcieli wrocic trochę do stylu SA. Ale model jazdy nie musieli, jak wyjdzie na PC, a wyjdzie na 100%, moze jakiś mod zmieni. A graficznie, to na ten moment taki średniak. Oby fabuła, misje, i dodatkowe rzeczy byly ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czemu ten topic nie jest w odpowiednim dziale...

 

Wysłane z Memo Pad HD 7

 

Po 1 to dział konsole jest martwy (bez sensu było go w ogóle tworzyć..) a po 2gie to zakładałem ten topić z myślą o wersji pc a to, że gadają o wersji na kalkulatory to już nie moja wina. ;>

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersji PC? A to zapowiedzieli taką? :-) Poza tym martwy nie martwy, jak ma być porządek to tam powinien być, bo gry jeszcze nie ma nawet ns konsolę, a tutaj juz gadka jakie mody będą i w ogóle jaki to będzie wypas na kompy.

 

Wysłane z Memo Pad HD 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...