Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś wpadł na porównanie ps3 vs Xbox, to proszę o linka, bo nie wiem która platformę wybrać Dołączona grafika

http://www.youtube.com/watch?v=1P3CJ691J60&feature=player_embedded

 

Różnic nie ma praktycznie żadnych. Porównanie takie sobie ale wieści niosą, że na PS3 jest mniejszy pop in.

Edytowane przez grzegrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co właśnie zobaczyłem mogę powiedzieć:

BĘDĘ GRAŁ W TĄ GRĘ Dołączona grafika

 

Spoiler, więc kto nie che niech dalej nie czyta.

W sumie również +18

 

 

 

Jeff wypija kolę z pigułami i odlatuje prowadząc auto.

Ekran mieni się różnymi kolorami tęczy i coraz bardziej traci 

przytomność. Odpływa tak że wydaje mu się że został porwany przez UFO

w którym siedzą alieni (podobni do tych z filmu "Obcy")

 

Potem zostaje zrzucony ze statku z powrotem na ziemię.

Leci podobnie jak w GTA SA że można sobie posterować.

No i jak uderza w ziemię to budzi się i uświadamia

że to wszystko tylko potężna bania po psychotropach Dołączona grafika

 

 

 

No i ta fura :)

http://www.img.pl/cFjd.jpg

Edytowane przez szpachla2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie jjestem ciekaw jak to bedzie wygladac na  PS4 oraz Xkloc One

ewentualnie  w przyszlosci wersja  PC  ,  na obecne konsole  jakos nie mam apetytu.

 

b.t.w

 

to forum zdycha  pomalu  , jak tak porownac ilosc  postujacych  rok temu to dzis  chyba  jest ich mniej niz  polowa  ?  jak myslicie  jaka  jest tego przyczyna  ??

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika tragiczna. Ale czego sie spodziewać po przestarzałej generacji. Oby na PS4 i PC to wyglądało jak trzeba.

Na tym screenie grafika jest tragiczna, ale to raczej nie wina gry.

Ogólnie wygląda całkiem nieźle, chociaż widać że wycisnęli już maksa z tej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem nowego GTA, zagram u kuzyna niebawem na PS3. Myślę, że kwestia czasu i gra będzie też na PC, mam nadzieję, że optymalizacja będzie poprawna.

 

[ot]

Forum już zdechło. 260 postów przez 24h kontra 2k na pclolu.

 

Bajka.

 

[OT]

Co racja, to racja. Dużo starej gwardii odeszło a nowego narybku nie ma.

[/OT]

Edytowane przez oldskul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu tak cicho Dołączona grafika ? nikt nie gra ?

ja już dostałem info ze mam do odbioru w empiku więc cały happy jestem. dodam, że ostatni raz grałem w gta san andreas więc mam pewien głód związany z gta

Po tym co widziałem na filmikach to mimo, że nie mam konsoli wolę poczekać na wersję PC. Na konsolach wygląda to jakby ktoś grał na nskich detalach, a i model jazdy widzę skopali maksymalnie i bez edycji handlingu się nie obędzie.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co widziałem na filmikach to mimo, że nie mam konsoli wolę poczekać na wersję PC. Na konsolach wygląda to jakby ktoś grał na nskich detalach, a i model jazdy widzę skopali maksymalnie i bez edycji handlingu się nie obędzie.

 

Ja zobaczyłem na żywo i powiedziałem, że nie będę psuł sobie zabawy i poczekam na wersję z normalną grafiką -> pc. ;>

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ot]

Forum już zdechło. 260 postów przez 24h kontra 2k na pclolu.

 

Bajka.

 

[ot]

Wiesz, jeśli forum zatrzymało się w czasie, to w niczym nie dziwi. Nie wszyscy już siedzą przed typowym PECETEM-desktopem jak to było 8 czy 10 lat temu. Teraz ludzie częściej wykorzystują telefony - tablety, w gry częściej gra się na konsoli niż na PC, dla twórców targetem też są konsole. A to forum wygląda niema tak samo gdy się na nim rejestrowałem... chociaż wtedy to był chyba tweak.pl.. nvm. Może portal idzie z duchem czasu, bo pisze się tam dużo newsów nt. technologii mobilnych i konsolach ale na forum gdzie o tym pogadać? na SUBFORACH?? :lol: 

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ot]

(...)

Nie uchwyciłeś meritum. Forum zdechło gdy starszym Użytkownikom odechciało się udzielać a narybek ma IQ otwieracza do konserw.

EOT bo jeszcze dostanę ZPP. Jak chcesz podyskutować to zapraszam na Testowe. Ostatni punkt forum ppc który żyje. Własnym życiem ale nie wymaga ( w większości postów ) do zniżania się dna intelektualnego obecnego internetu.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektore bleety (tweety) w GTA V sa po prostu obledne, radze tam zagladac i czytac, bo nawiazuja one do tego co dzieje sie w grze Dołączona grafika Lifeinvader (Facebook) tez jest dobry, ale Bleeter rozwala na lopaty Dołączona grafika

 

Co do samej gry, to takich misji jeszcze nie bylo w GTA. Pomysl z 3 postaciami to strzal w dziesiatke. Misje sa po prostu jak wyjete z filmow, a czasem nawet do nich nawiazuja

Planeta Malp

. Autorzy wzorowali sie takze na innych grach

GOW

 

 

Bylem sceptycznie nastawiony do calej trojki, ale niesamowicie sie z nimi zzylem. Trevor to jedna z najlepiej wykreowanych postaci w grach komputerowych, gosc jest niesamowity.

 

25h grania za mna, jeszcze zostalo 20 glownych misji z 69 i kupa innych rzeczy do robienia. Od technicznej strony grafika jest lepsza niz w GTA IV na konsole, ale ogolnie ssie, tak samo jak strzelanie na padzie, no ale taki juz urok konsol.

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naginam od wczoraj. Jedyne co mnie wkurza to to, ze mam podpiete ps3 przez przelotke DVI->HDMI do monitora 5:4 i mam lekko rozciagniety obraz w pionie :/ Wrr. Ale to juz nie wina gry, gra miodzio. Wracam pykac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem grafikę i ogólnie w ruchu tragedii nie ma, ale żeby w to grać na dużym ekranie to trzeba być bardzo cierpliwym. Najbardziej dobija brak AA no i ten FPS. Ale żeby to wyglądąło lepiej od IV. Myślę że oświetlenie map to na pewno. Widać to zresztą na filmikach.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra aż prosi się o mocniejszy sprzęt(PC :P ). Graficznie na konsolach wygląda przestarzale, natomiast od strony technicznej to majstersztyk. Dziwie się, że konsole w ogóle ciągną GTA V(15-30 klatek to nie jest szczyt marzeń).

PS. Trailery wyglądają niebo lepiej, czyli albo były nagrywane na pc, albo R* mocno podretuszował filmiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...