Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do osób, które grały w V.

Z tego co przeczytałem model jazdy dość mocno odbiega od tego z IV. Jest na + czy na -?

W IV model jazdy nawet mi się podobał. Samochody niby jeździły jak wóz z węglem, ale miałem wraże jakbym ten wóz faktycznie prowadził po drodze, a nie po lodowisku.

 

Z poczatku jezdzi sie jak klockami na kolkach. Wedlug mnie tez model jazdy jest na minus, jednak trzeba zaznaczyc, ze wraz z postepami w grze postacie jakby ucza sie prowadzenia i wraz z tym jezdzi sie lepiej, przyjemniej. Jednak wciaz duzo brakuje do modelu z GTA IV

 

Byc moze na PC to poprawia, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poczatku jezdzi sie jak klockami na kolkach. Wedlug mnie tez model jazdy jest na minus, jednak trzeba zaznaczyc, ze wraz z postepami w grze postacie jakby ucza sie prowadzenia i wraz z tym jezdzi sie lepiej, przyjemniej. Jednak wciaz duzo brakuje do modelu z GTA IV

 

Byc moze na PC to poprawia, zobaczymy.

 

W GTA IV model mi się bardziej podobał. Trzeba było umieć w multi dobrze "wrzucić" auto w zakręt, fajnie się driftowało/ traciło przyczepność. Jedynie trochę za bardzo bujała się karoseria w samochodach podczas zakrętu ale był mod co to poprawiał i było idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównania modelu jazdy do NFS kompletnie z pupy. Auta tracą przyczepność przy dużej prędkości. Bujają się te na wyższym zawieszeniu. Jest podsterowność w autach FWD i nadsterowność w RWD. Z driftem nie ma problemu. Warunki pogodowe mają wpływ na nawierzchnie. W gta4 każde auto zachowywało się jak ponton. Jedna rzecz, która jest moim zdaniem do poprawienia, to jakaś niska siła grawitacji gdy auto lekko podskoczy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównania modelu jazdy do NFS kompletnie z pupy. Auta tracą przyczepność przy dużej prędkości. Bujają się te na wyższym zawieszeniu. Jest podsterowność w autach FWD i nadsterowność w RWD. Z driftem nie ma problemu. Warunki pogodowe mają wpływ na nawierzchnie. W gta4 każde auto zachowywało się jak ponton. Jedna rzecz, która jest moim zdaniem do poprawienia, to jakaś niska siła grawitacji gdy auto lekko podskoczy.

 

Jeżdżą jak przyklejone do ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co poprawią w tej V. W IV mi się fajnie jeździło samochodami, był też mod realistic driving i na nim już w ogóle było super. w V za to fajne jest to, że odpada od samochodu więcej części natomiast zachowanie podczas wypadków, wgniatanie się i fizyka jazdy była lepsza w IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co poprawią w tej V. W IV mi się fajnie jeździło samochodami, był też mod realistic driving i na nim już w ogóle było super. w V za to fajne jest to, że odpada od samochodu więcej części natomiast zachowanie podczas wypadków, wgniatanie się i fizyka jazdy była lepsza w IV.

Poprawią głównie aspekt wizualny. Popularny ostatnio filmik z porównaniem GTA V na PS3 i PS4 uświadomił mnie w słuszności wejścia na rynek nowej generacji. Odświeżona grafika wygląda spektakularnie, choć uważałem, że już na PS3 jest świetnie, a jednak Rockstar pokazał, że to nie szczyt ich możliwości w tym aspekcie. Jednak ważniejsze od odświeżonej, wymuskanej oprawy graficznej jest usprawniony aspekt życia w mieście. Na nowych konsolach(oraz PC) wygląda to nader realistycznie. Ulice tętnią życiem, na ulicach mnóstwo przechodniów, na szosach sznurki samochodów poruszających się żółwim tempem. To czego mi brakowało w GTA V na konsolach 7 generacji. To też spowodowało, że moja ocena gry nie była maksymalna. :)

 

Swoją drogą Rockstar to szczwane lisy. Pobili wszystkie możliwe rekordy na konsolach 7 generacji, kto teraz nie będzie chciał zagrać w ich grę na PC, PS4 czy XO, zwłaszcza, że w porównaniu do wersji z PS3 i Xbox360 wygląda na prawdę fenomenalnie? Coś czuję, że tym razem Rockstar może się wzbogacić równie dobrze jak 9 miesięcy temu, ale niech mają - zasługują na to, bo ich gry są naprawdę świetne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie do pełni szczęścia wersję na next geny (edycja: to już current-gen/ i PC)powinni wydać z jakimś fabularnym dodatkiem. Jeśli będzie poprawiona tylko grafa, z online nic się nie zmieni, to dla mnie jednak skok na kasę.

Edytowane przez grzegrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to na pewno nie jest skok na kasę, nie mam konsoli więc gram tylko na PC po premierze na pewno kupię GTA V. W obecnej chwili to chyba moja najbardziej wyczekiwana "premiera" tego roku.

Edytowane przez scratix
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co grali, jak jest z fabułą w GTA V? Fajna historia?

Mnie się podobała, ale jak to zwykle u Rockstar fabularnie jest przynajmniej OK. Mamy 3 bohaterów, wszystko nieźle się zazębia i nie czułem naciągania scenariusza. Po prostu solidna i wciągająca opowieść dla dorosłych, bez patosu :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to ja tluklem w V na ps3 codziennie przez 2tyg po ok 6-7h zanim ja skonczylem. Mowie o samej fabule.

 

Nie znam tez angielskiego plynnie, ale z tekstow i cut scenek sie niezle usmialem ;) 

 

Czekam jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie V jest moim zdaniem o niebo ciekawsza od IV. I do tego z taką grafiką. Zapowiada się naprawdę ciekawie. Szkoda że dopiero na jesień.

 

V jest dużo ciekawsza od GTA IV. W IV dopiero Episody były naprawdę fajne. Roman-wersja czasem mocno nudziła a jej klimat i fabuła były gorsze od V czy EFLC.

 

A bardzo dobrze, że wychodzi na jesień. Teraz i tak bym nie miał czasu grać :D

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie to bedzie  ;) jakos w ogole nie mysle o GTA V i mam sie dobrze  ;) Napewno zagram jak wyjdzie, wazne, ze w ogole wyjdzie na PC  ;)


 


Mimo wszystko wolal bym RDR  ;)


Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...