Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Troszke sie uspokoilem. Wymagania bardzo rozsadne.

 

Równie dobrze mogliby napisać Quad-SLi z GTX 980 jako minimum, bo do czasu premiery to zintegrowane GPU od Intela będą mocniejsze... 

 

 

Jak mnie wku**** takie zwodzenie za nos i przekładanie o kolejne miesiące...

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to i dobrze ze dopiero w marcu, bo taki tytuł zaraz przed sesja to nie jest nic dobrego.

 

Żebyś tylko nie zdążył uniwerka skończyć zanim wypuszczą i połatają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt - co innego pisać miesiąc przed datą a co innego walić w pręta na 2 tygodnie. Gimby i tak kupią, mądrzejsi gracze przyłożą pewnie po krytycznych patchach i cenie bez podatku na hype.

 

Gimby już nie kupią tylko ukadną, bo przecież premierę gierki przesunęli - koniec świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie pod tę grę kupiłem ps3 przed premierą i męczyłem się z padem, żeby dowiedzieć się 2 tygodnie przed OSTATECZNYM terminem, że to jednak nie był ostateczny termin... Czy oni nie moga zrozumieć, że nie każdy chce grać na konsoli?

 

Jedyny plus to dosyć niksie wymagania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gimby nie ukradną gry, bo ściąganie 60 GB z torrentów przy każdym ciągnącym to będzie dla nich katorga :D

Na torkach sa i wstawki po xxxGB i problemow z nimi nie ma (pewnie i po xTB tez sie jakies by znalazly). Osoby udostepniajace takie paczki korzystaja z shella albo nawet kilku = 0 problemow :P

 

Co do przesuniecia premiery to moze jakis dodatek planuja z premiera wersji pc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gimby już nie kupią tylko ukadną, bo przecież premierę gierki przesunęli - koniec świata.

 

Przecież tu chodzi o sam fakt, że przesuwają to już kolejny raz. Oczywiście, że Świat się nie zawali, jeśli gra wyjdzie 2 miesiące później, nie mniej jednak takie zachowanie Rockstar jest niepoważne i tyle w temacie.

 

 

imo 65 GB  :P 170 zł i jazda w GTA Online  :D kto robi pierwszy napad na bank? :D

 

 

149zł w X-Komie i 158pln w Agito z dostawą, ja uważam, że całkiem uczciwie, aczkolwiek 129zł byłoby adekwatne w moim odczuciu. 

 

Za to przesunięcie uważam, że powinni dać jakiś gadżet - cokolwiek, długopis/breloczek/żeton GTA5... 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leca w kulki. Pojawily sie plotki, a oni dalej twierdzili, ze wyjdzie zgodnie z planem 27 stycznia by dwa dni pozniej dowalic newsa z przesunieciem premiery. Nie wiem. Ja mam cicha nadzieje, ze jaja sobie robia i wyjdzie w styczniu tak niespodziewanie. 

 

Jak wyjdzie w marcu to trudno. I tak juz preordera oplacilem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tym sposobem R* raczej pozbawił się mojej kasy, w marcu wychodzi też CARS a ja nie będę w stanie w jeden miesiąc wydać 300zł na gry.

Napisałbym raczej że odstawisz tytuł póki CARS Ci się nie przeje. A później kupisz po niższej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://twojepc.pl/news32293/Rockstar-Games-przeprasza-za-opoznienie-premiery-GTA-V-i-daje-prezenty.html

 

Genialny marketing.

 

 

32293_1.jpg

Darmowe udostępnianie gier w ramach przeprosin staje się już pomału normą. Teraz taki chwyt wykorzysta twórca gry Grand Theft Auto V, firma Rockstar Games. W ten sposób chce przeprosić graczy za kolejne przesunięcie premiery PC-towego wydania. Tym razem planowana jest ona na dzień 24 marca tego roku. Bonusów mogą spodziewać się wyłącznie klienci, którzy złożą zamówienie na grę do dnia 1 lutego. W ramach tego będą mogli pobrać za darmo cyfrowe wydanie jednej z poniżej wymienionych gier. Oczywiście są to gry wydane przez Rockstar Games.

A oto ich lista:
- Max Payne 3
- L.A. Noire: The Complete Edition
- Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
- Grand Theft Auto 4
- Bully: Scholarship Edition
- Grand Theft Auto San Andreas
- Manhunt
- Max Payne 2: The Fall of Max Payne
- Grand Theft Auto: Vice City
- Midnight Club 2
- Grand Theft Auto 3

Ale to nie wszystkie niespodzianki od producenta GTA V. Udostępni on również wirtualne pieniądze w kwocie 1 miliona dolarów, które równo podzieli pomiędzy gry Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak sprawdziło się to, o czym mówiłem. Szkoda, że przeszedłem wszystkie poza LA Noire i jakoś mnie nie ciągnie, ale i tak liczy się sam gest. :) Teraz uważam, że postąpili fair. 

 

 

Zapłacić 60€ i dostać grę za 5€. Interes życia :wink2:

 

Zapłacisz 60E za grę i dostaniesz grę za 60E i grę za 5E w ramach przeprosin. Kolejny polaczek co wietrzy jeszcze najlepiej, chęć zarobku ? :lol:

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem, Ty jesteś tutaj moderatorem?

 

Potraktowali potencjalnych klientów jak bezmózgie bydło, a teraz niby w ramach przeprosin dają łaskawie jakiś staroć za 20 złotych.  Ale widzę, że niektórzy lubią złoty deszcz :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem, Ty jesteś tutaj moderatorem?

 

Jakim cudem zdołałeś się tu zarejestrować ? 

 

Potraktowali potencjalnych klientów jak bezmózgie bydło

Jak bezmózgie bydło to klientów traktuje Ubisoft i EA, przesuwając premiery, wydając grę zabugowaną i żądającą pełnej ceny za grę.

 

W przypadku R , póki co mówimy o 3 miesięcznym przesunięciu, ale jeszcze nie wiesz, czy gra będzie zabugowana, czy nie. Jeśli będzie - przyznam Ci rację, że traktują nas jak bydło.

 

Natomiast jeśli gra nie będzie zabugowana, to uważam, że nie traktują nas jak bydło. Oczywiście nie jest to do końca fair, ale uważam, że w tej beznadziejnej sytuacji przynajmniej próbują coś zrobić, żeby jakoś to zrekompensować. Natomiast Ty z marszu przeliczasz to na pieniądze, jak typowy polaczek. Pomijając to, że 60E to nie wiem skąd wytrzasnąłeś, ale jeśli tyle płacisz za grę, to sam się dajesz dymać, bo ja w XKomie zamówiłem za 149pln co daje nam niecałe 35E. Max Payne3 na skąpcu stoi za 18E , uprawiasz solidną demagogię i jeszcze oczekujesz poklasku. 

 

Rockstar chce żebyś zapłacił 35E za grę i jako bonus możesz dostać grę za 18E , czyli 50%, to ile Ty chcesz ? 100% ? 200% ? 300% ? Może tak jak Orgiusz napisał - Mustanga ? 

 

a teraz niby w ramach przeprosin dają łaskawie jakiś staroć za 20 złotych. 

 

:lol: To się ogarnij, że więcej gier to studio nie ma, dali właściwie wszystko najlepsze co mają... 

 

Niestety polski beton jest nie do przebicia, najchętniej za przesunięcie premiery jeszcze R powinno dopłacać do gry, aby może ją pogonić na allegro, co by piątaczka chociaż urwać :lol: Cebula nie zna granic ... 

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z takim pustostanem nie ma co dyskutować. O takich klientach marzą najwięksi wydawcy.

 

Gdybyś tylko umiał czytać, to wiedziałbyś, że również nie jestem zadowolony z przesunięcia premiery, aczkolwiek daję im plus za to, że chociaż próbują coś zrobić. Liczy się fakt, gest, ale co ty możesz wiedzieć o zasadach, skoro najważniejsze są dla ciebie pieniądze i to, ile sobie możesz "przyciąć". :lol:

 

Skoro już tu jesteś, chociaż pewnie nie za długo, patrząc po merytoryce twoich wypocin, co byś zaproponował ? Co byś zrobił na miejscu R ? Wydał nową grę w ramach przeprosin ? Obciął cenę o połowę ? Tylko błągam, nie mów, że wydał grę na czas, bo formalnie udowodnisz swój beton. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość z R* napisał, że premiera gry jest nieprzełożona. Po czym parę dni później okazuję się, że jest. A nie jest żadną tajemnicą, że o takich sprawach wie się już dużo wcześniej i nie ogłasza na 2 tyg. przed wydaniem . Dlatego zacząłbym od traktowania swoich klientów poważnie.

 

PS

 

A o mój staż tutaj się nie martw. Po inwektywach jakie sam napisałeś  będąc modem, to jestem spokojny,.

Edytowane przez bojakki
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...