Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

A czym różni się wersja steam od non-steam?

 

Dodatkową kasą w grze. Dla mnie to przede wszystkim wygoda. 9/10 wszystkich gier mam na Steam. Szybciej też ściągnę te xxGB niż zainstaluje z płyt, mój napęd płyty nie widział już chyba ponad rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, przynajmniej tak jest napisane w opisie.

http://www.empik.com/grand-theft-auto-v-pc-rockstar-games,p1098763479,multimedia-p


W sumie i tak będzie dodatkowy DRM w postaci social club także może faktycznie lepiej brać pewnego boxa no albo dopłacić 70zł do wersji ze steama, tylko czy to ma sens, bo różnica już konkretna.


+

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=91055

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w tym miesiącu nie będzie przesunięcia. Rockstar wysłało mi na maila przypomnienie o premierze gry. Pierwszy raz od 4 miesięcy. Bądźmy dobrej myśli ;)

 

Cóż Kot wymiata

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież 20 h temu R* potwierdziło premierę kwietniową! + nowe screeny!

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52408/screens-from-grand-theft-auto-v-for-pc#comments

 

 

Dodatkowo PC trailer w przyszłym tygodniu!

 

No i obczajcie ludzi na tym screenie. Uwielbiam R* za ten humor!

 

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/news/upload/7_gtavpc_03272015.jpg

 

Koleś z kawą i szalikiem w ręku wymiata. Fajnie będzie wjeżdżać w takie hipsterstwo 18 kołowcem :lol:

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź trailera? Serio?

 

Hype jest ogromny :D

 

Cytując wypowiedzi z reakcji na news o trailerze ludzi z forum o GTA:

 

 

"Great news, now lets get hyped untill we get heart attacks"

 

"http://roboarts.net/files/aenynwq_460sa.gif"

 

"Well it looks like I will be painting my walls white on Thursday."

 

"Imma lay my penis on the PC monitor once the trailer is out!"

 

 

 

No i countdown powstał:

 

http://www.timeanddate.com/countdown/generic?iso=20150402T16&p0=37&msg=GTA+V+PC+trailer&swk=1

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie z tym gta, planują jakiś zabójczy drm, czy piraci sobie poradzą bez problemu? Bo 180zł lekko przegięli, szczególnie jak ktoś chce sobie z cheatami pobiegać po mieście dla wypróbowania silnika, a jest kompletnie niezainteresowane przechodzeniem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie z tym gta, planują jakiś zabójczy drm, czy piraci sobie poradzą bez problemu? Bo 180zł lekko przegięli, szczególnie jak ktoś chce sobie z cheatami pobiegać po mieście dla wypróbowania silnika, a jest kompletnie niezainteresowane przechodzeniem gry.

 

GTA V na Xboxa 360 czy tam PS3 było na TNT parę dni przed premierą. 

 

169 zł to nie jest dużo. Zwłaszcza patrząc na to, że otrzymujemy 2 gry. GTA V i GTA Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie z tym gta, planują jakiś zabójczy drm, czy piraci sobie poradzą bez problemu? Bo 180zł lekko przegięli, szczególnie jak ktoś chce sobie z cheatami pobiegać po mieście dla wypróbowania silnika, a jest kompletnie niezainteresowane przechodzeniem gry.

 

Zamykasz samochód na noc? Bo chciałbym sobie tylko trochę pojeździć także w razie co nie zgłaszaj tego jako kradzieży ok? Stary chłop a takie głupie pytania zadaje. Obserwuj stronki tego typu to będziesz na bieżąco, o drm nic więcej nie wiadomo. Może warto poczekać do przeceny skoro za drogo? :[

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykasz samochód na noc? Bo chciałbym sobie tylko trochę pojeździć także w razie co nie zgłaszaj tego jako kradzieży ok? Stary chłop a takie głupie pytania zadaje. Obserwuj stronki tego typu to będziesz na bieżąco, o drm nic więcej nie wiadomo. Może warto poczekać do przeceny skoro za drogo? :[

 

Ja nikogo nie namawiam do piractwa, tylko zadałem pytanie czy coś ktoś wie na temat drm. I stwierdziłem że gra jest droga na tle innych produkcji pc, tyle.

Każdy ma swoje zasady, także jeżeli chcesz możesz nawet dotację zrobić Rockstar, bo tak cenisz ich produkt. 

Te porównania z samochodem, nie do końca trafione. Jakbyś mógł za darmo skopiować sobie mój samochód, bez mojej wiedzy, i żadnej straty dla mnie, nie miałbym nic przeciwko. Do tego nie byłbym skromnym obywatelem, tylko multimilionową korporacją.

Ja nie mam w zwyczaju kupować oprogramowania które chcę tylko przetestować np. przez kilka godzin i skasować. Jak spełnia moje oczekiwania to kupuję.

Edytowane przez aerial
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale bądźmy poważnymi ludźmi i szanujmy siebie i to forum. Jakbyś chciał znaleźć takie info to chyba logiczniej poszperać na zagranicznych serwisach itp. Zawsze można od kogoś pożyczyć konto żeby sobie spróbować itp. skoro nie masz zamiaru dłużej grać. Ja głównie liczę na multi, singla to wiadomo przejdzie się w ileś tam godzin i już.

 

Jak optymalizacja będzie gitara to i na premierze 180zł wydam

Jak będzie qpa, to poczekam na przeceny i mody

 

Póki co za różowo to nie wygląda - http://gtasite.net/news/2168/ign-juz-testowal-gta-v-na-pc-_-nie-oczekujcie-60fps.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa no tak. :D Mnie już rano wkręcili, rozbebeszyłem w pracy pół kompa tylko po to, żeby się zorientować, że dwa monitory są spięte razem ze sobą a nie osobno do kompa.  :wink2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcieli prima aprillis, mogli zrobić artykuł że na 960 ciągnie 60fps, procesor i7 z ht, wszystkie wątki równiutko gra wykorzystuje, optymalizacja marzenie. Do tego na highendowej karcie można spokojnie utrzymać 120fps :)

 

Ciekawe w którego "newsa" by więcej ludzi uwierzyło, w tego że jest słabo z optymalizacją, czy że jest cudownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie namawiam do piractwa, tylko zadałem pytanie czy coś ktoś wie na temat drm. I stwierdziłem że gra jest droga na tle innych produkcji pc, tyle.

Każdy ma swoje zasady, także jeżeli chcesz możesz nawet dotację zrobić Rockstar, bo tak cenisz ich produkt. 

Te porównania z samochodem, nie do końca trafione. Jakbyś mógł za darmo skopiować sobie mój samochód, bez mojej wiedzy, i żadnej straty dla mnie, nie miałbym nic przeciwko. Do tego nie byłbym skromnym obywatelem, tylko multimilionową korporacją.

Ja nie mam w zwyczaju kupować oprogramowania które chcę tylko przetestować np. przez kilka godzin i skasować. Jak spełnia moje oczekiwania to kupuję.

 

Droga to jest na PS4, w Media Markt dalej kosztuję 259 zł. Na PS3 dalej w cenie 199 zł. Co prawda 169 zł w MM jak na grę PC to dużo ale z drugiej strony GTA IV przeszedłem 2 razy, do tego spędziłem dużo czasu w multi. W GTA V masz baaaardzo rozbudowany tryb Online i znacznie więcej zadań/zabaw pobocznych. Jak chcesz tylko przetestować oprogramowanie to dzwoń do R*. Gry się kupuję żeby w nie grać a przy GTA V można spędzić bardzo wiele godzin. Taki BF Hardline kosztuję 149 zł w MM więc 20 zł więcej za znacznie lepszą gre to nie jest majątek.

 

GTA IV kupiłem 2 razy. Pudełkową wersję a później cały pack z DLC na Steama w promocji za jakieś grosze. Jak nie dadzą ciała z optymalizacją i dopieszczeniem tej gry na PC to GTA V też kupię 2 razy. 

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto każe kupować w MM? Na allegro masz nówki na PS4 za 160-170zł.

 

Bo jak coś porównuję to w jednym sklepie a nie na allegro. Na allegro to i GTA V na PC było za 139 zł. Na wakacje pewnie na allegro będzie można wyrwać GTA V PC i za mniej.

 

Poza tym jakoś nie widzę tych nówek za 160-170 zł. Widzę tylko tanio chodzą odsprzedaże drugiej aktywacji gry. Gdzie masz nową grę z pudełkiem za 160 zł? Za tyle to widzę tylko używki. 

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...