Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jakieś minusy widzisz? :>

Ja chcę grać day1, ogólnie kupuję bardzo mało gier, bo mało jest godnych mojej uwagi także bez względu już na wszystko "bede grau w gre" i nikt mnie nie powstrzyma, nie mam zamiaru już na nic czekać i czytać jakieś ruskie strony z testami wydajności. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuję gry w które chcę grać. oczywiście najpierw sprawdzam wersję ciasteczkową żeby się nie wkurzać że kasa poszła w błoto tj. np watchdogs - ostatnia gra którą kupiłem przed premierowo i nigdy więcej tak nic nie kupie. 

 

na GTA 5 czekam tak samo jak wy od kiedy została zapowiedziana na konsole. wszystkie poprzednie części mam w oryginale - kupione na promocjach i takich tam ale mam. teraz stojąc u progu możliwości pogrania w 5 nie mogę wydać 230zł na wersję digital gdy pewnie w sklepach będzie po 140zł. trudno jakoś te 7 płyt zmęczę ale mam nadzieje że będzie jak z resztą gier obecnie. wpiszę kod do gry i się ściągnie bez pierniczenia z płytami :P w empiku ostatnio np tak kupowałem FC4 w dniu premiery był za 120zł w promocji gdzie na necie nigdzie nie znalazłem takiej ceny. 

 

apropo SLI musi to działać ja chcę grać w max detalach w 1440p :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak chcesz za wszelką cenę mieć każdy suwaczek na max'a gdzie np. między cieniami ultra a high nie będzie dostrzegalnej różnicy to za taki pedantyzm trzeba srogo płacić. :> Ja też się kiedyś bawiłem w crossfire ale mi przeszło, wolę jedną, silną kartę bo przy dwóch miałem więcej frustracji niż pożytku.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się waham, czy poczekać na pierwsze wrażenia po premierze, no ale kurczę, kusi! :)

 

Widzę, że na steamie wychodzi sporo drożej, w sumie to czy jest jakiś plus zakupu na steamie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zaletą Steam jest, że mam gry w jednym miejscu, zawsze zaktualizowane + spore grono znajomych co w połączeniu z ciekawymi usługami dostępnymi na Steam sprawia, ze staram się tam mieć każdą grę.

 

Niestety bez Origin i Uplay obejść się nie da, a teraz mam jeszcze do tego dołożyć platformę Rockstara to  mnie trzęsie.

Dokładanie 100 zł mi się nie podoba, tym bardziej w ciemno.

 

Tymczasem popatrzmy jak aktualnie wypada GTA 4: Grand Theft Auto IV (2008) - ретро тест GPU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...