Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

SLI nie działa z GTA bo przecież nie ma profilu dla tej gry jeszcze.

 

32gb ramu i SLI z maxwelli to tylko problemy. Na forum geforca pełno było wpisów.

Nie ma oficialnego profilu. Kij go wie co dostaje dev przed premierą od producenta GPU. Jednego GPU. Bo ten drugi nadal rzeźbi w Omegach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pogubiłem z pre-order'ami i bonusami za nie. Bonus zależy od sklepu i czasu zakupu? Do 31 marca, $1mln+300k bonus (info w większości sklepów), do 14 kwietnia  $1mln + 150k bonus (rockstar warehouse) lub  $1mln (fabryka kluczy). Czy tylko od czasu? Tzn, gdziekolwiek bym kupił teraz (legalne źródła) to dostanę $1mln bez benusów 150K itp. ?

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie od czasu ale rockstar warehouse ma swój dodatkowy bonus ;)

 

Nieźle! 5 dni do premiery a gra się wyprzedała w Empiku i w jakimś jeszcze sklepie :D

 

Co do wymagań:

http://www.pcgamesn.com/grand-theft-auto-v/hands-on-with-gta-v-on-pc-the-ultimate-port

 

 

 

 Machines at minimum spec are expected to handle GTA V at 800x600 and 20 to 30 frames-per-second - while recommended spec systems should manage 1080p and meet 60fps on medium settings.

Taking advantage of the 4K support will be a different matter: you’ll need an AMD HD 7870 or NVidia GTX 760 with 2GB of VRAM, at least, to reach 30fps - and a high-end SLI or Crossfire setup to top 60fps.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar potwierdziło! Kupując grę w pudełku możemy użyć klucza na stronie Social Clubu, ściągnąć grę i ją aktywować! Więc jak mamy szybki internet to nie musimy w ogóle bawić się w żonglowanie płytami! Nie potrzebujemy też umieszczać płyty DVD do grania w napędzie.

 

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/205359647-Support-For-Digital-Download-Copies-Using-Rockstar-Activation-Codes-from-Physical-DVD-Versions-of-GTAV-PC?flash_digest=7567af179d7c84e4d98db90ae0b5b5449ee15d46

Edytowane przez Kilokush
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar potwierdziło! Kupując grę w pudełku możemy użyć klucza na stronie Social Clubu, ściągnąć grę i ją aktywować! Więc jak mamy szybki internet to nie musimy w ogóle bawić się w żonglowanie płytami! Nie potrzebujemy też umieszczać płyty DVD do grania w napędzie. (...)

 

Ok tylko puki co to co chwile rozłącza z serwerami pobierania i leci ~50-600 kb/s. Licznik pokazuje 3 do 12 dni ściągania hehe

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko puki co to co chwile rozłącza z serwerami pobierania i leci ~50-600 kb/s. Licznik pokazuje 3 do 12 dni ściągania hehe

Dokładnie! Normalnie wszystko pobieram 3-6mb/s a tu średnio 500kb/s. Czasem jak ponowie pobieranie to leci, ale tylko na chwile do tych 2-3mb/s a potem za minute/dwie wraca do tych marnych 500kb/s...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to bardziej jest na przyszlosc, jak uszkodzisz plytke itp. Raczej ludzie maja swiadomosc, ze w dniu premiery czy nawet przed nie pobiora gry z maksymalnymi transferami bo kazdy sie na to rzucil. Tak mi sie wydaje,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko aktualnie z tymi prędkościami to nie pobierzemy gry przed premierą ha!

 

ja nie mogę zmieć hasła w swoim profilu. muszą coś chyba aktualizować na serwerach. 

 

Dalej jest problem ze zmiana hasła przez ustawienia konta. Rozwiązaniem jest wykonać reset hasła przez maila, opcja "zapomniałem" hasła.

Edytowane przez kapi89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko aktualnie z tymi prędkościami to nie pobierzemy gry przed premierą ha!

 

 

Dalej jest problem ze zmiana hasła przez ustawienia konta. Rozwiązaniem jest wykonać reset hasła przez maila, opcja "zapomniałem" hasła.

dzieki, też na to wpadłem dwa dni temu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli obecnie lepiej było by mieć płyty w ręce :P

Ja nawet miałem zamówionego preordera w x-komie, tylko oczywiście stwierdziłem, że 7 płytek mi się nie chce instalować, a tu męcz się teraz z tymi serwerami rockstara...Teraz sobie pluję w brodę, że anulowałem tego preordera i kupiłem w wersji cyfrowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet miałem zamówionego preordera w x-komie, tylko oczywiście stwierdziłem, że 7 płytek mi się nie chce instalować, a tu męcz się teraz z tymi serwerami rockstara...Teraz sobie pluję w brodę, że anulowałem tego preordera i kupiłem w wersji cyfrowej ;)

 

Z tego co ktoś pisał na PClolu to w Xkomie nie wiedzą czy gra dotrze do ludzi 14 czy 15 kwietnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety gra bedzie odblokowana dopiero o 10ej naszego czasu :( Akurat bede zaczynal robote :| Nici z zarwanej nocki.

 

http://www.nfohump.com/forum/viewtopic.php?t=62699&postdays=0&postorder=asc&start=13770

 

Szukałem tego forum od dawna :D Kiedyś miało inną nazwę i nie mogłem znaleźć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...