Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas od ok. 2h mam okrągłe 0 bajtów / s.... Nie wiem już co mam robić, może to ja w czymś zawiniłem, że nic nie pobiera? Poradzicie coś ?

 

Na innych forach pisali żeby zmienić lokalizację z Polski na coś innego. Najlepiej USA albo jakieś republiki bananowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach pisali żeby zmienić lokalizację z Polski na coś innego. Najlepiej USA albo jakieś republiki bananowe. 

Tylko jak ją zmienić? Bo szczerze mówiąc, to też nad tym myślałem, tylko właśnie nie wiem jak zmienić lokacje na tym launcherze od rockstara. ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne... piraci grają a reszta czeka aż się dopcha do serwera... skąd ja to znam? hmmm assasins creed, watch dogs, można by wymieniać i wymieniać... 

 

 

 

 

Jacy piraci grają? Gra nie została jeszcze złamana. Na PS3 i Xbox 360 grano już tydzień przed premierą. A patrząc po tym, że wiele sklepów wyprzedało grę już 2 dni temu ( Empik, Media Expert i parę innych) to zainteresowanie jest naprawdę spore i nic dziwnego, że serwery mogą w pierwszym dniu mieć kłopot. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne... piraci grają a reszta czeka aż się dopcha do serwera... skąd ja to znam? hmmm assasins creed, watch dogs, można by wymieniać i wymieniać...

Od razu ostrzegam - żadnym wielkim piratem nie jestem, proszę nie dawać banów ;)

 

Otóż pokręciłem się trochę "w temacie" i mam parę informacji. Aktualnie nie da rady nic tworzyć, gdyż wszystkie pliki gry z preloadu są zaszyfrowane w archiwach. Nie ma też kilku ważnych "bibliotek", potrzebnych do uruchomienia gry. Podobno nawet w wersji płytowej tych newralgicznych plików nie znajdziemy. Pierwszego dnia te pliki mają być pobrane przez launcher, waga ich nie przekracza 100 MB. Dlatego wszyscy "łamacze" będą mogli zacząć pracę w dniu premiery, gdy pliki wersji cyfrowej zostaną odszyfrowane, a aktualizacja zostanie pobrana. Dlatego też pobieranie obecnej wersji z torrentów mija się z celem, gdyż crack może wymagać całkowicie innych plików, tych rozszyfrowanych. A rozszyfrowanie danych już pobranych w sposób nielegalny może być niewykonalne. Chodzą też słuchy, że gra ma zabezpieczenie podobne do tego od firmy Denuvo. Nie jest to co prawda informacja potwierdzona, ale jeśli miało by tak być, piraci długo by czekali na cracka.

 

Dlatego wątpię, gdyby komukolwiek udało się uruchomić grę przed premierą. Piraci pierwszego dnia na pewno nie zagrają.

Edytowane przez Zielony Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się bryndzlujecie tą grą.

Sensacja większa niż objawienie zbawiciela. Wydać 170zł na grę i potem stać w kolejkach, trzymać kciuki żeby dostarczyli albo denerwować się nędzną prędkościa ściągania tylko po to żeby pograć dzień czy nawet tydzień przed innymi? Dziękuję, poczekam. ;-)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumieliście mnie albo ja nie rozumiem co ten koleś z rockstar napisał. chodzi mi oto że w dniu premiery serwery będą tak oblegane że cudem będzie uruchomić grę i pytanie brzmi czy gra będzie jedynie online czy będzie posiadała tryb offline. a jak wiadomo gra z crackiem działać będzie ale czy crack będzie to się jeszcze okaże. nie chcę pirata ale jeżeli będzie i będzie działać a oryginał nie to wybór pozostaje jeden. zresztą najpierw i tak chciałbym przejść normalną grę zanim rzucę się na online. 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się bryndzlujecie tą grą.

Sensacja większa niż objawienie zbawiciela. Wydać 170zł na grę i potem stać w kolejkach, trzymać kciuki żeby dostarczyli albo denerwować się nędzną prędkościa ściągania tylko po to żeby pograć dzień czy nawet tydzień przed innymi? Dziękuję, poczekam. ;-)

 

Nikt nie pogra dzień czy tydzień wcześniej. Wszyscy będą mogli aktywować grę dopiero we wtorek w okolicach 9 rano naszego czasu.

 

nie zrozumieliście mnie albo ja nie rozumiem co ten koleś z rockstar napisał. chodzi mi oto że w dniu premiery serwery będą tak oblegane że cudem będzie uruchomić grę i pytanie brzmi czy gra będzie jedynie online czy będzie posiadała tryb offline. a jak wiadomo gra z crackiem działać będzie ale czy crack będzie to się jeszcze okaże. nie chcę pirata ale jeżeli będzie i będzie działać a oryginał nie to wybór pozostaje jeden. zresztą najpierw i tak chciałbym przejść normalną grę zanim rzucę się na online. 

 

W singla powinieneś pograć. Panika dotyczy online bo ten tryb na konsolach ruszył jakoś miesiąc po premierze gry dopiero i jak się ludzie rzucili do grania w multi to serwery padły. Może R* nauczyło się na błędach i nie będzie tak źle - kto wie. Kupując grę w pudełku zawsze możesz możesz wgrać grę z płyt nawet jak serwery padną. Kupując grę jako kod możesz wgrać ją już teraz i czekać tylko na aktywację w dniu premiery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

R* nauczyło się na błędach i nie będzie tak źle - kto wie

Przecież nikt nie poniesie kosztów utrzymania dodatkowych serwerów i wszystkich kosztów z nimi związanych, przez okres "premierowy". Blizzard sobie odpuścił i tylko powstały mimy internetowe error 37.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na 970 utrzyma się stałe 60fps na ultra w 1080p. Ja problemy z serwerami przeżyje bo i tak najpierw chce przejść singla.

 

Taki hype, że mam ochotę zamówić 970 ale chyba poczekam do premiery.

 

Najlepsze odliczanie do premiery - jakby ktoś chciał wiedzieć kiedy dokładnie będzie można aktywować grę

 

http://playmods-gtav.blogspot.com/

 

Nvidia dodała dziś na swojej stronie o GTA V obsługę SLI

 

http://www.geforce.com/games-applications/pc-games/grand-theft-auto-v

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam! Jeżeli jeszcze ktoś miał takie same problemy z pobieraniem GTA (czyt. pobieranie szło jak krew z nosa ok.10kb/s), to należy zastopować pobieranie(i zamknąć launchera), potem usunąć plik .part

Czynność należy powtarzać jak znowu zacznie mulić ;). Mi tak podskoczyło do ok 4mb/s :D

Wyczytałem to tutaj:

http://gta-five.pl/watek-gta-v-preload-nie-sciaga-sie?page=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej osób szykuje się na start?:) Ciekawe jaka będzie sytuacja z serwerami, bo o ile dobrze pamiętam przy starcie GTA Online na ps3/x360 to były spore problemy. Mogłem olać ten 14 kwietnia i wziąć wolne 15/16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O KURKA!

 

Właśnie zadzwoniło do mnie Euro RTV AGD w sprawie GTA V by poinformować mnie, że niestety ale nie mogą zrealizować mojego preordera ( składanego tydzień temu już!). Gra mogłaby dotrzeć dopiero 15 kwietnia do sklepu. Facet mi powiedział, że zapotrzebowanie jest ogromne i nie wszystkie markety dostaną 14 kwietnia grę! 

 

:zonk:

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://bit.ly/XJWNoJ

 

Żeby nie robić offtopu: Nigdzie nie mogę znaleźć info o zmienionym systemie zniszczeń pojazdów, ktoś, gdzieś, coś?

 

 

Był kiedyś taki news pamiętam. Pisali, że w PC będą lepsze zniszczenia pojazdów.

 

EDIT: jest na oficjalnej stronie w zakładce PC>Overview

 

http://www.rockstargames.com/V/it/info/pc

 

 

 

 

Ja na grę czekam w całodobowym Tesco :D

 

coOAv.jpg

 

Dobra cena. Gazetka do sprawdzenia tutaj:

http://www.tesco.pl/promocje/gazetki/

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...