Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, ze obu. No chyba, ze wersja ze steam bedzie aktywowana w innych godzinach. Ale watpie.

 

Czyli łącząc się VPN-em z Nową Zelandią da się pograć 10h wcześniej według tego co jest napisane w tym artykule, czyli będzie to na nasz czas godzina 15:00. dobrze piszę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łudźcie się że sobie dziś pogracie, hype jest większy jak na Diablo już nawet support RGSC przypomina że mogą być problemy z zalogowaniem się przez pierwsze dni.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 
 

http://allegro.pl/gta-v-grand-theft-auto-5-pl-pc-bonus-automat-24-7-i5264097686.html

Ktoś brał stąd, czy nie robić jaj dla 2/3 dych i kupić pudełko?

 

 

ja już tym automatom nie ufam. korzystają z kradzionych kart kredytowych i innego oszustwa. lepiej zapłacić raz więcej ale mieć spokój że ci gry nie zbanują. 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie Agito chyba wyj.... na grę. Mianowicie złożyłem zamówienie 14 stycznia na preorder a niedawno była aktualizacja systemu i moje zamówienie z historii... znikło. Teoretycznie powinni wysłać dzisiaj, żadnej informacji nie dostałem... Jeśli nic nie dojdzie, będzie burza, bo po kim jak po kim, ale po Agito się tego bym nie spodziewał (zostawiłem im ponad 30k plnów na zamówienia osobiste, bo tak im ufałem). Mój mail do nich też został nawet nie tknięty przez piątek i poniedziałek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie Agito chyba wyj.... na grę. Mianowicie złożyłem zamówienie 14 stycznia na preorder a niedawno była aktualizacja systemu i moje zamówienie z historii... znikło. Teoretycznie powinni wysłać dzisiaj, żadnej informacji nie dostałem... Jeśli nic nie dojdzie, będzie burza, bo po kim jak po kim, ale po Agito się tego bym nie spodziewał (zostawiłem im ponad 30k plnów na zamówienia osobiste, bo tak im ufałem). Mój mail do nich też został nawet nie tknięty przez piątek i poniedziałek. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zadzwoń do nich?

To jest bardzo dobry pomysł i wiesz, nawet to zrobiłem, ale kończąc pracę o 17:00 pocałowałem jedynie automatyczną sekretarkę. ;) 

 

Zresztą wcale nie jestem tak napalony, bo i tak w tym tygodniu jej nawet nie uruchomię, więc to co kolikurzu pokazał, nie jest zbyt adekwatne, ale po prostu lubię grać fair play i tego samego oczekuję, zwłaszcza od miejsc, którym ufam. Np. nie byłbym taki wkurzony, jakby się okazało, że automat z allegro za 10zł nie działa - bo to wątpliwe źródło zaufania. ;)

 

W piątek nie chciałem dzwonić, bo miałem nadzieję, że odpowiedzą na maila - weekend idzie, trudny czas, więc grzecznie poczekałem, no a dziś, cóż. Natomiast jutro będzie po ptakach, oczywiście, że zadzwonię dla samego faktu, ale Empików mi pod dostatkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...