Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, moja kopia jest już do odebrania w EMPIKU ale mam obawy, że płynnie to ja na mojej grafice nie pogram, ma ktoś podobną konfiguracje (560 GTX)? Czy od razu zamówić 970?  :lol:

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wahałem się i żałuję :P Poznań - ktoś, coś, gdzie się jakieś kopie uchowały?

 

Obczaj Tesco 24h na Serbskiej i Komputroniki. Do nich gra miała dotrzeć dopiero dziś rano.

 

 

Serwery już kompletnie sobie nie radzą. O ile w nocy jakoś ściągało to teraz 20 KB/s i co chwile rozłącza.

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204772198-How-to-Fix-Problems-Installing-or-Playing-GTAV-PC-On-Windows-User-Accounts-Containing-Certain-Characters

 

Ale wtopa. Jak ktoś ma w nazwie konta MS polski znak to  musi kombinować albo czekać na fixa.

Dobrze, że oszczędziłem sobie nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest dział z ogłoszeniami "sprzedam/kupię" ale mam do sprzedania oryginalny  nieużywany key z pudełkowej wersji GTA V, śmieszna sprawa bo kupiłem wcześniej na steam, a żona chcąc zrobić mi niespodziankę kupiła mi na muve.pl pudełkową wersję gry, i teraz mam 2 :/ pudełko i płyty raczej zatrzymam więc do sprzedania sam klucz. Cena 150 zł. Jak coś to PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rly?

 

2:15 i jeszcze to teraz...

"Matko Bosko"...

 

VVn2.jpg

Panowie mam rozwiązanie jak by ktoś szukał:

 

no need to Uninstall the GTA V client.. waste of time..

1) pause Social Club, and close it.

2) go to game folder and delete '.part file

3) Star Social Club again, and start dl

now i have full dl speed 3-7 gb data..

4) Repeat 1-2-3

much easier :)

Teraz idzie cały czas 4 - 3 Mb...

Wcześniej 40 kb :(

 

Ścieżka pliku .part

"\\GTA\update\x64\dlcpacks\mpheist"

Edytowane przez maly86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie kupię tylko wersję cyfrową - tylko klucz - powiedzmy z Empiku to skąd mogę pobrać grę?

 

 

Od wróżbity Macieja.

 

Radier miły i pomocny jak zawsze hehehehe :P

 

na tej stronie aktywujesz i ściągasz dalej https://pl.socialclub.rockstargames.com/activate

 

i jeszcze taki link

 

How to fix some of those GTA V PC Errors

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem, ja wchodzę do GTA to nie mam nawet trybu online, w ogóle nie mam takiej ikonki. Poza tym jak wchodzę w tryb fabularny, to w czasie ładowania, pokazuje się błąd, że GTA przestało działać i zostałem wylogowany z social club, bo konto zostało użyte gdzie indziej...Nie wiem co mam już robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jest problem, sterowniki najnowsze

Masz coś, tym że GTA przestało działać i wylogowuje cię z social club z napisem, że twoje konto zostało użyte gdzie indziej? Jak tak, to ja też to mam i nie wiem co z tym zrobić ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz coś, tym że GTA przestało działać i wylogowuje cię z social club z napisem, że twoje konto zostało użyte gdzie indziej? Jak tak, to ja też to mam i nie wiem co z tym zrobić ....

nie loguje się normalnie i potem takie coś wyskakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie loguje się normalnie i potem takie coś wyskakuje

Co rozumiesz, pod tym że nie loguje się normalnie?

Mam normalnie zapisane hasło i tyle, chyba że chodzi o to że używałem tego konta do gry w GTA V na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...