Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko, czy jest możliwość pobrania zawartości np 1 dysku ? Mam najprawdopodobniej uszkodzony dysk nr 3 (dokładnie chodzi o pobranie data.cab4.) a nie chce pobierać 65 GB -.-

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie działa tak świetnie, przy 8 GB RAM muszę ustawić duży pagefile żeby gra co chwile nie wywalała się z powodu ramu. Jednak tak z 12 GB jest wskazane do wszystkiego max w 1080p. Dodatkowo są dosyć częste dropy tak o ~5 fps co jednak jest mocno odczuwalne. Wiec 60 fps nie jest cały czas.

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde, napisałem do rockstara, może coś odpiszą. A i przy okazji zobaczyłem, że nie tylko ja jedyny mam ten błąd...

No nic pozostaje mi tylko czekać, bo ściągać od nowa GTA to tylko w ostateczności ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@thepatryk, a czy usunąłeś ten plik .part jak ktoś wcześniej pisał? Kolega usunął i miał to samo. Wrzucił plik z powrotem i dociąga mu jeszcze 3gb.

Tak w ogóle, to jakby ktoś ogarnął, że zawartość folderu mpheist jest do pobrania z innego źródła, to niech da znać, bo pobieranie od rockstara to masarka. Co chwila utrata połączenia i ponawianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś z wersja Plytkowa wolno ściąga path 5 GB to można pobrać z torentow same update dlc 6.63 GB( bez audio itp) skopiować do katalogu z dlc i usunąć plik part jeśli jakiś jest. U mnie od razu zaczęło pobierać po tym te ostatnie 350 mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzecie z podpisu @ 1080p / wszystko na High AAx2 trzyma 60fps, optymalizacja wydaje sie w porzadku. :)

 

Swoja droga preloady z "nieoficjalnych zrodel" tez daly rade, wystarczylo wklepac klucz i odrazu odpalila sie gra nic nie dociagalo z serwerow RGSC.

Z kolei kumple ktorzy sciagaja 5gb patcha z launchera po instalacji DVD do tej pory nie skonczyli. :biggrin:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@thepatryk, a czy usunąłeś ten plik .part jak ktoś wcześniej pisał? Kolega usunął i miał to samo. Wrzucił plik z powrotem i dociąga mu jeszcze 3gb.

 

Tak w ogóle, to jakby ktoś ogarnął, że zawartość folderu mpheist jest do pobrania z innego źródła, to niech da znać, bo pobieranie od rockstara to masarka. Co chwila utrata połączenia i ponawianie.

usuwaj part (w katalogu grze) i na nowo odpalaj menadzer pobierania i wtedy leci max łacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pawelekmal

 

Tak miałem pecha i to wielkiego, na 3 napędach testowałem tą płytę, próbowałem skopiować ciągle błąd CRC wyskakiwał z jedyną dostępną opcją "OK" nie było ignoruj ;/

Na szczęście ziomek również zakupił sobie kopie GTA wystarczyło pożyczyć od niego i już gierka zainstalowana jest, teraz tylko pobrać aktualizację :)

 

 

Coś się dzieje z RGSC ? Wpisuję swoje pasy i ciągle wczytuje dane profilu -.-

 

up up up

 

Odpalam launchera i wprowadzam pasy, konto od 10 minut się wczytuje, ktoś ma jakiś pomysł ? ;/

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że jak mu sie gra sypała to również miał komunikat ze jego konto social club jest już używane (ktoś miał taki problem wyżej).

Tak, dokładnie mam ten sam błąd...

 

@Edit

A już myślałem, że to podziała.....

Może ma ktoś z was ten plik .part to jeszcze raz go włożę do pliku z grą i może jeszcze się coś pobierze ;D

Edytowane przez ThePatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę nic nie kombinować. Nie po to kupowałem oryginał, żeby teraz jakieś pliki usuwać, ściągać coś z torrentów. Jak dla mnie zostaje klikanie cały wieczór i liczenie że po północy serwery się trochę ochłodzą.

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem info gdzie koleś napisał, że usuwanie .part powoduje błędy bibliotek (plik tylko pozornie wygląda na cały ale jest pocięty przez zatrzymywanie i wznawianie z usuwaniem .part).

Ja też usunąłem przy pobieraniu. Mam błąd GTA V PC ERR_GEN_ZLIB_2. Aktualnie robię weryfikację hash'y. Niezgadza się tylko ten który usunąłem przy pobieraniu (mam go w koszu) ;)

Jak to mówią, chytry dwa razy traci. Pozdrowienia dla pomysłodawcy.

pzd

Edytowane przez jurek911
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem info gdzie koleś napisał, że usuwanie .part powoduje błędy bibliotek (plik tylko pozornie wygląda na cały ale jest pocięty przez zatrzymywanie i wznawianie z usuwaniem .part).

Ja też usunąłem przy pobieraniu. Mam błąd GTA V PC ERR_GEN_ZLIB_2. Aktualnie robię weryfikację hash'y. Niezgadza się tylko ten który usunąłem przy pobieraniu (mam go w koszu) ;)

Jak to mówią, chytry dwa razy traci. Pozdrowienia dla pomysłodawcy.

pzd

jak robisz tą weryfikację ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patryk   http://imgur.com/a/bd9xS

Trzeba czekać ok 10min (wygląda jakby się zawiesił ale działa).

albo prościej/szybciej, zobacz w koszu tak jak ja co usunąłeś, skasuj to z folderu i ściągnij jeszcze raz.

 

Co ciekawe, u mnie znalazło dwa pliki (+ launcher, ale temu podobno zawsze się nie zgadza hash w tym programie) w sumie 4GB usunąłem i launcher zaczął pobierać 51/55GB ...

...ciekawe dlaczego już nie 60GB.

 

 

Niektórym też pomaga odinstalowanie MSIAfterburner (zrobiłem w międzyczasie, chcę już grać :D )

 

pzd

 

a jeszcze co do wznawiania i usuwania, koleś napisał, że na początku pliku prędkość jest tylko wolna, po chwili (ciekawe jak długiej) powinno iść szybciej. U mnie wcześniej nawet po 30min szło wolno, ale już dzisiaj tylko przez 5min po czym max łącza.

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po odpaleniu z pobranego preloada wywala blad, ze usluga aktualizacyjna rockstar jest niedostepna (code 8) :) Wlasnie instaluje z plyt :(

 

Ktos cos ?

u mnie też się to pojawiło ale dałem ponów i gra się uruchomiła. 

 

Mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Na początku jeszcze leciało około 4MB/s, później momentami do 200KB, a teraz 20KB i coraz rzadziej w ogóle wskakuje transfer. Coraz więcej wiary instaluje.

ja klikałem przerwij -  wznów i odzyskiwało transfer. ale 4mb/s to słabiutko ci leci... mi waliło 14mb/s :P

 

 

musiałem skręcić trochę ustawienia bo z wszystkim na maxa oprócz MSAA zaczęło mi spadać z 60 klatek tak do 50 w terenie poza miastem jak zwiedzałem tame i podczas jazdy samochodem po drodze szutrowej dużo latało "dymu", i taki tam offroad na przełaj po gęstej trawie przerobionym na "terenówkę" garbusem . wziąłem ustawienia z GF Experience:

 

gta5ustawienia.jpg

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patryk   http://imgur.com/a/bd9xS

Trzeba czekać ok 10min (wygląda jakby się zawiesił ale działa).

albo prościej/szybciej, zobacz w koszu tak jak ja co usunąłeś, skasuj to z folderu i ściągnij jeszcze raz.

 

Co ciekawe, u mnie znalazło dwa pliki (+ launcher, ale temu podobno zawsze się nie zgadza hash w tym programie) w sumie 4GB usunąłem i launcher zaczął pobierać 51/55GB ...

...ciekawe dlaczego już nie 60GB.

 

 

Niektórym też pomaga odinstalowanie MSIAfterburner (zrobiłem w międzyczasie, chcę już grać :D )

 

pzd

 

a jeszcze co do wznawiania i usuwania, koleś napisał, że na początku pliku prędkość jest tylko wolna, po chwili (ciekawe jak długiej) powinno iść szybciej. U mnie wcześniej nawet po 30min szło wolno, ale już dzisiaj tylko przez 5min po czym max łącza.

Po Niemiecku wyskoczył mi napis, że wszytkie pliki są OK .... Nie wiem co robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde, napisałem do rockstara, może coś odpiszą. A i przy okazji zobaczyłem, że nie tylko ja jedyny mam ten błąd...

No nic pozostaje mi tylko czekać, bo ściągać od nowa GTA to tylko w ostateczności ;D

Przez 5 godzin próbowałem to ogarnąć.

 

Podmieniłem katalog z patchami ze wstawki "wujka sama" i wszystko działa.

Jak by co to pisz do mnie na priv, postaram się pomóc.

Dla ludzi, którzy mają problem z fullscreenem.

Mi co każde ponowne uruchomienie gra odpalała się w oknie.

Należy wyłączyć autostart TeamViewer'a (o ile się go ma),

Następnie wybrać w opcjach - aby odpalało się w full screene, ratio - auto / odświeżanie 59 Hz. I lala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...