Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie też się to pojawiło ale dałem ponów i gra się uruchomiła. 

 

ja klikałem przerwij -  wznów i odzyskiwało transfer. ale 4mb/s to słabiutko ci leci... mi waliło 14mb/s :P

 

 

musiałem skręcić trochę ustawienia bo z wszystkim na maxa oprócz MSAA zaczęło mi spadać z 60 klatek tak do 50 w terenie poza miastem jak zwiedzałem tame i podczas jazdy samochodem po drodze szutrowej dużo latało "dymu", i taki tam offroad na przełaj po gęstej trawie przerobionym na "terenówkę" garbusem . wziąłem ustawienia z GF Experience:

 

gta5ustawienia.jpg

 

 

Ja klikalem kilkukrotnie "Ponów", ale nie pomoglo wiec zaczalem instalowac z plyt. Jak mi sie skonczy instalowac to jeszcze srawdze preloada bo pobierac 5gb u mnie to masakra. Mam limit 25gb / msc :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 5 godzin próbowałem to ogarnąć.

 

Podmieniłem katalog z patchami ze wstawki "wujka sama" i wszystko działa.

Jak by co to pisz do mnie na priv, postaram się pomóc.

Dla ludzi, którzy mają problem z fullscreenem.

Mi co każde ponowne uruchomienie gra odpalała się w oknie.

Należy wyłączyć autostart TeamViewer'a (o ile się go ma),

Następnie wybrać w opcjach - aby odpalało się w full screene, ratio - auto / odświeżanie 59 Hz. I lala

Dzięki, to jak byś miał czas i chęci to zobacz priva, może mi się jakoś w końcu uruchomić gta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14836.jpg

Wymagania sprzętowe GTA V długo pozostawały wielką niewiadomą, jednak wszyscy zainteresowani chyba przeczuwali, że modernizacja słabszych komputerów może okazać się konieczna. Pytanie brzmi - jaki procesor i karta graficzna będą potrzebne do płynnej zabawy w przyzwoitych ustawieniach? Produkcje z otwartym światem są zazwyczaj bardzo zasobożerne, wystarczy spojrzeć na Watch Dogs, Assassin's Creed: Unity albo Dragon Age: Inkwizycja, zaś Grand Theft Auto V również jest rasowym sandboxem. Będziemy zatem świadkami globalnej stypy czy programiści zgodnie z obietnicami dopieścili optymalizację? Tego dowiecie się analizując zawartość niniejszej publikacji, gdzie przygotowaliśmy mnóstwo wykresów. Ponieważ GTA V może stanowić dla wielu graczy inspirację do wymiany podzespołów, dobrze wiedzieć jaki procesor i karta graficzna będą optymalnym wyborem.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem z płyt. Po odpaleniu i zalogowaniu w Social Club, juz od 50 minut wczytuje mi się. Zmieniają się tylko obrazki w tle. Komp z siga z win7. Wiecie może ocb? Ale porażka...

 

gta5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14836.jpg

 

 

Dlaczego nie ma kart w SLI i CF ?

 

Ja zainstalowałem z płyt. Po odpaleniu i zalogowaniu w Social Club, juz od 50 minut wczytuje mi się. Zmieniają się tylko obrazki w tle. Komp z siga z win7. Wiecie może ocb? Ale porażka...

 

gta5.jpg

Zrób restart kompa

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaodrze, nie wiem jakim fartem uzyskiwałeś takie transfery przy pobieraniu tego patcha. U mnie szczyt wszystkiego to aktualnie 350kB/s raz na rok, przez kilka sekund. Norma to kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt kB/s, 50 raczej nie przekracza. 680MB pobrane od 5h. Katastrofa.

 

O której godzinie pobierałeś ?

 

Jakiego rzędu są to prędkości u innych ?

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2nhne51.png

 

Null. Koniec. Przez dłuższą chwilę leciało 450kB/s i serwery zrobiły bum. Ale teraz przynajmniej nie przerywa co chwilę :D:D

 

UPDATE Ruszyły i to chyba z nową mocą. Stałe ~400KB i na razie nic nie przerywa. Coś chyba robili.

UPDATE 2: Nope. Pośpieszyłem się.

 

Ok. Nie komentuję dalej tego, bo robię śmietnik. Co chwile inna niespodzianka. Nie ściągnie się dziś to może jutro.

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patryk   http://imgur.com/a/bd9xS

Trzeba czekać ok 10min (wygląda jakby się zawiesił ale działa).

albo prościej/szybciej, zobacz w koszu tak jak ja co usunąłeś, skasuj to z folderu i ściągnij jeszcze raz.

 

Co ciekawe, u mnie znalazło dwa pliki (+ launcher, ale temu podobno zawsze się nie zgadza hash w tym programie) w sumie 4GB usunąłem i launcher zaczął pobierać 51/55GB ...

...ciekawe dlaczego już nie 60GB.

 

 

Niektórym też pomaga odinstalowanie MSIAfterburner (zrobiłem w międzyczasie, chcę już grać :D )

 

pzd

 

a jeszcze co do wznawiania i usuwania, koleś napisał, że na początku pliku prędkość jest tylko wolna, po chwili (ciekawe jak długiej) powinno iść szybciej. U mnie wcześniej nawet po 30min szło wolno, ale już dzisiaj tylko przez 5min po czym max łącza.

Dobra, sprawdziłem te pliki i mam pare "tych złych". Tylko teraz jak je zidentyfikować, bo ta ścieżka, gdzie one są nie jest do końca pokazana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaodrze, nie wiem jakim fartem uzyskiwałeś takie transfery przy pobieraniu tego patcha. U mnie szczyt wszystkiego to aktualnie 350kB/s raz na rok, przez kilka sekund. Norma to kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt kB/s, 50 raczej nie przekracza. 680MB pobrane od 5h. Katastrofa.

 

O której godzinie pobierałeś ?

 

Jakiego rzędu są to prędkości u innych ?

pacza pobierałem o 5:30 rano :P tylko że mi social ściągał tylko około 400mb nie 5gb

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej wypadła wersja ze steam'a, bo wszystko chyba leciało z ich serwerów i najdłużej zeszło mi się z odszyfrowaniem plików, bo 60gb to chwilę trwało.

Dzisiaj pierwsza sesja w multi, samo jeżdżenie po mapie daje fun taki jak kiedyś w TDU. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patryk, klikasz na przecięciu kolumn i przesuwasz pasek :) jak w windows :)

 

Panowie z ekipy, trzeba się jakoś lepiej zorganizować na jutro. Wyścigi, DM, żeby poziomy powbijać i lecieć z napadami już.

Przydałoby się też jakieś info na co najlepiej (i gdzie) wydać kasę z bonusów przedpremierowych  w grze online.

 

Jeszcze co do wydajności, po sesji online gra zżera 7GB ramu, a wcześniej wywalało też brak pamięci. Dopiero ustawienie pliku wymiany na 4GB załatwiło problem.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patryk, klikasz na przecięciu kolumn i przesuwasz pasek :) jak w windows :)

 

Panowie z ekipy, trzeba się jakoś lepiej zorganizować na jutro. Wyścigi, DM, żeby poziomy powbijać i lecieć z napadami już.

Przydałoby się też jakieś info na co najlepiej (i gdzie) wydać kasę z bonusów przedpremierowych  w grze online.

 

Jeszcze co do wydajności, po sesji online gra zżera 7GB ramu, a wcześniej wywalało też brak pamięci. Dopiero ustawienie pliku wymiany na 4GB załatwiło problem.

pzd

O jezu ale ja głupi xD No dobra pobawie sie z tym teraz i dzięki za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja od kilku godzin siedzę i patrzę sobie na pudełko, zrobili to bardzo fajnie. Teraz próbuję ten patch pobrać z innych źródeł bo ten oficjalnie leci 200kb/s i od godziny 18 mam pobrane 700 mb z 5GB. Kara jakaś.

 

Ale cóż, to było do przewidzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już tego pliku .part nie będe usuwał hehe ;) Ale czy moge na chwile wyłączać pobieranie i włączać je z powrotem ? Bo co jakiś czas prędkości pobierania spada drastycznie z 3mb/s na 200kb/s. A pamiętam, że po wznowieniu prędkości chociaż przez chwile utrzymywała cywilizowaną prędkość. Czy to nie zepsuje znowu tych moich biednych plików ? Już mam mętlik w głowie od tego gta :D

Edytowane przez ThePatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath możesz napisać czy duża jest różnica między ustawieniami High, a Very High. Bo wdze że na Very High FPS mocno leci w dół o prawie że połowe...

 

Ja mam mieszane ustawienia w sumie gra sama sobie wykryła i część jest v.high, część high, reszta różnie i mam cały czas 60fps niezależnie od sytuacji i to jest dla mnie priorytetem.

Kumpel z gtx970 dał wsio na max i mówił, że na peryferiach ma już niezłe dropy do ~30 klatek także warto samemy popróbować i z czymś zjechać, przeważnie to jakaś kosmetyka, której możemy nawet nie zauważyć.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że z cieniami można zjechać, bo to praktycznie zawsze dużo zasobów żre. Teselacja coś daje? Też będę musiał pokombinować żeby mieć te stałe 60 fps, bo te chrupnięcia są dosyć denerwujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel z gtx970 dał wsio na max i mówił, że na peryferiach ma już niezłe dropy do ~30 klatek także warto samemy popróbować i z czymś zjechać, przeważnie to jakaś kosmetyka, której możemy nawet nie zauważyć.

Właśnie tam testuję GPU i wesoło nie jest, początek pozytywnie nastraja ale dzielnica willowa już taka wyrozumiała nie jest...

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...