Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jazda samochodem jest arcade'owa. Z symulatorem jazdy nie ma nic wspólnego.

 

U mnie rzadko spada poniżej 60 FPSów, a jeżeli spada to nie odczuwam tego za bardzo dzięki Adaptive VSYNC. FullHD + wszystkie opcje na MAXa z wyjątkiem MSAA - mam MSAAx2 + TXAA.

 

Co do samej gry to na razie ciężko mi się wypowiedzieć bo grałem zbyt krótko. Dosłownie kilka misji. [gluteus maximus] na pewno nie urywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale jak mam nagrac wiecej jak 30fps? pewnie maszyna niw ogarnie podczas nagrywania.

 

nagram wam dzisiaj filmik i wrzuce na youtube bo to na prawde tak dziala :D

 

niestety nie dziala mi Action! do nagrywania na Windows 10 to zrobie to frapsem, moge tez kawalek telefonem gdzie bedzie widac te klatki w rzeczywistosci ale wiadomo video z telefonu pewnie kolo 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum zarejestrowałem się dopiero dzisiaj ale stronę przeglądam codziennie :) Czy mógłby ktoś mi powiedzieć czy dam radę uruchomić GTA V na następującym sprzęcie:

AMD Athlon II X4 641 (2,8 Ghz)

GTS 450 1024 mb

8 Gb ram 

 

Z tego co czytałem to mogą być problemy z procesorem ale interesuję mnie czy dam radę zagrać na chociaż minimum, bo nie wiem czy kupować :)

Edytowane przez wilkuslw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum zarejestrowałem się dopiero dzisiaj ale stronę przeglądam codziennie :) Czy mógłby ktoś mi powiedzieć czy dam radę uruchomić GTA V na następującym sprzęcie:

AMD Athlon II X4 641 (2,8 Ghz)

GTS 450 1024 mb

8 Gb ram 

 

Z tego co czytałem to mogą być problemy z procesorem ale interesuję mnie czy dam radę zagrać na chociaż minimum, bo nie wiem czy kupować :)

 

Na minimum spokojnie pograsz, pewnie jakieś 20-30fps będzie ale odpalić się odpali. ;> Silnik gry jest bardzo elastyczny i na pewno żonglerka ustawieniami przyniesie jakiś efekty i da się pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle nie mogę stworzyć nowej postaci do GTA Online. Otóż samą postać bez problemu się tworzy niestety następnie gra pyta mnie czy pominąć samouczek, widzę "wbijanie" do miasta następnie ekran staje i wywala grę z informacją "Twoje konto Social Club jest w tej chwili używane"

 

Ktoś spotkał się z czymś takim ? Jakieś sugestie co zrobić by zagrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu odpaliłem GTA ! Tylko mam odczucie że podczas odtwarzania cutscenek są drobne przycięcia oraz w menu mam straszne opóźnienie na myszce.

Edytowane przez ThePatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, co z triple buffering ? Kolejna gra, która go (chyba?) nie posiada. Dropy z 60 do 30 klatek. Włączenie Adaptive Vsync pomaga ale i tak jest tearing, czyli klasyczna sytuacja. Ktoś już sobie z tym poradził ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cut scenki bez problemów. W menu jest opóźnienie straszne, bo jest włączony w nim podwójny vsync (30 fps lock) przez co input lag jest znaczny.

Dobra zresetowałem GTA i już nie mam lagów na cutscenkach, ale ten imput lag w menu jest okropny! Poza tym odczuwam niepłynności na mojej 970 a nie mam jakoś strasznie wyżyłowanych ustawień. Jak można monitorować fps w czasie gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o możliwości dołączenia do bandy PurePC - http://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/purepc

 

Mieliśmy w Online grać ale póki co to nawet nie ruszyłem drugiej misji!

 

Wsiadam w samochód i jeżdżę zwiedzać miasto i podziwiać widoki! Jak jest mgła i zachód słońca na raz :O Jak to przepięknie wygląda. Wizja artystyczna w tej grze jest niesamowita!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temp CPU po godzinie gry (stock suszarka), dla tej gry bede musial chyba zainwestowac w cos lepszego, swoja droga to dobrze swiadczy o optymalizacji. :smoke: Slupki wykorzystania CPU sa wysokie jak Tatry. :biggrin:

 

ObVjkq2.png

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczylem dzisiaj do ekipy PurePC, widze kilka osob z ktorymi sie kilka dobrych lat temu latalo w TDU :).

A w temacie GTA V. Gram na wysokich (1080). I ogolnie co bym nie zrobil, zmniejszyl na srednie, na dx10 to klatek mam tyle samo 70w gore, ale mecza mnie bardzo czeste dropy. Na dc10 sporo mniejsze, jest na to jakas rada? Naszczescie na multi prawie niewyczowalne i sporadyczne :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tu ewidentnie widac, ze faktycznie do rzeczy ma proc. Ze slabsza grafa, od wielu tutaj mam te same wyniki.

A takie pytanko. Da sie np do samego latania miec ustawionego pada? A reszte ogarniac jak bozia przykazala ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...