Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

no i tu ewidentnie widac, ze faktycznie do rzeczy ma proc. Ze slabsza grafa, od wielu tutaj mam te same wyniki.

A takie pytanko. Da sie np do samego latania miec ustawionego pada? A reszte ogarniac jak bozia przykazala ;)?

 

Możesz sterować i myszą i padem na zmianę, nie trzeba nic przełączać w opcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem w sieci to spadki FPS występują na najnowszych sterach od NV. Mogę spróbować podbić mojego proca wyżej, teraz mam 4Ghz i starczało do wszyskiego

 

No super. A niby takie dedykowane stery. Chociaz ja u siebie narazie dropow nie zauwazylem, jedynie drobne mikro przyciecia podczas jazdy samochodem, szczegolnie uciazliwe i o zwiekszonej sile byly podczas ucieczki w misji z jubilerem - chociaz nie az tak zeby uniemozliwic rozgrywke. Zadnych problemow nie napotkalem jak to niektorzy z postaciami w GTA Online czy z misja u jubilera. Mam caly czas FPS w rzedziale 70-120.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tu ewidentnie widac, ze faktycznie do rzeczy ma proc. Ze slabsza grafa, od wielu tutaj mam te same wyniki.

A takie pytanko. Da sie np do samego latania miec ustawionego pada? A reszte ogarniac jak bozia przykazala ;)?

 

Da się ja jak wsiadam do samochodu to łapię za pada i jeżdżę na padzie.

 

Nie tylko proc ma dożo do gadania.

 

Po wyjściu z domu Francisem na 770 było ~40 FPS, na 970 jest ~90 FPS. I to przy wyższych ustawieniach na 970.

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie vsync włączone? u mnie gdy włącze to spadają mi klatki często do 30fps...na wyłączonym jest około 50 mało kiedy spada poniżej...

2560x1600 proc @ 4.8ghz , gtx 980 @ 1.55ghz ,chyba trzeba będzie dokupić jeszcze jedną grafikę

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawią mnie 2 sprawy:

1. czy gra wykorzystuje więcej niż 8GB ramu niezależnie od ustawień graficznych np czy na High w 1080p też

2. czy w związku z pełnym wykorzystaniem vram odczuwalne jest w jakiś sposób "trefne" 0.5GB pamięci na gtx970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się ściągało z prędkością 20 KB/s. Po ustawieniu w ustawieniach TCP/IP następujących serwerów DNS prędkość skoczyła do 10 MB/s!

 

Wystarczy dać pauzę na ściąganiu> wpisać adresy DNS jak poniżej> wznowić ściąganie

 

8lzKG.jpg

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle nie mogę stworzyć nowej postaci do GTA Online. Otóż samą postać bez problemu się tworzy niestety następnie gra pyta mnie czy pominąć samouczek, widzę "wbijanie" do miasta następnie ekran staje i wywala grę z informacją "Twoje konto Social Club jest w tej chwili używane"

 

Ktoś spotkał się z czymś takim ? Jakieś sugestie co zrobić by zagrać?

Mam to samo, tryb online się wiesza po stworzeniu postaci w edytorze. Zostaje nam tylko czekać na patch od rockstara, bo kombinacje z podmiana plików itp. mogą skończyć się tym że wogóle nie odpalimy żadnego trybu :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bullit23 trochę pokombinowałem i mi się udało odpalić, poprostu usunąłem cały folder heist, następnie pozwoliłem by program zweryfikował i pobrał pliki od nowa (nawet po 20kb/s) po całej operacji udało mi sie wejść do gry.

 

Swoją droga tyle problemów to ja nie pamiętam kiedy miałem z grą, wpierw porysowana płyta (w środę przejdę się do media expert może mi wymienią), potem problem z "wczytywaniem" social clubu (okazało się że jak masz polski znak w folderze którym zapisują się moje dokumenty to social nawet nie ruszy), następnie to. 

 

Najbardziej uciążliwe są dropy fpsów nie wiadomo dlaczego, kursor myszki też "Ślizga" się w dziwny sposób, chociaż do tego da się przyzwyczaić. Ogólnie gra zaskoczyła mnie pozytywnie. 

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pclolu, ktoś wkejal post z jakiegoś forum. Temat posta odnosi się do przyciąć i te niby powoduje proces GTALauncher, który dość obciąża PC. Ponoć wystarczy zmniejszyć wyświetlanie FPS w launcherze i w samym GTA jest juz ponoć lepiej. Będę testował jak wrócę do domu. Bo na razie to nic pewnego.

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bullit23 trochę pokombinowałem i mi się udało odpalić, poprostu usunąłem cały folder heist, następnie pozwoliłem by program zweryfikował i pobrał pliki od nowa (nawet po 20kb/s) po całej operacji udało mi sie wejść do gry.

 

Swoją droga tyle problemów to ja nie pamiętam kiedy miałem z grą, wpierw porysowana płyta (w środę przejdę się do media expert może mi wymienią), potem problem z "wczytywaniem" social clubu (okazało się że jak masz polski znak w folderze którym zapisują się moje dokumenty to social nawet nie ruszy), następnie to. 

 

Najbardziej uciążliwe są dropy fpsów nie wiadomo dlaczego, kursor myszki też "Ślizga" się w dziwny sposób, chociaż do tego da się przyzwyczaić. Ogólnie gra zaskoczyła mnie pozytywnie. 

Dzięki za radę panie:D. Jak masz dropy fps wyłącz v-sync w opcjach jak masz włączony. Dropy dalej są ale mniej uciążliwe. Życzę miłej gry.

 

 

Edytowane przez BULLIT23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pclolu, ktoś wkejal post z jakiegoś forum. Temat posta odnosi się do przyciąć i te niby powoduje proces GTALauncher, który dość obciąża PC. Ponoć wystarczy zmniejszyć wyświetlanie FPS w launcherze i w samym GTA jest juz ponoć lepiej. Będę testował jak wrócę do domu. Bo na razie to nic pewnego.

 

A po Polsku ? O co chodzi z tymi FPS w launcherze ? Nie kumam.

 

Tez macie tak, ze w menu ruszajac mysza, sa co chwile przycinki ? Natomiast jak obsluguje menu padem z X360 to chodzi plynnie, przewijanie mapy etc. Bardzo dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to by wyjaśniało błędy, które opisywali tutaj ludzi, że nie mogą się zalogować na SC, bo konto używane także czym prędzej zmieniajcie hasła.

Nie wiem czy wiecie ale gra została już złamana także szybko im poszło, szkoda, że nie użyli denuvo ale pewnie nie zależało im zbytnio na jakimś lepszym zabezpieczeniu. Karą dla piratów jest brak multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie ma rozwiązania odnośnie tearingu ? Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym w jakąkolwiek grę musiał grać z tym uprzykszającym efektem, na każdą grę był jakiś sposób.

Próbował ktoś z overriderem ?

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawią mnie 2 sprawy:
1. czy gra wykorzystuje więcej niż 8GB ramu niezależnie od ustawień graficznych np czy na High w 1080p też
2. czy w związku z pełnym wykorzystaniem vram odczuwalne jest w jakiś sposób "trefne" 0.5GB pamięci na gtx970

 

1. TAK mam 12 GB ram i widziałem prawie 8 GB użytych w benchmarku. Czyli w grze będzie więcej ;)

2. NIE

 

Mam Xenona 6 jajc 12 wątków @4.3 GHz jedyne spadki mam na Trawie a tak żadnych nagłych dropów. Wszystko na max + msaa 2x 

 

Edit: 9,5 GB użytego ram w Online.

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawią mnie 2 sprawy:
1. czy gra wykorzystuje więcej niż 8GB ramu niezależnie od ustawień graficznych np czy na High w 1080p też
2. czy w związku z pełnym wykorzystaniem vram odczuwalne jest w jakiś sposób "trefne" 0.5GB pamięci na gtx970

 

 

 

1. TAK mam 12 GB ram i widziałem prawie 8 GB użytych w benchmarku. Czyli w grze będzie więcej ;)

2. NIE

 

Mam Xenona 6 jajc 12 wątków @4.3 GHz jedyne spadki mam na Trawie a tak żadnych nagłych dropów. Wszystko na max + msaa 2x 

 

Edit: 9,5 GB użytego ram w Online.

U mnie wczoraj w sesji online zużycie było nap poziomie 7,2/8GB. Masz plik wymiany ustawiony jakiś dodatkowo do tych 12GB? Ludzie trochę narzekają,że nawet na 16GB RAM jest "memory leak".

 

Co do przycinek to u mnie się zdarzają gdy szybko jadę przez miasto, zastanawiam się czy to nie wina hdd (za mało miejsca mam na ssd żeby przetestować niestety).

Dajcie znać jeśli macie dropy na ssd.

 

pz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...