Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co to u mnie na przycinki w czasie jazdy (lotu nie sprawdzalem jeszcze) pomogla ta instrukcja. W sumie ta usluge NvStreamSvc wylaczylem recznie, reszta jak w linku. Teraz mam stale 60fps (V-sync) i zadnych mikro przycinek. Sprawdze pozniej jak z lataniem.

 

http://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV/comments/32sh0u/gta_v_pc_stutter_lag_fix/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się nie podoba Golf 4 TDI to go nie kupuję a nie kradnę sąsiadowi argumentując, że "to i tak za wolne auto dla mnie więc po co mam wydawać na nie kasę?"

 

U mnie gra śmiga bardzo dobrze. Wygląda niesamowicie. Do tego wiem, że starczy mi na wiele wiele wiele miesięcy.

Tylko, ze zanim kupisz tego golfa to w każdym salonie VW z organizują Ci jazdę probna. Wiec porównanie jest słabe. Wypuścili by demo i było by po sprawie. Dema nie ma wiec to ich strata, ze ludzie po GTA4 i innych super premierach w ostatni czasach nie chcą brać kota w worku. Mogli na to jakoś zadziałać ale maja to w pompie, ponieważ zdają sobie sprawę, ze żeby grac ze znajomymi będzie trzeba pieniądze wydać.

 

Co do przycinek to po zwiększeniu pliku wymiany gra zaczęła działać jak powinna od poczatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórzy mają wyrobioną opinię, że nie wiem ;D ja gram już ponad 20 godzin (!) i ani razu gra mi się nie wysypała (żadnych spadków FPS, NIC). Na PC z Windows 10 śmiga i wygląda pięknie.

 

Miałem jedynie problem z laptopem gdzie przed włączeniem trzeba wyłączać nVidię żeby gra się w ogóle opdaliła.

 

Coś się dzieje, był patch najpierw 50MB a teraz leci 352MB:

 

http://i.imgur.com/eoIWEvc.png

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co mieli [ciach!]ne przez socialclub.dll gra chodzi na koncie gościa. Idę po nervosol

 

Patelnia E975

Po instalacji na nowo systemu, też bez problemu poszło, z tymi samymi ustawieniami i antywirusami. Nie wiem już o co chodzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji na nowo systemu, też bez problemu poszło, z tymi samymi ustawieniami i antywirusami. Nie wiem już o co chodzi..

Jestem zbyt leniwy aby ładować nowy system dla jednej gry. W sumie to już dwóch - z W2 też sobie nie poradziłem.

 

Patelnia E975

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem szkołę latania, jedyne czego nie ogarniam to skoki ze spadochronem xD no po prostu się nie da... Kasy wpadło coś kolo 230K i nabiłem prawie 6 lvli :D

Tak swoją droga sterowanie w helikopterze jest tragiczne, to samo w samolocie, walczyłem dobre 25 min zanim jako tako wszystko ustawiłem.

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie pad od x klocka ;D ja tylko strzelam myszką jak coś poważniejszego się dzieje

 

Chodzę i strzelam klawiaturą+mysz a jak wsiadam do pojazdu to łapię za pada. Wyciągnięcie kogoś z auta i tak trochę trwa więc akurat jest na to czas :) Chociaż strzelanie i jeżdżenia na raz lepiej wychodzi na klawiaturze i myszce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze ze spraw technicznych. Zaryzykowałem i kupiłem na HD6850 :D, głównie dlatego, że proc dobry i ramu od chu*a, a na minimalne się łapała spokojnie. Ustawiłem dx11, wysokie tekstury, reszta średnie (niskich nie ma), jakieś tam FXAA, średni postFX, miękkie cienie, ogólnie wykorzystanie vGPU pokazuje 1700/1024MB i chodzi bardzo znośnie na początku gry :D od 40 do 60 fps. Nieraz tam przytnie, chyba z oczywistych względów vGPU, bo gra na SSD  ;).

Tylko ktoś mi powie jak uruchomić Anisotropic? Bo bez się nie da grać. stery najnowsze bety, nawet wymuszenie z CCC nie przynosi efektu. Nie działa, nieważne ile ustawię w grze, czy w sterach.

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41KB/s to jest jakaś masakra. ; ] Ostatnie 2GB do dossania... 

 

U mnie też się ściągało z prędkością 20 KB/s. Po ustawieniu w ustawieniach TCP/IP następujących serwerów DNS prędkość skoczyła do 10 MB/s!

 

Wystarczy dać pauzę na ściąganiu> wpisać adresy DNS jak poniżej> wznowić ściąganie

 

8lzKG.jpg

 

 

Sprawdź to i powiedz mi czy u Ciebie też działa. Jak zadziała to walnijmy to do FAQ na pierwszej stronie! Bo masa ludzi o to pyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klawiatura + myszka?

latanie, jeżdżenie, pływanie zdecydowanie lepiej wygląda na padzie :) no bo pod to było tworzone

Najlepiej idzie mi na samej klawie :-) w szkole latania mam jedną misję gdzie jestem/byłem 28 w globalnym rankingu =). Ogólnie to gram klawa + mysz, jeżdżę na padzie od xklocka a latam na samej klawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co mieli [ciach!]ne przez socialclub.dll gra chodzi na koncie gościa. Idę po nervosol

 

Patelnia E975

Masakra jakaś. Włączyłem poprzedni system i rzeczywiście miałeś rację, na "gościu" gra działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...